Jeugd Senioren/baan Hermes loopgroep Sport overdag MiLa Bestenlijsten
Bestuur Technische commissie PR commissie Wedstrijd organisatie
Activiteitenkalender Vacatures

Uitslagen U-Track Indoor - Mannen - losse onderdelen

13-12-2009

Eventuele fouten in de uitslag kunt U melden bij woc@u-track.nl .

 
Jongens junioren B 50m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
91 546997 Koekkoek Gavan 18-02-1994 PAC 6.34 sec
69 504147 Gul Joshua 17-04-1994 Phanos 6.50 sec
70 484974 Mahieu Yannick 17-03-1995 Phanos 6.51 sec
32 510087 Poel Thomas van de 17-03-1994 PAC 6.57 sec
5 585037 Franjic Janko 29-03-1994 AV Sprint 6.65 sec
73 525010 Geise Jonas 23-09-1993 AV Oss '78 6.69 sec
92 443576 Mulder Mark 01-04-1993 AV Startbaan 6.73 sec
39 556833 Licumahuwa Marc 14-03-1994 AV Lycurgus 6.73 sec
1 499661 Jong Joost de 22-06-1994 AV Pallas '67 6.78 sec
77 565224 Koeverden Lars van 24-12-1993 AV Oss '78 6.81 sec
120 495064 Baardman Luc 09-02-1994 AV Clytoneus 6.82 sec
55 548394 Ogink Tom 09-03-1993 AV Pallas '67 6.91 sec
37 563183 Bol Jeroen 28-05-1995 AV Triathlon 7.04 sec
53 605015 Lettink Stan 24-03-1995 AV Triathlon 7.05 sec
76 669472 Lier Ruben van 15-04-1994 AV Oss '78 7.06 sec
26 492812 Linden Yari van der 15-12-1993 GAC 7.11 sec
81 476104 Elfrink Patrick 03-05-1994 AV '56 7.13 sec
962 0 Erwart Jaap 1994 AV Pallas'67 7.17 sec
75 664515 Wanga Fabian 24-03-1993 AV Oss '78 7.21 sec
42 679865 Klomp Kevin 14-06-1994 AV Statina 7.26 sec
43 512280 Spruit Martin 17-01-1994 AV Statina 7.59 sec
Jongens junioren B 60m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
97 652547 Bergh Olaf van den 07-03-1994 Prins Hendrik 7.21 sec
91 546997 Koekkoek Gavan 18-02-1994 PAC 7.44 sec
69 504147 Gul Joshua 17-04-1994 Phanos 7.53 sec
824 507714 Hart Ben 't 22-02-1993 AV Sparta 7.53 sec
828 537764 Vloon Menno 11-05-1994 AV Lycurgus 7.56 sec
827 489281 Vellema Lennox 15-01-1993 AV Lycurgus 7.56 sec
826 519438 Ellsworth Cliff 17-04-1993 AV Lycurgus 7.56 sec
32 510087 Poel Thomas van de 17-03-1994 PAC 7.64 sec
834 502561 Denissen Bram 20-06-1993 Atledo 7.64 sec
815 511508 Keijdener Melchior 29-04-1994 Altis 7.65 sec
821 494150 Regt Anton de 11-06-1993 AV '34 7.74 sec
5 585037 Franjic Janko 29-03-1994 AV Sprint 7.75 sec
1 499661 Jong Joost de 22-06-1994 AV Pallas '67 7.79 sec
829 501545 Schouwenaar Jon 17-06-1994 AV Startbaan 7.79 sec
92 443576 Mulder Mark 01-04-1993 AV Startbaan 7.80 sec
810 459647 Vor Pim de 11-03-1993 GAC 7.81 sec
109 516253 Wit Jaap de 26-01-1993 DEM 7.82 sec
68 498300 Bont Jules de 23-12-1994 Phanos 7.83 sec
39 556833 Licumahuwa Marc 14-03-1994 AV Lycurgus 7.86 sec
120 495064 Baardman Luc 09-02-1994 AV Clytoneus 7.86 sec
108 539220 Blokker Max 06-04-1993 DEM 7.86 sec
73 525010 Geise Jonas 23-09-1993 AV Oss '78 7.89 sec
67 502617 Lam DaniŽl 03-10-1994 Phanos 7.91 sec
77 565224 Koeverden Lars van 24-12-1993 AV Oss '78 7.93 sec
835 477088 Schellekens Mark 05-06-1994 Atledo 7.96 sec
50 562188 Boulakhras Amin 03-11-1993 AV Fortuna 8.01 sec
107 638155 Scholten William 08-11-1993 DEM 8.09 sec
2 577339 Waals Sander van der 03-02-1995 AV Sprint 8.09 sec
