Jeugd Senioren/baan Bestenlijsten

Uitslagen U-Track Indoor - Junioren

21-02-2009

Eventuele fouten in de uitslag kunt U melden bij woc@u-track.nl .

Jongens junioren D(1e jrs)
Plaats Stnr knaunr Naam geb.datum vereniging 60m Verspringen Kogelstoten ptn
1 156 525299 Koeman Laurens 26-1-1997 AV '40 8.60 4.65 6.65 1523 ptn
2 25 575653 Rooswinkel Bas 2-5-1997 Ciko '66 8.91 4.43 7.63 1471 ptn
3 161 529565 Wouters Hilbrand 8-3-1997 AV Triathlon 9.17 4.21 6.75 1328 ptn
4 197 568048 Schooneveld Johnny van 4-10-1997 AV 1923 9.26 4.23 6.83 1321 ptn
5 265 533296 Schaaf Rens van der 3-4-1997 VAV 9.22 4.07 6.69 1288 ptn
6 233 591984 Feitsma Ivan 28-12-1997 AV Athlos 9.11 3.80 6.99 1271 ptn
7 47 563547 Kramer Nando 10-6-1997 Ciko '66 9.33 3.90 7.17 1261 ptn
8 184 0 Boonpetch Davey 1997 Almere '81 9.30 3.87 6.62 1229 ptn
9 172 549194 Dongen Dennis van 15-3-1997 PAC 9.31 3.76 6.65 1207 ptn
10 13 539264 Deudekom Sjoerd van 10-4-1997 AV Lycurgus 9.74 3.93 6.68 1170 ptn
11 146 548248 Ouwehand Johan 11-8-1997 AV Edam 9.53 3.81 6.47 1169 ptn
12 119 548420 Heij Pepijn 12-8-1997 Altis 9.87 3.85 7.07 1156 ptn
13 81 588899 Heer Aike de 4-9-1997 Atletico '73 9.52 3.67 6.29 1131 ptn
14 1388 597122 Houwelingen Jens van 26-3-1997 Almere '81 9.29 3.68 5.32 1471 ptn
15 117 546058 Boer Cearan de 30-10-1997 Altis 10.06 3.33 8.14 1082 ptn
16 206 552655 Vries Melvin de 1-1-1997 AV Arena 9.42 3.69 4.95 1067 ptn
17 251 527634 Sluis Thimon van der 28-1-1997 AV Phoenix 9.56 3.63 5.29 1054 ptn
18 83 535186 Mulleman Dirk 23-4-1997 Atletico '73 9.73 3.69 5.39 1044 ptn
19 105 542525 Ketelaars Alex 24-3-1997 AV Pijnenburg 9.67 3.38 6.05 1033 ptn
20 226 643588 Swart Dille 11-7-1997 U-Track 9.75 3.54 5.65 1027 ptn
21 118 546056 Vries Martijn de 31-3-1997 Altis 9.68 3.04 6.81 1010 ptn
22 183 0 Ten Haaf Lennart 1997 Almere '81 9.67 3.60 4.97 1007 ptn
23 219 533010 Groot Roel 10-2-1997 AV Pallas '67 10.23 3.55 6.31 996 ptn
24 220 645057 Robbesom Miklas 19-8-1997 AV Pallas '67 10.00 3.38 6.17 988 ptn
25 234 560331 Boer Rick de 9-9-1997 AV Athlos 9.95 3.44 5.46 964 ptn
26 22 535943 Jaarsma Jochem 10-10-1997 AV Lycurgus 10.23 3.39 5.64 922 ptn
27 232 636109 Sjak-Shie Sergio 8-7-1997 AV Haarlem 9.65 3.08 4.73 891 ptn
28 82 543948 Aalten Thijs van 4-11-1997 Atletico '73 10.64 3.27 5.32 821 ptn
29 64 537243 Wouda Davy 18-9-1997 AV Lycurgus 10.36 2.92 5.29 788 ptn
30 271 541508 Goodijk Arno 14-4-1997 VAV 10.84 3.04 5.58 764 ptn
31 191 667039 Sanders Rory 6-7-1997 AV Lycurgus 10.42 2.95 4.94 761 ptn
32 61 547772 Pieloor Dennis 2-12-1997 AAC 9.96 3.38 678 ptn
33 215 567356 Otter Wilko den 29-12-1997 AV Nijkerk 11.35 2.75 5.10 611 ptn
34 177 0 Kerkhof Matthew 1997 AV Atverni 11.10 2.37 3.73 467 ptn
35 235 532669 Lodder Job 22-10-1997 AV Athlos 0 ptn
36 99 568048 Schooneveld Johnny van 4-10-1997 AV 1923 0 ptn
37 48 549644 Onbekent Maxwell 3-7-1997 Haag Atletiek 0 ptn
60mh 20 deelnemer(s)
Plaats Stnr knaunr Naam geb.datum vereniging tijd
1 156 525299 Koeman Laurens 26-1-1997 AV '40 11.42 sec
2 25 575653 Rooswinkel Bas 2-5-1997 Ciko '66 11.54 sec
3 47 563547 Kramer Nando 10-6-1997 Ciko '66 11.87 sec
4 233 591984 Feitsma Ivan 28-12-1997 AV Athlos 11.95 sec
5 146 548248 Ouwehand Johan 11-8-1997 AV Edam 11.96 sec
6 265 533296 Schaaf Rens van der 3-4-1997 VAV 12.18 sec
7 234 560331 Boer Rick de 9-9-1997 AV Athlos 12.28 sec
8 251 527634 Sluis Thimon van der 28-1-1997 AV Phoenix 12.38 sec
9 83 535186 Mulleman Dirk 23-4-1997 Atletico '73 12.49 sec
10 13 539264 Deudekom Sjoerd van 10-4-1997 AV Lycurgus 12.72 sec
11 172 549194 Dongen Dennis van 15-3-1997 PAC 12.75 sec
12 64 537243 Wouda Davy 18-9-1997 AV Lycurgus 12.80 sec
