Jeugd Senioren/baan Bestenlijsten

Uitslagen U-Track Indoor - Pupillen

21-02-2009

Eventuele fouten in de uitslag kunt U melden bij woc@u-track.nl .

 
Jongens pupillen C
Plaats Stnr knaunr Naam geb.datum vereniging 50m Verspringen Foamspeer ptn
1 607 643580 Bennema Jelmer 01-02-2001 U-Track 8.89 3.08 10.68 722 ptn
2 602 664695 Welzen Quinten van 24-02-2001 AV '40 9.29 3.19 10.49 688 ptn
3 538 605788 Hillebrand Mart 09-05-2001 AV Olympus '70 10.11 3.10 15.68 666 ptn
4 503 656735 Groot Kjell de 27-04-2002 AV Flevo Delta 9.67 3.02 9.59 590 ptn
5 508 636262 Deudekom Joost van 11-09-2001 AV Lycurgus 9.49 2.65 11.88 581 ptn
6 626 0 Hoek Nick van der 2001 AV Clytoneus 9.68 2.81 8.11 516 ptn
7 625 0 Ham Steven van den 2001 AV Clytoneus 10.41 2.60 10.00 434 ptn
8 669 583100 Feijen Quinten 20-12-2001 GAC 10.25 2.34 9.40 386 ptn
9 527 644402 Stijn Jochem van 03-01-2002 De Spartaan 10.60 2.93 5.40 377 ptn
10 618 656663 Celie Rick 17-12-2001 AV Athlos 10.36 2.42 8.02 362 ptn
11 617 653320 Hoogendoorn Bjorn 25-11-2001 AV Athlos 10.66 2.27 7.98 302 ptn
12 528 658006 Kate Rens ten 21-10-2001 De Spartaan 10.21 2.23 6.33 300 ptn
13 674 0 Berkum Nino van 06-06-2002 U-Track 12.21 2.07 6.34 203 ptn
14 558 643585 Wekker Indy 10-02-2001 U-Track 0 ptn
Meisjes pupillen C
Plaats Stnr knaunr Naam geb.datum vereniging 50m Verspringen Foamspeer ptn
1 530 630430 Beelen Megan van 24-02-2001 De Spartaan 9.14 3.26 10.64 724 ptn
2 616 638371 Boon Nikki 01-08-2001 AV Athlos 8.98 3.00 10.13 683 ptn
3 531 0 Brinkhof Demi 2001 De Spartaan 9.03 2.78 8.82 605 ptn
4 683 664175 Warmerdam Anyk 04-09-2001 U-Track 9.22 2.73 7.04 531 ptn
5 532 658005 Jong Eveline de 09-12-2001 De Spartaan 9.35 2.74 4.94 462 ptn
6 559 0 Geytenbeek Anne 25-05-2002 U-Track 9.93 2.63 6.98 426 ptn
7 572 583093 Hilhorst Margriet 16-01-2002 GAC 10.06 2.62 7.15 413 ptn
8 615 656661 Brink Floor van de 13-11-2001 AV Athlos 10.31 2.70 6.62 390 ptn
9 587 652531 Brandehof Mila 28-08-2001 AV Haarlemmermeer 9.89 2.42 7.03 389 ptn
10 580 0 Zweege Marijn ten 03-02-2001 U-Track 10.44 2.52 7.62 365 ptn
11 680 0 Jennekens Carlijn 08-03-2002 U-Track 11.17 1.83 10.56 247 ptn
12 608 0 Bennema Florien 28-10-2002 U-Track 11.68 2.02 5.62 175 ptn
13 529 609231 Langelaan Joël 11-01-2001 De Spartaan 0 ptn
Jongens pupillen B
Plaats Stnr knaunr Naam geb.datum vereniging 50m Verspringen Kogelstoten ptn