811 0 Wienese Nijs 1994 GAC 8.12 sec
81 476104 Elfrink Patrick 03-05-1994 AV '56 8.13 sec
808 472741 Dijk Mathijs van 11-11-1993 GAC 8.14 sec
53 605015 Lettink Stan 24-03-1995 AV Triathlon 8.16 sec
813 656292 Jantjes Maurice 28-02-1993 AV Lycurgus 8.20 sec
26 492812 Linden Yari van der 15-12-1993 GAC 8.27 sec
106 563503 Schijffelen Sebastian 06-10-1994 DEM 8.33 sec
49 526474 Hoeben Mick 04-07-1996 GAC 8.34 sec
37 563183 Bol Jeroen 28-05-1995 AV Triathlon 8.35 sec
42 679865 Klomp Kevin 14-06-1994 AV Statina 8.36 sec
76 669472 Lier Ruben van 15-04-1994 AV Oss '78 8.41 sec
75 664515 Wanga Fabian 24-03-1993 AV Oss '78 8.43 sec
830 507314 Berg Tom van de 09-08-1995 Spado 8.55 sec
818 506613 Blenk Rens 31-07-1994 AV Fortuna 8.55 sec
4 523637 Outheusden Youri van 25-10-1995 AV Sprint 8.77 sec
43 512280 Spruit Martin 17-01-1994 AV Statina 8.81 sec
3 655797 Verlinden Morris 16-07-1996 AV Sprint 8.91 sec
Jongens junioren B 50mh
120 495064 Baardman Luc 09-02-1994 AV Clytoneus 7.96 sec
1 499661 Jong Joost de 22-06-1994 AV Pallas '67 8.01 sec
123 511600 Groot Tom 27-04-1994 AV Pijnenburg 8.47 sec
85 469173 Jong Koen de 08-04-1994 AV Wijchen 8.52 sec
Jongens junioren B 60mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
827 489281 Vellema Lennox 15-01-1993 AV Lycurgus 8.49 sec
828 537764 Vloon Menno 11-05-1994 AV Lycurgus 8.66 sec
826 519438 Ellsworth Cliff 17-04-1993 AV Lycurgus 8.78 sec
834 502561 Denissen Bram 20-06-1993 Atledo 8.81 sec
821 494150 Regt Anton de 11-06-1993 AV '34 8.89 sec
815 511508 Keijdener Melchior 29-04-1994 Altis 9.04 sec
85 469173 Jong Koen de 08-04-1994 AV Wijchen 9.09 sec
835 477088 Schellekens Mark 05-06-1994 Atledo 9.11 sec
67 502617 Lam DaniŽl 03-10-1994 Phanos 9.20 sec
1 499661 Jong Joost de 22-06-1994 AV Pallas '67 9.40 sec
108 539220 Blokker Max 06-04-1993 DEM 9.40 sec
829 501545 Schouwenaar Jon 17-06-1994 AV Startbaan 9.45 sec
120 495064 Baardman Luc 09-02-1994 AV Clytoneus 9.53 sec
824 507714 Hart Ben 't 22-02-1993 AV Sparta 9.57 sec
808 472741 Dijk Mathijs van 11-11-1993 GAC 9.58 sec
2 577339 Waals Sander van der 03-02-1995 AV Sprint 9.70 sec
109 516253 Wit Jaap de 26-01-1993 DEM 9.74 sec
24 494759 Ketelaars Joris 08-02-1994 GAC 9.80 sec
107 638155 Scholten William 08-11-1993 DEM 10.07 sec
810 459647 Vor Pim de 11-03-1993 GAC 10.39 sec
123 511600 Groot Tom 27-04-1994 AV Pijnenburg 10.84 sec
813 656292 Jantjes Maurice 28-02-1993 AV Lycurgus 10.90 sec
818 506613 Blenk Rens 31-07-1994 AV Fortuna 11.14 sec
7 479203 Tuijp Jan 30-01-1993 AV Edam 11.40 sec
110 473525 Hagedoorn Harley 29-08-1993 DEM 11.46 sec
Jongens junioren B ver
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
1 499661 Jong Joost de 22-06-1994 AV Pallas '67 6.04 m
28 475753 Rasch Christian 1993 GAC 5.70 m
55 548394 Ogink Tom 09-03-1993 AV Pallas '67 5.58 m
27 492814 Mijnhout Pieter 25-02-1994 GAC 5.45 m
81 476104 Elfrink Patrick 03-05-1994 AV '56 5.37 m
50 562188 Boulakhras Amin 03-11-1993 AV Fortuna 5.16 m
2 577339 Waals Sander van der 03-02-1995 AV Sprint 5.13 m
7 479203 Tuijp Jan 30-01-1993 AV Edam 4.91 m
26 492812 Linden Yari van der 15-12-1993 GAC 4.85 m