13 220 645057 Robbesom Miklas 19-8-1997 AV Pallas '67 13.04 sec
14 81 588899 Heer Aike de 4-9-1997 Atletico '73 13.11 sec
15 161 529565 Wouters Hilbrand 8-3-1997 AV Triathlon 13.19 sec
16 219 533010 Groot Roel 10-2-1997 AV Pallas '67 13.47 sec
17 232 636109 Sjak-Shie Sergio 8-7-1997 AV Haarlem 14.27 sec
18 82 543948 Aalten Thijs van 4-11-1997 Atletico '73 14.61 sec
Jongens junioren D(2e jrs)
Plaats Stnr knaunr Naam geb.datum vereniging 60m Verspringen Kogelstoten ptn
1 26 511531 Rigter Emiel 25-2-1996 BAV 8.32 5.20 13.29 2017 ptn
2 1387 559523 Leemhuis Lucas 9-2-1996 AV Hera 8.54 4.88 11.89 1847 ptn
3 213 562123 Gelens Frank 23-8-1996 Leiden Atletiek 8.71 4.79 8.61 1637 ptn
4 171 510099 Poel Evan van de 10-7-1996 PAC 8.66 4.25 10.41 1626 ptn
5 195 582122 Winiarczyk Kevin 4-3-1996 Leiden Atletiek 8.80 5.09 7.31 1609 ptn
6 95 638248 Roona Arjan 25-2-1996 Groningen Atletiek 8.52 4.59 7.19 1558 ptn
7 1389 538158 Pranger Gido 1996 Almere 81 9.19 4.45 10.91 1558 ptn
8 269 521250 Zanten Lennert-Jan van 4-2-1996 AV Pallas '67 9.11 4.30 8.54 1456 ptn
9 63 646181 Stroet Daniel 24-2-1996 AV Lycurgus 8.68 4.03 7.54 1432 ptn
10 93 599774 Jansen Bas 4-1-1996 AV Lycurgus 9.05 4.96 5.56 1430 ptn
11 27 529060 Zahradnik Koen 19-12-1996 BAV 8.90 4.32 7.17 1425 ptn
12 31 582105 Does Stan 24-2-1996 Leiden Atletiek 8.91 4.27 7.32 1422 ptn
13 196 582104 Winiarczyk Roy 4-3-1996 Leiden Atletiek 9.27 4.47 6.40 1341 ptn
14 39 519786 Hoogenboom Tim 27-11-1996 AV Olympus '70 9.44 4.08 7.43 1293 ptn
15 120 592238 Jong Mike 2-10-1996 Altis 9.33 3.91 7.52 1283 ptn
16 202 544445 Treep Dani? 8-4-1996 AV Haarlemmermeer 9.26 3.97 6.93 1275 ptn
17 38 540804 Philipsen Kevin 9-4-1996 AV Olympus '70 9.52 3.84 8.04 1264 ptn
18 180 636713 Mol Jeremiah 5-10-1996 AV Atverni 9.45 4.01 7.09 1258 ptn
19 272 533262 Snijders Noah 15-12-1996 AV Nijkerk 9.41 4.02 6.88 1255 ptn
20 52 658111 Zaal Roy 10-2-1996 AV Sparta 9.20 4.08 6.03 1254 ptn
21 274 537382 Smits Loek 25-2-1996 Hellas Utrecht 9.34 3.95 6.72 1244 ptn
22 58 600647 Bonder Stijn 26-6-1996 AAC 9.55 3.85 7.23 1217 ptn
23 123 534966 Wijkamp Tijs 16-8-1996 Altis 9.37 3.98 5.92 1196 ptn
24 122 600319 Jong Ryan 2-10-1996 Altis 9.15 3.69 6.07 1187 ptn
25 149 558008 Kok Ivar de 4-3-1996 AV Olympus '70 9.75 3.76 7.60 1186 ptn
26 279 556443 Kok Leander de 13-7-1996 AV Olympus '70 10.19 3.68 8.01 1125 ptn
27 121 539871 Bruggeman Rick 30-9-1996 Altis 9.78 3.66 6.88 1122 ptn
28 218 535616 Mars Jonas 6-11-1996 AV Pallas '67 10.38 3.89 7.21 1096 ptn
29 203 663061 Iedema Menno 31-3-1996 AV Haarlemmermeer 9.23 3.86 4.32 1089 ptn
30 89 540742 Rigter Jesse 6-1-1996 AAC DQ 4.79 9.62 1082 ptn
31 40 664525 Lier Jessy van 26-9-1996 AV Olympus '70 9.74 3.60 5.08 1004 ptn
32 92 518410 Hulst Coen van der 2-6-1996 AV Lycurgus 10.21 3.74 4.81 940 ptn
33 23 662209 Bout Gido 16-11-1996 AV Lycurgus 10.18 3.48 5.07 911 ptn
34 239 645940 Mol Robbin 12-10-1996 AV Athlos 10.53 3.32 5.24 840 ptn
35 87 570973 Dieterman Harm 23-11-1996 AV Arena 10.09 3.09 4.62 815 ptn
36 1390 557857 Bleecke Shaquille 13-5-1996 Almere '81 0 ptn
37 170 510375 Blok Sybren 25-6-1996 PAC 0 ptn 0 ptn
38 9 509293 Lucht Yannick v.d. 21-8-1996 AV PEC 1910 0 ptn 0 ptn
60mh 25 deelnemer(s)
Plaats Stnr knaunr Naam geb.datum vereniging tijd
1 26 511531 Rigter Emiel 25-2-1996 BAV 9.43 sec
2 1387 559523 Leemhuis Lucas 9-2-1996 AV Hera 9.53 sec
3 31 582105 Does Stan 24-2-1996 Leiden Atletiek 10.17 sec
4 213 562123 Gelens Frank 23-8-1996 Leiden Atletiek 10.36 sec
5 93 599774 Jansen Bas 4-1-1996 AV Lycurgus 10.65 sec
6 95 638248 Roona Arjan 25-2-1996 Groningen Atletiek 10.66 sec
7 195 582122 Winiarczyk Kevin 4-3-1996 Leiden Atletiek 10.93 sec