1 534 605715 Noort Alex van 02-03-2000 De Spartaan 8.96 3.59 5.60 1030 ptn
2 682 628243 Beek Philip van de 11-10-2000 Phanos 8.59 3.47 4.65 994 ptn
3 641 570702 Cauwels Pim 02-01-2000 AV Phoenix 8.66 3.36 4.57 956 ptn
4 600 610260 Beentjes Thijs 26-04-2000 AV Nijkerk 9.17 3.12 6.05 936 ptn
5 556 609506 Spiljard Daan 19-07-2000 DK en AV Hercules 8.94 3.16 5.31 927 ptn
6 549 637573 Willenborg Sebastian 28-02-2000 DK en AV Hercules 9.11 3.10 5.83 926 ptn
7 670 626858 Tol Twan van 2000 De Spartaan 8.94 3.29 4.80 918 ptn
8 571 625634 Ouwehand Jordi 13-03-2000 AV Edam 9.09 3.13 5.47 911 ptn
9 671 0 Bosgraaf Oskar 11-04-2000 AV'23 9.05 3.19 5.18 910 ptn
10 539 643778 Brabander Quinten de 15-06-2000 AV Olympus '70 8.61 3.35 3.46 877 ptn
11 546 586283 Dieterman Job 06-03-2000 AV Arena 9.05 3.29 4.16 858 ptn
12 511 656260 Kraaijeveld Tigo 2000 Almere '81 9.28 3.05 5.20 854 ptn
13 585 627518 Bosma Olle 23-06-2000 AV Lycurgus 9.14 3.12 4.31 824 ptn
14 576 640461 Sorber Robi 07-09-2000 Almere '81 9.54 3.11 4.84 809 ptn
15 513 633955 Wit Joep de 01-03-2000 Almere '81 9.17 3.00 4.30 795 ptn
16 575 633952 Ranzijn Niels 12-03-2000 Almere '81 9.08 3.21 3.53 790 ptn
17 581 639463 Kruijt Micha 09-06-2000 Almere '81 9.43 3.10 4.38 788 ptn
18 518 639466 London Stan 02-08-2000 Almere '81 9.32 2.98 4.44 782 ptn
19 561 656261 Leeuwen Menno van 25-09-2000 Almere '81 9.91 3.04 4.41 723 ptn
20 606 638594 Pol Stefan 01-02-2000 U-Track 9.72 2.76 4.25 676 ptn
21 627 0 Heijer Damien den 2000 AV Clytoneus 10.04 2.49 4.89 633 ptn
22 526 591997 Voorberg Marten 27-08-2000 AV Lycurgus 10.57 2.68 4.17 564 ptn
23 623 660389 Engels Ruben 03-07-2000 AV Athlos 10.17 2.76 3.35 557 ptn
24 533 653040 Delft Thomás van 16-12-2000 De Spartaan 10.51 2.74 3.83 556 ptn
25 577 640462 Sorber Sam 07-09-2000 Almere '81 10.05 2.44 3.68 533 ptn
26 622 628715 Weggeman Gerben 26-02-2000 AV Athlos 11.14 2.26 4.15 451 ptn
27 613 0 Hartman Ruben 2000 AV Haarlem 0 ptn
28 522 663549 Wongsodikromo Jonno 16-12-2000 AV Sparta 0 ptn
Meisjes pupillen B
Plaats Stnr knaunr Naam geb.datum vereniging 50m Verspringen Kogelstoten ptn
1 666 0 Jebose Sophie 2000 AAC 8.23 3.89 4.60 1129 ptn
2 510 580115 Schoute Anouk 01-04-2000 AV Lycurgus 8.71 3.34 4.38 931 ptn
3 620 631186 Tweehuijsen Isa 09-04-2000 AV Athlos 9.07 3.19 5.13 904 ptn
4 557 655912 Burg Camille van den 2000 DK en AV Hercules 8.76 3.27 3.88 872 ptn