42 679865 Klomp Kevin 14-06-1994 AV Statina 4.67 m
36 489425 Wouters Marius 22-04-1995 AV Triathlon 4.67 m
49 526474 Hoeben Mick 04-07-1996 GAC 4.65 m
4 523637 Outheusden Youri van 25-10-1995 AV Sprint 4.50 m
3 655797 Verlinden Morris 16-07-1996 AV Sprint 4.47 m
48 565167 Monte Roman 20-03-1996 GAC 4.12 m
Jongens junioren B hoog
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
35 475720 Wouters Jurriaan 18-04-1993 AV Triathlon 1.75 m
57 466301 Elings Jelger 26-07-1993 AV Pallas '67 1.60 m
36 489425 Wouters Marius 22-04-1995 AV Triathlon 1.50 m
7 479203 Tuijp Jan 30-01-1993 AV Edam 1.50 m
3 655797 Verlinden Morris 16-07-1996 AV Sprint 1.45 m
4 523637 Outheusden Youri van 25-10-1995 AV Sprint 1.45 m
48 565167 Monte Roman 20-03-1996 GAC 1.40 m
2 577339 Waals Sander van der 03-02-1995 AV Sprint 1.40 m
Jongens junioren B polshoog
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
121 458206 Koppelaar Rutger 01-05-1993 AV Unitas 3.80 m
821 494150 Regt Anton de 11-06-1993 AV '34 3.30 m
28 475753 Rasch Christian 1993 GAC 3.20 m
27 492814 Mijnhout Pieter 25-02-1994 GAC 3.00 m
35 475720 Wouters Jurriaan 18-04-1993 AV Triathlon 3.00 m
78 657787 Oberdorfer Christian 19-02-1995 GAC 2.90 m
70 484974 Mahieu Yannick 17-03-1995 Phanos 2.70 m
40 483477 Triebel Darnell 31-12-1993 AV Lycurgus 2.60 m
67 502617 Lam DaniŽl 03-10-1994 Phanos 2.50 m
57 466301 Elings Jelger 26-07-1993 AV Pallas '67 2.30 m
Jongens junioren B kogel
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
58 477861 Buuren Fynn van 17-06-1993 AV Pallas '67 12.42 m
35 475720 Wouters Jurriaan 18-04-1993 AV Triathlon 11.66 m
24 494759 Ketelaars Joris 08-02-1994 GAC 11.17 m
107 638155 Scholten William 08-11-1993 DEM 10.99 m
117 570095 Rog Harold 24-02-1994 AV Pijnenburg 10.60 m
43 512280 Spruit Martin 17-01-1994 AV Statina 10.56 m
25 459203 Koperdraad Bernd 18-03-1993 GAC 10.21 m
57 466301 Elings Jelger 26-07-1993 AV Pallas '67 9.74 m
81 476104 Elfrink Patrick 03-05-1994 AV '56 8.99 m
108 539220 Blokker Max 06-04-1993 DEM 8.85 m
109 516253 Wit Jaap de 26-01-1993 DEM 7.94 m
106 563503 Schijffelen Sebastian 06-10-1994 DEM 7.93 m
50 562188 Boulakhras Amin 03-11-1993 AV Fortuna 7.80 m
Jongens junioren A 50m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
90 428289 Berg Geoffrey van den 26-11-1991 AV Startbaan 6.27 sec
119 511664 Breure Wik 08-01-1992 AV Pijnenburg 6.34 sec
115 463427 Latour Bart 15-05-1991 Almere '81 6.35 sec
84 576835 Vries Stefan de 18-10-1992 Altis 6.50 sec
8 447839 Piet Danny 22-02-1991 AV Edam 6.61 sec
116 506633 Bust Harald-Peter 03-06-1992 AV Jahn II 6.65 sec
79 456261 Hagenstein Daan 04-08-1992 GAC 6.75 sec
125 661843 Schagen Nick van 25-07-1991 Leiden Atletiek 6.79 sec
6 484857 Zijl Alex van 19-09-1991 U-Track 7.08 sec
86 448714 Vis Martijn van der 16-11-1992 SC Reeuwijk 7.10 sec
44 465255 Steehouder Siebe 12-06-1992 AV Statina 7.50 sec
Jongens junioren A 60m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
90 428289 Berg Geoffrey van den 26-11-1991 AV Startbaan 7.24 sec
119 511664 Breure Wik 08-01-1992 AV Pijnenburg 7.35 sec
115 463427 Latour Bart 15-05-1991 Almere '81 7.51 sec