8 171 510099 Poel Evan van de 10-7-1996 PAC 10.97 sec
9 27 529060 Zahradnik Koen 19-12-1996 BAV 11.50 sec
10 272 533262 Snijders Noah 15-12-1996 AV Nijkerk 11.70 sec
11 196 582104 Winiarczyk Roy 4-3-1996 Leiden Atletiek 11.74 sec
12 269 521250 Zanten Lennert-Jan van 4-2-1996 AV Pallas '67 11.79 sec
13 89 540742 Rigter Jesse 6-1-1996 AAC 11.83 sec
14 39 519786 Hoogenboom Tim 27-11-1996 AV Olympus '70 12.02 sec
15 38 540804 Philipsen Kevin 9-4-1996 AV Olympus '70 12.25 sec
16 58 600647 Bonder Stijn 26-6-1996 AAC 12.34 sec
17 274 537382 Smits Loek 25-2-1996 Hellas Utrecht 12.41 sec
18 218 535616 Mars Jonas 6-11-1996 AV Pallas '67 12.71 sec
19 203 663061 Iedema Menno 31-3-1996 AV Haarlemmermeer 12.78 sec
20 121 539871 Bruggeman Rick 30-9-1996 Altis 13.19 sec
21 92 518410 Hulst Coen van der 2-6-1996 AV Lycurgus 13.31 sec
22 149 558008 Kok Ivar de 4-3-1996 AV Olympus '70 13.32 sec
23 239 645940 Mol Robbin 12-10-1996 AV Athlos 14.16 sec
Meisjes junioren D(1e jrs)
Plaats Stnr knaunr Naam geb.datum vereniging 60m Verspringen Kogelstoten ptn
1 69 550944 Hendriksen Lotte 7-11-1997 AV De Liemers 8.96 4.12 9.05 1474 ptn
2 59 547773 Heijdeman Keeley 9-4-1997 AAC 9.10 3.82 9.73 1421 ptn
3 67 525574 Jong Eline de 22-4-1997 AV De Liemers 9.13 4.17 8.32 1414 ptn
4 175 543586 Vos Kim de 2-4-1997 PAC 8.87 4.11 7.41 1403 ptn
5 217 0 Hopman Charlotte 1997 Hera 9.12 4.05 8.35 1394 ptn
6 132 546062 Ee Jessy van 17-9-1997 Altis 9.15 3.74 8.54 1337 ptn
7 85 588893 Bossink Anouk 12-2-1997 Atletico '73 9.36 3.88 8.73 1336 ptn
8 173 552850 Eekman Stevie 19-9-1997 PAC 8.92 3.73 7.45 1319 ptn
9 32 522889 Schie Marieke van 15-5-1997 Leiden Atletiek 9.68 3.75 9.29 1285 ptn
10 86 553376 Emaus Robin 1-8-1997 Atletico '73 9.61 3.95 8.10 1274 ptn
11 36 538374 Roo Verena de 28-1-1997 AV Olympus '70 9.22 3.71 7.66 1271 ptn
12 35 535184 Tetteroo Eva 26-7-1997 AV Olympus '70 9.44 4.01 7.11 1261 ptn
13 84 543935 Lanke Nina 4-5-1997 Atletico '73 9.38 3.96 7.06 1259 ptn
14 68 543923 Hesseling Sabine 15-9-1997 AV De Liemers 9.46 3.81 7.41 1235 ptn
15 4 512812 Pater Carolien de 25-1-1997 Avantri 9.52 3.57 8.41 1230 ptn
16 116 536963 Cornelissen Zillah 21-3-1997 Nijmegen Atletiek 9.99 3.62 9.43 1217 ptn
17 216 537820 Deledda Aurora 24-12-1997 AV Unitas 9.62 3.75 7.68 1211 ptn
18 150 553864 Koning Julia de 22-1-1997 AV Olympus '70 9.40 3.71 6.54 1175 ptn
19 188 512606 Heydt Amber van der 15-5-1997 AV Parthenon 10.38 3.74 8.82 1152 ptn
20 37 584618 Philipsen Aline 1-12-1997 AV Olympus '70 9.52 3.71 6.25 1136 ptn
21 14 580116 Schoute Maaike 2-12-1997 AV Lycurgus 9.58 3.61 6.62 1128 ptn
22 90 546337 Telling Robin 28-3-1997 AAC 9.92 3.65 7.28 1120 ptn
23 194 563920 Bosma Minke 7-3-1997 AV Lycurgus 9.83 4.04 5.63 1114 ptn
24 211 562282 Haveman Arlyn 29-3-1997 Leiden Atletiek 10.01 3.56 7.11 1078 ptn
25 189 525580 Groot Irene 19-1-1997 AV Parthenon 10.12 3.90 6.00 1064 ptn
26 209 624908 Susan Esmee 21-1-1997 Leiden Atletiek 9.91 3.41 6.76 1044 ptn
27 210 575237 Schmidt Lieke 2-2-1997 Leiden Atletiek 10.31 3.39 7.16 1003 ptn
28 159 579144 Edwards van Muijen Maike 24-3-1997 AAC 10.15 3.50 6.29 997 ptn
29 225 639144 Nieuwendijk Lotte van den 9-4-1997 Delta Sport 10.48 3.23 7.41 961 ptn
30 238 640392 Righolt Charida 16-3-1997 AV Athlos 10.16 3.27 6.01 933 ptn
31 268 529034 Koops Rohmana 2-9-1997 BAV 10.75 3.26 6.54 880 ptn
32 178 565765 Immink Femke 4-8-1997 AV Atverni 10.83 3.07 6.04 800 ptn
33 46 564516 Weijsters Zomer 12-2-1997 Phanos 3.97 7.03 779 ptn
34 60 561767 Matilda Jaira 14-7-1997 AAC 3.74 6.93 728 ptn
35 174 514929 Tinkhof Danielle 11-11-1997 PAC 3.76 5.83 665 ptn