5 599 626692 Susan Isa 05-03-2000 Leiden Atletiek 9.31 3.14 4.43 814 ptn
6 540 559695 Jong Marit de 02-01-2000 AV De Liemers 9.63 3.12 4.81 799 ptn
7 624 0 Blankenstein Lisa 2000 DK AV Hercules 9.51 3.10 4.33 775 ptn
8 519 583887 Kramer Dillys 02-06-2000 Ciko '66 9.47 2.60 5.45 757 ptn
9 512 604643 Bout Nova 22-06-2000 AV Lycurgus 9.64 3.08 4.23 748 ptn
10 545 628244 Matilda Thirza 05-08-2000 Phanos 9.30 2.89 4.11 742 ptn
11 621 653193 Hagen Naomi 22-03-2000 AV Athlos 8.92 2.62 4.09 736 ptn
12 619 656670 Mondria Lenee 30-09-2000 AV Athlos 9.69 2.76 3.28 604 ptn
13 570 0 Mastracchi Manes Federica 2000 AV 23 9.36 2.62 3.01 592 ptn
14 610 604674 Verhoeven Emma 24-08-2000 Nijmegen Atletiek 10.17 2.47 3.12 479 ptn
15 646 643226 Zwart Carlijn 19-09-2000 AV Phoenix 10.16 2.25 3.10 435 ptn
Jongens pupillen A(1e jrs)
Plaats Stnr knaunr Naam geb.datum vereniging 60m Verspringen Kogelstoten ptn
1 514 575201 Rooswinkel Pim 15-07-1999 Ciko '66 9.44 4.40 7.91 1683 ptn
2 563 586384 Versluis Brian 11-07-1999 AV Atverni 9.32 3.96 8.02 1622 ptn
3 500 585590 Kunst Glenn 25-10-1999 Haag Atletiek 9.79 3.94 7.71 1522 ptn
4 661 599362 Boon Scott 26-10-1999 AV Athlos 9.44 3.66 6.31 1444 ptn
5 566 559867 Ronde Melvin de 13-02-1999 AV '40 9.89 3.84 6.39 1411 ptn
6 504 571696 Groot Jarno de 27-01-1999 AV Flevo Delta 10.23 4.02 5.76 1356 ptn
7 516 591550 Rigter Ruben 24-07-1999 BAV 10.61 3.26 8.16 1290 ptn
8 629 642137 Beijeman Benjamin 22-09-1999 AV Clytoneus 10.01 3.75 4.88 1277 ptn
9 574 562154 Hilhorst Anton 07-03-1999 GAC 9.88 3.58 5.03 1274 ptn
10 583 575157 Heuperman Siebe 21-07-1999 GAC 10.03 3.67 5.06 1270 ptn
11 507 601351 Klaveren Lucas van 11-11-1999 AAV '36 9.97 3.44 5.42 1258 ptn
12 560 638591 Coppens Milan 22-07-1999 U-Track 10.08 3.30 5.21 1199 ptn
13 517 575540 Bruijn Bas de 26-03-1999 AV Zuidwal 10.48 3.41 5.59 1188 ptn
14 630 597079 Hoek Mike van der 12-02-1999 AV Clytoneus 11.06 3.56 6.13 1175 ptn
15 601 592152 Duinen Bram van 29-03-1999 AV Nijkerk 10.63 3.19 5.85 1140 ptn
16 562 640378 Huijben Juras 17-11-1999 AV Atverni 10.32 3.28 4.68 1123 ptn
17 663 645937 Jong Robert de 16-05-1999 AV Athlos 10.77 3.39 4.94 1101 ptn
18 547 590728 Kan Frank van 23-09-1999 AV Arena 10.44 3.27 4.57 1096 ptn
19 632 0 Vreugdenhil Lucas 1999 AV Clytoneus 11.20 3.02 4.54 944 ptn
20 628 591386 Moerenhout Kenneth 15-03-1999 AV Clytoneus 11.59 2.82 5.53 925 ptn