116 506633 Bust Harald-Peter 03-06-1992 AV Jahn II 7.59 sec
54 465162 Dekker Sjoerd 22-02-1992 SV Noordkop 7.61 sec
84 576835 Vries Stefan de 18-10-1992 Altis 7.65 sec
8 447839 Piet Danny 22-02-1991 AV Edam 7.70 sec
805 464340 Zwartele Bas 19-06-1992 AV Sprint 7.77 sec
804 507589 Vermeeren Sjoerd 25-06-1992 AV Sprint 7.87 sec
29 422676 Koperdraad Alle 17-01-1991 GAC 7.87 sec
112 602265 Balen Remi van 07-11-1991 Hellas Utrecht 7.97 sec
6 484857 Zijl Alex van 19-09-1991 U-Track 7.99 sec
87 543149 Kazemier Derrick 29-11-1992 VAV 8.00 sec
125 661843 Schagen Nick van 25-07-1991 Leiden Atletiek 8.01 sec
820 485879 Bastiaanse Nick 14-04-1991 AV Fortuna 8.03 sec
79 456261 Hagenstein Daan 04-08-1992 GAC 8.06 sec
86 448714 Vis Martijn van der 16-11-1992 SC Reeuwijk 8.30 sec
Jongens junioren A 50mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
99 469176 Scholten Robin 03-11-1992 AV Wijchen 8.43 sec
124 485128 Moesman Thijs 15-06-1992 AV Wijchen 8.56 sec
34 490312 Albada Auke van 08-06-1992 AV Triathlon 8.90 sec
Jongens junioren A 60mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
29 422676 Koperdraad Alle 17-01-1991 GAC 9.17 sec
99 469176 Scholten Robin 03-11-1992 AV Wijchen 9.29 sec
820 485879 Bastiaanse Nick 14-04-1991 AV Fortuna 9.41 sec
805 464340 Zwartele Bas 19-06-1992 AV Sprint 9.90 sec
30 492421 Scherpenzeel Daniel van 10-12-1992 GAC 10.02 sec
124 485128 Moesman Thijs 15-06-1992 AV Wijchen 10.05 sec
87 543149 Kazemier Derrick 29-11-1992 VAV 10.33 sec
34 490312 Albada Auke van 08-06-1992 AV Triathlon 10.56 sec
804 507589 Vermeeren Sjoerd 25-06-1992 AV Sprint 10.61 sec
800 446755 Coertjens Maurice 21-09-1991 AV Sprint 11.30 sec
Jongens junioren A ver
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
84 576835 Vries Stefan de 18-10-1992 Altis 6.74 m
30 492421 Scherpenzeel Daniel van 10-12-1992 GAC 5.67 m
61 463092 Schouten Bjorn 07-09-1991 Spark 5.62 m
6 484857 Zijl Alex van 19-09-1991 U-Track 4.97 m
44 465255 Steehouder Siebe 12-06-1992 AV Statina 4.77 m
Jongens junioren A hoog
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
54 465162 Dekker Sjoerd 22-02-1992 SV Noordkop 1.90 m
33 446215 Weeren Wart 29-01-1992 AV Triathlon 1.85 m
61 463092 Schouten Bjorn 07-09-1991 Spark 1.70 m
6 484857 Zijl Alex van 19-09-1991 U-Track 1.50 m
Jongens junioren A polshoog
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
96 546355 Rutgers Martijn 13-05-1992 AAC 3.00 m
Jongens junioren A kogel
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
103 656161 Goetheer Remco 05-10-1992 AV Passaat 14.90 m
29 422676 Koperdraad Alle 17-01-1991 GAC 11.54 m
31 507078 Cornelissen Ferdy 06-03-1991 GAC 10.97 m
Mannen Senioren 50m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
89 493236 Tijssen Stephan 07-04-1990 AV Startbaan 6.30 sec
63 184203 Berg Rogier van den 01-04-1979 AV Sparta 6.33 sec
961 476437 Charlemagne Christopher 26-12-1982 Phanos 6.37 sec
11 311527 Onos Vincent 08-04-1986 SAV 6.45 sec
71 262562 Hilberts Frank 07-01-1983 AV Trias 6.49 sec
101 98 Schuppen Jacob 1989 U-Track 6.49 sec
102 644758 Witteveen Jeroen 05-01-1989 AV Phoenix 6.53 sec