36 222 607757 Petiet Suzanne 18-11-1997 AV Pallas '67 11.43 2.81 5.29 627 ptn
37 237 640393 Sassen Rune 24-9-1997 AV Athlos 0 ptn
38 133 597730 Schoenmakers Kim 5-8-1997 Altis 0 ptn
39 221 0 Jansen Sanne 29-12-1997 AV Pallas '67 0 ptn
60mh 32 deelnemer(s)
Plaats Stnr knaunr Naam geb.datum vereniging tijd
1 132 546062 Ee Jessy van 17-9-1997 Altis 11.33 sec
2 35 535184 Tetteroo Eva 26-7-1997 AV Olympus '70 11.76 sec
3 173 552850 Eekman Stevie 19-9-1997 PAC 12.00 sec
4 14 580116 Schoute Maaike 2-12-1997 AV Lycurgus 12.17 sec
5 37 584618 Philipsen Aline 1-12-1997 AV Olympus '70 12.22 sec
6 217 0 Hopman Charlotte 1997 Hera 12.30 sec
7 175 543586 Vos Kim de 2-4-1997 PAC 12.40 sec
8 84 543935 Lanke Nina 4-5-1997 Atletico '73 12.43 sec
9 36 538374 Roo Verena de 28-1-1997 AV Olympus '70 12.51 sec
10 86 553376 Emaus Robin 1-8-1997 Atletico '73 12.56 sec
11 59 547773 Heijdeman Keeley 9-4-1997 AAC 12.60 sec
12 194 563920 Bosma Minke 7-3-1997 AV Lycurgus 12.62 sec
13 211 562282 Haveman Arlyn 29-3-1997 Leiden Atletiek 12.88 sec
14 150 553864 Koning Julia de 22-1-1997 AV Olympus '70 13.06 sec
15 116 536963 Cornelissen Zillah 21-3-1997 Nijmegen Atletiek 13.18 sec
16 68 543923 Hesseling Sabine 15-9-1997 AV De Liemers 13.22 sec
17 85 588893 Bossink Anouk 12-2-1997 Atletico '73 13.43 sec
18 32 522889 Schie Marieke van 15-5-1997 Leiden Atletiek 13.46 sec
19 268 529034 Koops Rohmana 2-9-1997 BAV 13.48 sec
20 189 525580 Groot Irene 19-1-1997 AV Parthenon 13.56 sec
21 69 550944 Hendriksen Lotte 7-11-1997 AV De Liemers 13.74 sec
22 238 640392 Righolt Charida 16-3-1997 AV Athlos 13.90 sec
23 159 579144 Edwards van Muijen Maike 24-3-1997 AAC 13.91 sec
24 4 512812 Pater Carolien de 25-1-1997 Avantri 14.06 sec
25 90 546337 Telling Robin 28-3-1997 AAC 14.11 sec
26 188 512606 Heydt Amber van der 15-5-1997 AV Parthenon 14.74 sec
27 178 565765 Immink Femke 4-8-1997 AV Atverni 14.89 sec
Meisjes junioren D(2e jrs)
Plaats Stnr knaunr Naam geb.datum vereniging 60m Verspringen Kogelstoten ptn
1 10 537060 Fodjagbo Azoungo Chimene 5-4-1996 Leiden Atletiek 8.68 4.13 10.60 1607 ptn
2 15 522753 Spruit Romy 26-5-1996 DEM 8.95 4.49 9.24 1560 ptn
3 111 563415 Koster Esmay 11-6-1996 AV Atverni 8.45 4.04 8.25 1520 ptn
4 1 547981 Jebose Sarah 14-8-1996 AAC 8.52 4.44 7.06 1520 ptn
5 106 523896 Rasch Judith 28-3-1996 AV Pijnenburg 9.26 4.41 9.50 1499 ptn
6 212 541432 Rader Fieke 2-6-1996 Leiden Atletiek 9.39 4.27 9.03 1425 ptn
7 162 624278 Oorschot Priscilla van 3-9-1996 AAC 9.18 4.36 7.55 1402 ptn
8 136 575289 Achuko Josephine 17-11-1996 Altis 9.07 4.15 7.71 1389 ptn
9 214 541435 Onwudiegwu Noa 11-6-1996 Leiden Atletiek 9.30 3.48 10.98 1376 ptn
10 141 641544 Wegman Tess 25-3-1996 Altis 8.96 3.92 7.48 1351 ptn
11 115 628258 Matulessya Romy 21-3-1996 AV Atverni 8.90 4.10 6.41 1337 ptn
12 16 522754 Noort Demi van 23-7-1996 DEM 9.47 3.92 8.45 1311 ptn
13 107 523900 Sevink Amy 10-12-1996 AV Pijnenburg 9.59 4.24 7.62 1310 ptn
14 224 635576 Berrevoets Mirjam 20-2-1996 Delta Sport 9.88 3.72 9.79 1271 ptn
15 270 524958 Liere Maud van 10-2-1996 Delta Sport 9.45 3.71 8.02 1249 ptn
16 134 528246 Stoep Demi van der 28-9-1996 Altis 9.68 3.77 7.01 1167 ptn
17 137 576839 Michels Lente 21-8-1996 Altis 9.67 3.37 6.61 1065 ptn
18 139 528243 Markslag Lisa 3-12-1996 Altis 10.11 3.28 8.13 1063 ptn
19 190 653474 Veer Marlieke van der 14-4-1996 AAV '36 9.87 3.30 7.22 1054 ptn
20 138 528785 Verweij Leone 20-9-1996 Altis 10.07 3.60 6.21 1024 ptn
21 96 516818 Vuijst Eline 17-12-1996 AV Zuidwal 10.00 3.19 6.09 946 ptn
22 140 529005 Turnhout Malu van 17-9-1996 Altis 9.37 7.98 901 ptn
23 227 547596 Verhoeven Marleen 23-10-1996 Nijmegen Atletiek 10.42 3.17 5.73 857 ptn