21 679 559382 Schoo Brent 23-02-1999 U-Track 11.25 3.01 4.13 906 ptn
22 662 645942 Raaijmakers Kjell 20-07-1999 AV Athlos 11.21 2.84 3.10 795 ptn
23 612 654263 Weerts Youri 22-09-1999 AV Haarlem 11.91 2.85 4.07 795 ptn
24 668 583099 Feijen Patrick 25-04-1999 GAC 11.63 2.50 4.16 762 ptn
25 660 574581 Doreleijers Bram 17-01-1999 AV Athlos 0 ptn
26 631 0 Doesburg Christiaan 1999 AV Clytoneus 0 ptn
27 640 570710 Heesbeen Levien van 30-05-1999 AV Phoenix 0 ptn
Jongens pupillen A(2e jrs)
Plaats Stnr knaunr Naam geb.datum vereniging 60m Verspringen Kogelstoten ptn
1 635 563038 Ham Thomas van den 01-08-1998 AV Clytoneus 9.04 4.40 7.99 1760 ptn
2 541 556788 Schmidt Thieme 16-04-1998 Leiden Atletiek 9.04 4.11 7.82 1692 ptn
3 584 556793 Schlangen Bram 04-02-1998 AV '40 9.48 4.31 8.16 1672 ptn
4 667 548448 Miltenburg Sven van 21-05-1998 BAV 9.51 4.21 8.02 1639 ptn
5 639 570504 Parol Corne 1998 FIT 9.35 3.80 8.30 1600 ptn
6 595 586462 Verboom Noah 02-01-1998 AV Haarlemmermeer 9.30 3.97 6.59 1548 ptn
7 675 0 Swart Job de 1998 AV Clytoneus 9.37 4.12 6.21 1542 ptn
8 594 544449 Brandehof Timo 31-08-1998 AV Haarlemmermeer 9.43 4.20 6.09 1541 ptn
9 597 567622 Vooren Thomas van der 16-04-1998 AV Triathlon 9.65 3.96 6.20 1462 ptn
10 525 557555 Sahetapy David 13-05-1998 Ciko '66 9.73 3.83 6.78 1458 ptn
11 573 557447 Wienneke Yaran 09-02-1998 GAC 9.95 3.73 7.47 1442 ptn
12 604 566350 Molen Djurre van der 27-04-1998 AV Pallas '67 10.36 3.75 8.22 1426 ptn
13 569 565126 Weij Freek van der 07-05-1998 AV Triathlon 10.04 3.91 6.57 1413 ptn
14 596 561498 Lutz Ries 16-10-1998 GAC 9.73 3.78 6.20 1413 ptn
15 609 0 Sitters Simon 21-01-1998 U-Track 10.00 3.68 6.71 1381 ptn
16 544 566636 Mitchell Nicholas 03-02-1998 Atletico '73 10.37 3.65 7.79 1381 ptn
17 634 563036 Bakker Jeremy 11-07-1998 AV Clytoneus 10.04 3.48 7.46 1378 ptn
18 637 539921 Corbičre Laurens 20-04-1998 AV Clytoneus 10.29 3.66 7.43 1375 ptn
19 658 565246 Husken Sam 04-04-1998 AV Athlos 9.96 3.55 6.77 1364 ptn
20 568 631316 Veer Joppe van der 27-10-1998 AAV '36 10.19 3.49 7.40 1353 ptn
21 636 590835 Tiel Groenesteege Freek 07-10-1998 AV Clytoneus 10.69 3.51 6.82 1254 ptn
22 579 0 Giezeman Helge 16-01-1998 U-Track 10.76 3.43 6.81 1228 ptn
23 614 0 Visser Gerben 12-03-1998 U-Track 10.21 3.45 4.27 1144 ptn
24 555 548567 Hulst Gijs van der 29-07-1998 AV Lycurgus 10.32 3.02 4.56 1063 ptn
25 655 551307 Dekker Jeroen 25-03-1998 AV Athlos 11.21 3.32 5.34 1058 ptn