127 641926 Oomen Joey 05-07-1990 DJA 6.61 sec
45 465274 Roke Vincent 07-08-1980 AV Statina 6.65 sec
114 668741 Harks Peter-Paul 19-04-1984 AV Phoenix 6.74 sec
93 508110 Bouwman Ivo 30-12-1986 AV Startbaan 6.86 sec
74 491461 Janssen Wouter 02-02-1990 AV Oss '78 7.07 sec
38 531493 Fugers Tom 02-07-1984 AC TION 7.17 sec
105 442482 Gerritsen Mirko 04-05-1989 AV Lycurgus 7.21 sec
12 680927 Kruijff Teun 28-04-1984 U-Track 7.74 sec
Mannen Senioren 60m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
20 445437 Groen Paul 23-09-1989 GAC 7.18 sec
89 493236 Tijssen Stephan 07-04-1990 AV Startbaan 7.28 sec
836 429394 Coops Robin 09-09-1990 Hellas Utrecht 7.28 sec
832 437540 Buijs Tom 23-07-1990 AV Zaanland 7.34 sec
961 476437 Charlemagne Christopher 26-12-1982 Phanos 7.35 sec
63 184203 Berg Rogier van den 01-04-1979 AV Sparta 7.37 sec
88 430102 Gelderen Erik-Jan van 22-04-1990 VAV 7.47 sec
102 644758 Witteveen Jeroen 05-01-1989 AV Phoenix 7.48 sec
71 262562 Hilberts Frank 07-01-1983 AV Trias 7.51 sec
833 159486 Vries Marc de 01-11-1978 AV Zaanland 7.60 sec
101 98 Schuppen Jacob 1989 U-Track 7.64 sec
127 641926 Oomen Joey 05-07-1990 DJA 7.71 sec
45 465274 Roke Vincent 07-08-1980 AV Statina 7.72 sec
19 490542 Bontje Harry 26-01-1990 GAC 7.73 sec
817 503322 Ormel Jan 19-12-1986 Hellas Utrecht 7.79 sec
93 508110 Bouwman Ivo 30-12-1986 AV Startbaan 7.89 sec
64 647161 Bolte Nahomi 04-10-1988 AV Sparta 8.06 sec
823 571467 Harraz Abdelkader 14-06-1976 AV Sparta 8.17 sec
816 495706 Bruinse Bram 25-08-1976 AV Statina 8.19 sec
74 491461 Janssen Wouter 02-02-1990 AV Oss '78 8.31 sec
Mannen Senioren 50mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
18 281492 Veen Jeroen van 19-05-1986 Isala '96 7.21 sec
126 330401 Jehee Pim 04-05-1988 AV Gouda 7.47 sec
113 476553 Smit Arnout 20-05-1979 AV Phoenix 7.66 sec
Mannen Senioren 60mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
20 445437 Groen Paul 23-09-1989 GAC 8.49 sec
18 281492 Veen Jeroen van 19-05-1986 Isala '96 8.53 sec
833 159486 Vries Marc de 01-11-1978 AV Zaanland 8.61 sec
817 503322 Ormel Jan 19-12-1986 Hellas Utrecht 8.70 sec
836 429394 Coops Robin 09-09-1990 Hellas Utrecht 8.76 sec
113 476553 Smit Arnout 20-05-1979 AV Phoenix 8.88 sec
832 437540 Buijs Tom 23-07-1990 AV Zaanland 9.42 sec
74 491461 Janssen Wouter 02-02-1990 AV Oss '78 10.24 sec
823 571467 Harraz Abdelkader 14-06-1976 AV Sparta 11.37 sec
816 495706 Bruinse Bram 25-08-1976 AV Statina 11.47 sec
Mannen Senioren ver
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
63 184203 Berg Rogier van den 01-04-1979 AV Sparta 6.95 m
20 445437 Groen Paul 23-09-1989 GAC 6.75 m
71 262562 Hilberts Frank 07-01-1983 AV Trias 5.99 m
62 520774 Jansen Leandro 07-12-1984 Spark 5.55 m
45 465274 Roke Vincent 07-08-1980 AV Statina 5.33 m
64 647161 Bolte Nahomi 04-10-1988 AV Sparta 5.20 m
12 680927 Kruijff Teun 28-04-1984 U-Track 4.34 m
Mannen Senioren hoog
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
66 440803 Doodewaerd Sven van 11-10-1990 AV Lycurgus 1.75 m
62 520774 Jansen Leandro 07-12-1984 Spark 1.65 m
Mannen Senioren polshoog