24 70 560900 Wiersema Raisa 14-4-1996 Leiden Atletiek 10.87 3.04 7.00 847 ptn
25 97 575544 Bordes Selena 9-11-1996 AV Zuidwal 10.13 2.95 5.35 831 ptn
26 157 546956 Schlangen Miek 22-8-1996 AV '40 3.22 7.27 643 ptn
27 6 568277 Redeker Marit 4-12-1996 AV PEC 1910 0 ptn
28 257 596910 Zinsmeister Jip 20-5-1996 GAC 0 ptn
29 57 549643 Onbekent Felicia 7-3-1996 AV Sparta 0 ptn
30 7 516557 Slijkhuis Deborah 4-4-1996 AV PEC 1910 0 ptn
60mh 19 deelnemer(s)
Plaats Stnr knaunr Naam geb.datum vereniging tijd
1 111 563415 Koster Esmay 11-6-1996 AV Atverni 10.95 sec
2 106 523896 Rasch Judith 28-3-1996 AV Pijnenburg 10.98 sec
3 1 547981 Jebose Sarah 14-8-1996 AAC 11.14 sec
4 15 522753 Spruit Romy 26-5-1996 DEM 11.50 sec
5 16 522754 Noort Demi van 23-7-1996 DEM 11.69 sec
6 162 624278 Oorschot Priscilla van 3-9-1996 AAC 11.80 sec
7 212 541432 Rader Fieke 2-6-1996 Leiden Atletiek 11.89 sec
8 137 576839 Michels Lente 21-8-1996 Altis 12.40 sec
9 115 628258 Matulessya Romy 21-3-1996 AV Atverni 12.46 sec
10 224 635576 Berrevoets Mirjam 20-2-1996 Delta Sport 12.63 sec
11 134 528246 Stoep Demi van der 28-9-1996 Altis 12.69 sec
12 270 524958 Liere Maud van 10-2-1996 Delta Sport 13.20 sec
13 139 528243 Markslag Lisa 3-12-1996 Altis 13.60 sec
14 138 528785 Verweij Leone 20-9-1996 Altis 14.26 sec
15 227 547596 Verhoeven Marleen 23-10-1996 Nijmegen Atletiek 14.73 sec
16 70 560900 Wiersema Raisa 14-4-1996 Leiden Atletiek 14.85 sec
Jongens junioren C(1e jrs)
Plaats Stnr knaunr Naam geb.datum vereniging 60m Verspringen Kogelstoten ptn
1 44 484974 Mahieu Yannick 17-3-1995 Phanos 7.65 5.66 10.79 2158 ptn
2 49 521502 Boumans Jeroen 16-1-1995 AV Sparta 8.05 5.45 10.12 1986 ptn
3 258 571595 Spierenburg Arend-Jan 16-6-1995 Cialfo 7.93 5.41 9.45 1975 ptn
4 204 502633 Winden Maarten van der 21-8-1995 AV Haarlemmermeer 8.22 5.24 9.70 1887 ptn
5 28 526526 Rigter Mark 16-2-1995 BAV 8.48 4.99 9.42 1766 ptn
6 42 509537 Peetoom Jeroen 17-10-1995 AV Zuidwal 8.29 4.93 7.80 1712 ptn
7 255 657787 Oberdorfer Christian 19-2-1995 GAC 8.31 4.27 9.26 1648 ptn
8 77 495070 Kranenburg Thijs 19-5-1995 Atletico '73 8.34 4.57 8.16 1647 ptn
9 1386 540491 Aalten Bram van 19-3-1995 Atletico '73 8.75 4.49 7.80 1525 ptn
10 30 529037 Jansen Dylan 18-5-1995 BAV 8.85 4.59 7.76 1523 ptn
11 223 537068 Heijnen Noah 29-3-1995 Delta Sport 8.28 4.32 6.39 1509 ptn
12 262 559668 Lambooij Joost 10-5-1995 Cialfo 8.93 4.32 8.16 1474 ptn
13 80 631399 Brugman Thijs 27-2-1995 Atletico '73 8.83 4.19 8.15 1467 ptn
14 102 489425 Wouters Marius 22-4-1995 AV Triathlon 9.44 4.63 8.23 1448 ptn
15 151 565764 Harkel Jelle ten 21-1-1995 AV Atverni 8.34 3.52 8.05 1430 ptn
16 5 512795 Klaveren Thomas van 11-12-1995 AAV '36 8.92 4.19 7.47 1412 ptn
17 126 510837 Boer Yorick de 18-3-1995 Altis 9.05 3.75 9.15 1388 ptn
18 160 511710 Ginkel Bas van 12-6-1995 AV Pijnenburg 9.13 3.69 9.03 1355 ptn
19 152 506118 Albada Melle 4-5-1995 GAC 9.36 4.41 6.69 1331 ptn
20 259 491908 Laar Thomas van 13-9-1995 Cialfo 8.90 4.18 5.98 1327 ptn
21 109 511610 Land Kevin 3-6-1995 AV Pijnenburg 9.80 3.67 8.97 1233 ptn
22 79 503398 Wal Pieter-Sjoerd van der 8-7-1995 Atletico '73 9.22 3.71 6.35 1195 ptn
23 103 493372 Egdom Edward van 13-6-1995 AV Triathlon 10.02 3.72 7.78 1146 ptn
24 125 559737 Epema Tshego 24-2-1995 Altis 9.72 3.65 5.88 1069 ptn
25 78 514806 Mulleman Ruud 22-6-1995 Atletico '73 10.06 3.44 6.31 1000 ptn
26 124 529029 Rompa Kevin 15-7-1995 Altis 9.75 2.91 6.59 959 ptn
27 33 543412 Bruijn Max de 23-4-1995 AV Zuidwal 9.18 6.49 851 ptn
28 50 559461 Smith Owen 15-5-1995 AV Sparta DNF 0 ptn
60mh 12 deelnemer(s)