26 582 563409 Bouwens Marlon 17-08-1998 AV Atverni 10.51 3.10 4.17 1023 ptn
27 657 562470 Visser Jorg 16-01-1998 AV Athlos 11.30 3.20 4.85 990 ptn
28 551 563413 Heuvel Kevin van den 29-06-1998 AV Atverni 11.25 2.97 3.97 886 ptn
29 537 569534 Schouten Peter 26-12-1998 De Spartaan 11.77 2.58 5.43 851 ptn
30 578 0 Lartey Thomas 03-03-1998 U-Track 11.99 2.67 4.88 808 ptn
31 681 634153 Koning Kees de 10-01-1998 AV Olympus '70 0 ptn
32 521 638395 Wangsodikromo Damain 04-12-1998 AV Sparta 0 ptn
33 656 557270 Vliem Robin 28-01-1998 AV Athlos 0 ptn
Meisjes pupillen A(1e jrs)
Plaats Stnr knaunr Naam geb.datum vereniging 60m Verspringen Kogelstoten ptn
1 564 640377 Huijben Nida 17-11-1999 AV Atverni 9.40 4.21 4.91 1471 ptn
2 586 568063 Weinchard Naseya 08-04-1999 AV 1923 9.64 3.72 5.94 1399 ptn
3 536 560958 Brinkerhof Jasmin 18-02-1999 De Spartaan 9.83 3.77 5.75 1367 ptn
4 567 562923 Heinst Famke 30-03-1999 Ciko '66 9.53 3.83 4.60 1351 ptn
5 645 566274 Sluis Jinke van der 18-07-1999 AV Phoenix 9.78 3.56 5.94 1345 ptn
6 554 563918 Schenk Maaike 27-04-1999 AV Lycurgus 9.99 3.49 5.98 1301 ptn
7 515 627382 Rooswinkel Karlijn 15-07-1999 Ciko '66 9.95 3.47 5.95 1301 ptn
8 542 577161 Aalten Hanna van 15-04-1999 Atletico '73 9.68 3.48 4.78 1269 ptn
9 651 565237 Brink Sanne van den 22-02-1999 AV Athlos 10.50 3.54 6.43 1263 ptn
10 589 583108 Drift Judy van der 23-03-1999 AV Haarlemmermeer 10.46 3.50 6.31 1253 ptn
11 633 637424 Dekker Ilonka 25-09-1999 AV Clytoneus 10.34 3.50 4.97 1184 ptn
12 654 628712 Dam Sharon van 21-11-1999 AV Athlos 10.64 3.21 6.36 1174 ptn
13 664 587608 Kootwijk Donja 18-06-1999 AAC 10.88 3.38 5.44 1118 ptn
14 677 644287 Young Zwanet 01-02-1999 AV Phoenix 10.15 3.12 4.46 1100 ptn
15 543 564733 Braam Valesca 11-02-1999 Atletico '73 10.62 3.43 4.51 1099 ptn
16 652 591982 Brink Rebecca 29-01-1999 AV Athlos 10.90 3.35 4.67 1057 ptn
17 535 569520 Stijn Lotte van 02-08-1999 De Spartaan 10.61 3.05 4.58 1030 ptn
18 611 585834 Bruggemann Sofie 18-08-1999 AV Haarlem 10.88 3.27 4.41 1026 ptn
19 502 664456 Reijtenbagh Kim 25-03-1999 Spark 10.53 3.02 4.35 1018 ptn
20 603 631947 Pijpers Femke 25-03-1999 De Spartaan 10.82 3.06 4.54 1001 ptn
21 509 582659 Deudekom Renee van 24-05-1999 AV Lycurgus 11.15 2.82 5.55 980 ptn
22 672 0 Kuckelkorn Jojanneke 1999 Almere '81 10.70 3.06 4.01 977 ptn
23 548 590729 Kan Elise van 23-09-1999 AV Arena 10.90 3.00 4.49 975 ptn