Plaats Stnr knaunr Naam geb.datum vereniging tijd
1 44 484974 Mahieu Yannick 17-3-1995 Phanos 9.07 sec
2 258 571595 Spierenburg Arend-Jan 16-6-1995 Cialfo 9.09 sec
3 49 521502 Boumans Jeroen 16-1-1995 AV Sparta 9.37 sec
4 152 506118 Albada Melle 4-5-1995 GAC 9.47 sec
5 77 495070 Kranenburg Thijs 19-5-1995 Atletico '73 10.04 sec
6 255 657787 Oberdorfer Christian 19-2-1995 GAC 10.68 sec
7 223 537068 Heijnen Noah 29-3-1995 Delta Sport 10.71 sec
8 204 502633 Winden Maarten van der 21-8-1995 AV Haarlemmermeer 11.08 sec
9 33 543412 Bruijn Max de 23-4-1995 AV Zuidwal 11.45 sec
Jongens junioren C(2e jrs)
Plaats Stnr knaunr Naam geb.datum vereniging 60m Verspringen Kogelstoten ptn
1 163 546997 Koekkoek Gavan 18-2-1994 PAC 7.60 6.42 9.68 2255 ptn
2 164 510087 Poel Thomas van de 17-3-1994 PAC 7.66 5.29 12.01 2139 ptn
3 186 532246 Geest Ingmar van der 15-8-1994 AV De Keien 8.05 5.54 12.01 2090 ptn
4 21 537764 Vloon Menno 11-5-1994 AV Lycurgus 7.91 5.50 11.37 2088 ptn
5 275 542678 Woudstra Kas 10-3-1994 AV Phoenix 7.66 5.37 9.86 2056 ptn
6 128 511508 Keijdener Melchior 29-4-1994 Altis 7.89 5.34 11.23 2056 ptn
7 187 496664 Riemersma Kris 28-7-1994 AV De Keien 7.97 5.10 12.25 2034 ptn
8 45 502617 Lam Dani? 3-10-1994 Phanos 8.21 5.40 10.11 1940 ptn
9 101 584984 Zweekhorst Patrick 30-3-1994 AV Triathlon 8.13 4.98 11.10 1922 ptn
10 73 558351 Berendsen Sander 29-3-1994 Atletico '73 8.03 5.05 9.96 1907 ptn
11 249 527643 Sluis Joran van der 21-1-1994 AV Phoenix 7.89 4.93 8.70 1854 ptn
12 131 500467 Bedem Tommie van den 10-7-1994 Altis 8.41 4.98 10.64 1838 ptn
13 108 494759 Ketelaars Joris 8-2-1994 AV Pijnenburg 8.33 4.53 11.62 1808 ptn
14 148 493749 Kuijpers Melvin 19-7-1994 AV Sparta 8.23 5.11 7.44 1740 ptn
15 71 476156 Fransen Koen 12-4-1994 Atletico '73 8.48 5.03 8.66 1736 ptn
16 205 487100 Kate Sean ten 14-5-1994 AV Haarlemmermeer 8.72 4.72 9.08 1645 ptn
17 72 483931 Heuvels Freek 15-8-1994 Atletico '73 8.58 4.45 9.40 1633 ptn
18 104 489436 Ginneken Casper van 2-4-1994 AV Triathlon 8.72 4.43 9.99 1630 ptn
19 250 509329 Zwart Jeroen 1-7-1994 AV Phoenix 8.58 4.62 7.68 1580 ptn
20 127 495047 Groenestein Bradley 1-2-1994 Altis 9.19 4.41 8.96 1484 ptn
21 154 504717 Veen David 4-7-1994 GAC 9.46 4.36 9.58 1458 ptn
22 153 560328 Hoven Tom van den 25-10-1994 GAC 8.91 4.17 6.47 1353 ptn
23 62 485504 Heijne Stefan 2-2-1994 AV Lycurgus 9.55 4.05 7.54 1274 ptn
24 130 507769 Basten Batenburg Rutger van 8-5-1994 Altis 10.07 3.68 9.29 1209 ptn
25 158 624291 Hemelaar Dennis 2-12-1994 AAC 0 ptn
26 20 548562 Blonk Jorrit 19-5-1994 AV Lycurgus 0 ptn
27 145 624291 Hemelaar Dennis 2-12-1994 AAC 0 ptn
28 51 534175 Wongsodikromo Jeffrey 15-3-1994 AV Sparta 0 ptn
60mh 15 deelnemer(s)
Plaats Stnr knaunr Naam geb.datum vereniging tijd
1 249 527643 Sluis Joran van der 21-1-1994 AV Phoenix 8.99 sec
2 21 537764 Vloon Menno 11-5-1994 AV Lycurgus 9.35 sec
3 45 502617 Lam Dani? 3-10-1994 Phanos 9.53 sec
4 128 511508 Keijdener Melchior 29-4-1994 Altis 9.55 sec
5 148 493749 Kuijpers Melvin 19-7-1994 AV Sparta 10.14 sec
6 275 542678 Woudstra Kas 10-3-1994 AV Phoenix 10.19 sec
7 101 584984 Zweekhorst Patrick 30-3-1994 AV Triathlon 10.26 sec
8 131 500467 Bedem Tommie van den 10-7-1994 Altis 10.66 sec
9 71 476156 Fransen Koen 12-4-1994 Atletico '73 10.95 sec
10 73 558351 Berendsen Sander 29-3-1994 Atletico '73 11.00 sec
11 127 495047 Groenestein Bradley 1-2-1994 Altis 12.05 sec
12 153 560328 Hoven Tom van den 25-10-1994 GAC 12.21 sec
13 154 504717 Veen David 4-7-1994 GAC 13.00 sec
Meisjes junioren C(1e jrs)
Plaats Stnr knaunr Naam geb.datum vereniging 60m Verspringen Kogelstoten ptn
1 278 492068 Klumper Sophie 4-4-1995 Phanos 8.55 4.81 9.25 1708 ptn
2 11 523864 Mukanay Jip 19-12-1995 AKU 9.00 4.95 9.50 1658 ptn
3 41 512723 Herk Kim van 31-3-1995 AV Olympus '70 9.21 4.56 9.87 1557 ptn
4 53 488545 Tjin A-Lim Sjoera 7-12-1995 AV Sparta 8.74 4.66 7.56 1549 ptn
5 166 528115 Chen Eva 23-6-1995 PAC 8.75 4.51 7.58 1517 ptn
6 168 567495 Tol Maya van 5-2-1995 PAC 8.73 4.66 6.55 1493 ptn
7 43 523938 Veelo Lotte 19-2-1995 AV Zuidwal 8.81 4.24 8.09 1478 ptn
8 91 516783 Jongewaard Lisa 28-3-1995 AV Lycurgus 8.94 4.26 8.48 1476 ptn
9 167 644670 Langendoen Celine 3-5-1995 PAC 8.90 4.35 7.51 1450 ptn
10 113 526847 Wit Janine de 30-1-1995 AV Atverni 9.43 4.40 9.01 1443 ptn
11 66 489521 Haakman Manon 2-3-1995 AV Lycurgus 9.12 4.50 7.11 1417 ptn
12 147 509534 Oosterhuis Marije 5-6-1995 AV Zuidwal 9.10 4.39 7.21 1404 ptn
13 55 643788 Ammersing Angelique 23-11-1995 AV Sparta 9.00 4.06 7.35 1364 ptn
14 256 583102 Schouten Emmelien 12-5-1995 GAC 9.40 4.08 8.60 1363 ptn
15 142 521316 Lucht Karlien van der 16-8-1995 Altis 9.36 4.34 6.40 1299 ptn
16 246 524950 Nijenhuis Karen 16-5-1995 AV Athlos 9.62 3.96 8.45 1294 ptn
17 143 527921 Slangewal Katja 27-12-1995 Altis 9.25 4.17 5.63 1238 ptn
18 144 510835 Ee Robbin van 22-4-1995 Altis 10.01 4.13 7.51 1214 ptn
19 244 527415 Weber Inge 1995 AV Athlos 10.03 3.88 7.99 1188 ptn
20 12 562283 Haveman Yudith 19-7-1995 Leiden Atletiek 9.80 3.93 7.10 1184 ptn
21 88 552637 Dieterman Manja 16-4-1995 AV Arena 9.55 3.72 6.98 1176 ptn
22 65 663636 Glorie Merel 15-1-1995 AV Lycurgus 9.29 3.74 5.85 1158 ptn
23 75 691180 Bus Fleur 1995 Atletico '73 9.41 4.15 4.79 1149 ptn
24 245 0 Graveland Amber 1995 AV Athlos 10.04 3.98 5.53 1062 ptn
25 231 636130 Grift Suzanne van de 23-10-1995 AV Haarlem 10.19 3.50 5.48 940 ptn
26 261 591705 Dijkstra Lisette 21-8-1995 Cialfo 9.12 7.58 924 ptn
27 54 571424 Boutahri Manal 18-8-1995 AV Sparta 9.86 3.12 5.47 914 ptn
28 267 509107 Koops Naomhy 8-12-1995 BAV 10.78 3.20 5.90 825 ptn
29 276 591263 Susan Lindsay 9-9-1995 Leiden Atletiek 9.28 6.25 818 ptn
30 179 542175 Lamain Anne 12-2-1995 AV Atverni 7.67 403 ptn
31 169 517681 Webster Naomi 4-3-1995 PAC 0 ptn
32 248 539920 Corbi?e Femke 23-1-1995 AV Clytoneus 0 ptn
60mh 19 deelnemer(s)
Plaats Stnr knaunr Naam geb.datum vereniging tijd
1 53 488545 Tjin A-Lim Sjoera 7-12-1995 AV Sparta 9.77 sec
2 166 528115 Chen Eva 23-6-1995 PAC 9.92 sec
3 11 523864 Mukanay Jip 19-12-1995 AKU 10.55 sec
4 278 492068 Klumper Sophie 4-4-1995 Phanos 10.65 sec
5 147 509534 Oosterhuis Marije 5-6-1995 AV Zuidwal 10.69 sec
6 91 516783 Jongewaard Lisa 28-3-1995 AV Lycurgus 10.72 sec
7 168 567495 Tol Maya van 5-2-1995 PAC 10.85 sec
8 43 523938 Veelo Lotte 19-2-1995 AV Zuidwal 10.90 sec
9 113 526847 Wit Janine de 30-1-1995 AV Atverni 11.87 sec
10 12 562283 Haveman Yudith 19-7-1995 Leiden Atletiek 12.13 sec
11 144 510835 Ee Robbin van 22-4-1995 Altis 12.35 sec
12 256 583102 Schouten Emmelien 12-5-1995 GAC 12.96 sec
13 267 509107 Koops Naomhy 8-12-1995 BAV 13.47 sec
14 244 527415 Weber Inge 1995 AV Athlos 13.89 sec
15 167 644670 Langendoen Celine 3-5-1995 PAC 16.67 sec
Meisjes junioren C(2e jrs)
Plaats Stnr knaunr Naam geb.datum vereniging 60m Verspringen Kogelstoten ptn
1 165 501727 Dors Lou-Aisa 16-2-1994 PAC 8.34 5.04 10.26 1848 ptn
2 56 578365 Heeswijk Sherene 24-9-1994 AV Sparta 8.79 4.87 10.77 1744 ptn
3 199 488703 Strijp Tessa 15-2-1994 AV 1923 8.66 4.49 8.54 1583 ptn
4 112 517296 Kooi Jannetje 14-6-1994 AV Atverni 8.60 4.33 8.00 1533 ptn
5 24 524530 Bout Dion 10-7-1994 AV Lycurgus 9.12 4.38 8.75 1480 ptn
6 29 489177 Zahradnik Demy 1-9-1994 BAV 8.85 4.11 8.59 1470 ptn
7 193 493037 Blok Denise de 15-6-1994 AV Lycurgus 8.94 4.45 7.50 1462 ptn