24 588 585829 Groenenberg Madinja 24-10-1999 AV Haarlemmermeer 11.32 2.86 4.78 915 ptn
25 650 580128 Mol Emma 26-03-1999 AV Athlos 11.70 3.21 4.37 912 ptn
26 676 592249 Szczerba Robin 07-09-1999 AV Phoenix 11.22 2.74 4.06 851 ptn
27 644 626569 Graaff Rosa de 01-06-1999 AV Phoenix 11.56 2.84 3.63 798 ptn
28 678 0 Blok Mathilde 1999 AV Phoenix 14.97 1.87 3.00 280 ptn
29 653 599364 Cornelissen Nienke 21-03-1999 AV Athlos 0 ptn
30 649 565238 Hekstra Wietske 25-02-1999 AV Athlos 0 ptn
31 665 0 Alten Tamar van 1999 AAC 0 ptn
32 550 626047 Stauthamer Brittany 16-06-1999 AV Sparta 0 ptn
Meisjes pupillen A(2e jrs)
Plaats Stnr knaunr Naam geb.datum vereniging 60m Verspringen Kogelstoten ptn
1 642 552288 Velzen Luna van 09-02-1998 AV Phoenix 9.47 4.01 8.96 1655 ptn
2 523 527731 Tjin-A-Lim Maayke 10-01-1998 AV Sparta 9.22 4.25 7.01 1642 ptn
3 520 592328 Vellekoop Patou 27-04-1998 Haag Atletiek 9.54 3.86 6.73 1492 ptn
4 591 544455 Strijland Merel 19-04-1998 AV Haarlemmermeer 9.52 3.86 6.25 1466 ptn
5 552 563919 Voorberg Hanna 26-08-1998 AV Lycurgus 9.84 3.88 6.43 1429 ptn
6 1385 0 Gibbens Silvana 1998 Atverni 9.63 3.60 6.16 1391 ptn
7 648 638370 Benek Larissa 07-01-1998 AV Athlos 9.88 3.74 5.98 1368 ptn
8 659 552152 Kuckelkorn Anne-Fleur 17-06-1998 Almere '81 10.00 3.64 6.34 1351 ptn
9 506 568343 Klaveren Thessa van 08-02-1998 AAV '36 9.86 3.75 5.49 1342 ptn
10 590 555227 Groenenberg Ivanka 06-08-1998 AV Haarlemmermeer 10.19 3.79 6.05 1334 ptn
11 501 592391 Wiegel Naomi 20-03-1998 DK en AV Hercules 10.00 3.50 6.38 1325 ptn
12 593 548577 Lourenburg Jessie 06-05-1998 AV Haarlemmermeer 10.66 3.34 7.10 1240 ptn
13 553 638515 Geugten Lee-Ann van der 27-07-1998 AV Lycurgus 10.15 3.56 4.94 1222 ptn
14 643 553899 Cauwels Irene 14-04-1998 AV Phoenix 10.65 3.40 5.89 1181 ptn
15 505 524224 Veldhoen Isabel 26-06-1998 Spark 10.54 3.18 6.29 1177 ptn
16 673 585539 Willemsens Merel 18-09-1998 AV Phoenix 10.56 3.26 5.69 1154 ptn
17 647 560884 Schoonenberg Marieke 25-02-1998 AV Athlos 10.54 3.47 4.76 1136 ptn
18 565 636710 Matulessya Lori-Didi 27-08-1998 AV Atverni 10.66 3.20 5.02 1084 ptn
19 605 563536 Hospes Nynke 15-07-1998 AV Pallas '67 11.25 2.60 4.86 877 ptn
20 638 0 Vijfhuizen Maxime 1998 AV Clytoneus 11.00 2.63 3.64 823 ptn
21 524 581384 Kaur Tarantjot 22-12-1998 AV Sparta 0 ptn
22 592 544447 Traas Kim 17-01-1998 AV Haarlemmermeer 0 ptn