8 2 524100 Wiegel Leslie 23-8-1994 DK en AV Hercules 9.17 4.50 7.75 1444 ptn
9 240 515535 Haas Floor de 24-1-1994 AV Athlos 9.21 4.45 6.75 1369 ptn
10 230 521979 Klein Goldewijk Aniek 17-11-1994 AV Haarlem 9.36 3.86 8.60 1326 ptn
11 200 639662 Weinchard Kayatana 1-6-1994 AV 1923 9.18 4.06 7.14 1319 ptn
12 242 565249 Reckman Lane 17-12-1994 AV Athlos 9.70 3.85 7.73 1220 ptn
13 192 564414 Al Rianne 25-10-1994 AV Lycurgus 9.53 3.98 6.10 1180 ptn
14 74 497538 Sanchez Leon Leonie 24-7-1994 Atletico '73 9.71 3.69 6.71 1129 ptn
15 243 526543 Krijgsman Liselot 26-1-1993 AV Athlos 9.56 3.67 5.18 1054 ptn
16 241 502765 Maaten Merel van der 5-2-1994 AV Athlos 11.00 3.54 9.02 1038 ptn
17 8 515474 Timmerman Veerle 9-5-1994 AV PEC 1910 0 ptn
18 17 516751 Gialamatzis Irini 25-3-1994 DEM 0 ptn
60mh 9 deelnemer(s)
Plaats Stnr knaunr Naam geb.datum vereniging tijd
1 199 488703 Strijp Tessa 15-2-1994 AV 1923 9.93 sec
2 165 501727 Dors Lou-Aisa 16-2-1994 PAC 10.07 sec
3 24 524530 Bout Dion 10-7-1994 AV Lycurgus 10.88 sec
4 2 524100 Wiegel Leslie 23-8-1994 DK en AV Hercules 10.93 sec
5 112 517296 Kooi Jannetje 14-6-1994 AV Atverni 11.37 sec
6 74 497538 Sanchez Leon Leonie 24-7-1994 Atletico '73 12.68 sec
7 242 565249 Reckman Lane 17-12-1994 AV Athlos 13.18 sec
Jongens junioren B
Plaats Stnr knaunr Naam geb.datum vereniging 60m Verspringen Kogelstoten ptn
1 263 506633 Bust Harald-Peter 3-6-1992 AV Jahn II 7.55 6.77 14.56 2191 ptn
2 264 477045 Schaaf Stef van der 26-12-1992 VAV 7.70 6.15 9.07 1635 ptn
3 34 475755 Rasch Christian 22-1-1993 AV Pijnenburg 8.21 5.52 8.68 1300 ptn
4 100 635724 Blanken Roel 21-6-1993 AV Triathlon 7.84 5.06 8.06 1256 ptn
5 198 470577 Ridderbos Thom 12-9-1993 AV 1923 8.63 4.97 9.73 1131 ptn
6 98 493509 Strikwerda Ynze 1-2-1993 AV 1923 8.45 4.65 8.82 1031 ptn
7 229 510496 Groot Dik de 22-5-1993 AV Haarlem 8.50 4.61 8.12 952 ptn
60mh 4 deelnemer(s)
Plaats Stnr knaunr Naam geb.datum vereniging tijd
1 263 506633 Bust Harald-Peter 3-6-1992 AV Jahn II 8.62 sec
2 264 477045 Schaaf Stef van der 26-12-1992 VAV 9.22 sec
3 34 475755 Rasch Christian 22-1-1993 AV Pijnenburg 10.15 sec
4 198 470577 Ridderbos Thom 12-9-1993 AV 1923 10.98 sec
Meisjes junioren B
Plaats Stnr knaunr Naam geb.datum vereniging 60m Verspringen Kogelstoten ptn
1 254 520024 Weening Anne 3-11-1993 VAV 8.63 4.79 9.96 1813 ptn
2 114 487377 Kuyf Nathalie 15-8-1993 AV Atverni 9.05 4.59 10.26 1680 ptn
3 155 475143 Bijsterveld Wendy 14-8-1993 AV '40 8.91 4.73 9.08 1666 ptn
4 176 507013 Oordt Imogen van 22-5-1993 AV Atverni 8.83 4.53 8.85 1620 ptn
5 207 494350 Vries Nathalie de 17-9-1993 AV Arena 8.95 4.55 8.22 1550 ptn
6 253 488918 Dortmond Maaike 25-8-1993 VAV 9.08 4.46 8.78 1537 ptn
7 277 570023 Hoeven Susanne van der 6-2-1992 AV Pijnenburg 8.97 4.21 9.25 1531 ptn
8 19 494249 Schelvis Wendy 7-2-1993 DEM 9.36 4.34 9.03 1460 ptn
9 18 468041 Folkers Inge 9-4-1992 DEM 9.28 4.00 8.21 1329 ptn
10 252 494458 Post Roos 18-5-1993 AV Phoenix 9.25 3.84 8.11 1284 ptn
11 3 552501 Pater Jessica de 27-6-1992 Avantri 9.84 3.50 7.36 1006 ptn
12 266 472120 Koops Shariva 6-10-1993 BAV 9.14 8.85 985 ptn
13 260 491906 Laar Willemijn van 26-4-1993 Cialfo 8.47 643 ptn
14 110 0 Haveman Lizeth 1993 Leiden Atletiek 0 ptn
60mh 7 deelnemer(s)
Plaats Stnr knaunr Naam geb.datum vereniging tijd
1 260 491906 Laar Willemijn van 26-4-1993 Cialfo 9.64 sec
2 254 520024 Weening Anne 3-11-1993 VAV 10.42 sec
3 155 475143 Bijsterveld Wendy 14-8-1993 AV '40 10.64 sec
4 19 494249 Schelvis Wendy 7-2-1993 DEM 10.65 sec
5 18 468041 Folkers Inge 9-4-1992 DEM 11.25 sec
6 266 472120 Koops Shariva 6-10-1993 BAV 12.03 sec