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
22 441921 Koekkoek Ewald 15-01-1990 GAC 3.90 m
88 430102 Gelderen Erik-Jan van 22-04-1990 VAV 2.90 m
Mannen Senioren kogel
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
122 489776 Wapperom Stephan 11-12-1990 AV Parthenon 13.22 m
21 225599 Harn Arjan van 03-08-1981 GAC 12.05 m
88 430102 Gelderen Erik-Jan van 22-04-1990 VAV 7.67 m
M35 50m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
98 0 Leidsman Tunde 30-08-1974 AV Unitas 6.28 sec
14 0 Gelder Lars van 1970 AV 23 7.24 sec
M35 60m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
104 0 Bugani Tiziano 17-11-1970 ITA 8.00 sec
807 539956 Peppel Martijn van de 05-03-1972 VAV 8.34 sec
14 0 Gelder Lars van 1970 AV 23 8.37 sec
M35 50mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
100 680630 Hellman Matias 16-05-1971 Haag Atletiek 9.39 sec
M35 60mh
807 539956 Peppel Martijn van de 05-03-1972 VAV 10.84 sec
M35 ver
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
14 0 Gelder Lars van 1970 AV 23 4.55 m
M40 50m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
17 251338 Rolvink Rob 29-07-1969 AV Phoenix 6.44 sec
23 243126 Zwaal Martin 30-08-1968 GAC 6.95 sec
13 689681 Hendriks Marcel 1965 AV Wijchen 7.05 sec
M40 60m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
17 251338 Rolvink Rob 29-07-1969 AV Phoenix 7.57 sec
9 49437 Mooyer Manfred 24-03-1968 AV Edam 7.95 sec
13 689681 Hendriks Marcel 1965 AV Wijchen 8.30 sec
M40 60mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
9 49437 Mooyer Manfred 24-03-1968 AV Edam 9.81 sec
M40 ver
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
9 49437 Mooyer Manfred 24-03-1968 AV Edam 5.32 m
M40 kogel
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
13 689681 Hendriks Marcel 1965 AV Wijchen m
M45 50m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
59 509393 Sijssens Paul 14-12-1960 AV Pallas '67 7.24 sec
M45 60m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
59 509393 Sijssens Paul 14-12-1960 AV Pallas '67 8.49 sec
M45 ver
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
15 81965 Kuiper Alje 30-09-1960 ARV Ilion 6.41 m
59 509393 Sijssens Paul 14-12-1960 AV Pallas '67 4.43 m
M50 50m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
51 474138 Drabben Helmut 11-04-1959 AV 1923 6.93 sec
80 482028 Lassooij Andre 22-03-1958 GAC 7.10 sec
822 129877 Nauta Sjouke 11-10-1955 AV Lionitas 7.47 sec
M50 60m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
51 474138 Drabben Helmut 11-04-1959 AV 1923 8.03 sec
95 257276 Prins Lucas 04-03-1959 Haag Atletiek 8.15 sec
80 482028 Lassooij Andre 22-03-1958 GAC 8.35 sec
806 527188 Mastracchi Manes Fabrizio 09-03-1958 AV 1923 8.72 sec
822 129877 Nauta Sjouke 11-10-1955 AV Lionitas 8.89 sec
M50 50mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
51 474138 Drabben Helmut 11-04-1959 AV 1923 8.00 sec
M50 60mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
51 474138 Drabben Helmut 11-04-1959 AV 1923 9.49 sec
95 257276 Prins Lucas 04-03-1959 Haag Atletiek 9.95 sec
822 129877 Nauta Sjouke 11-10-1955 AV Lionitas 11.90 sec
806 527188 Mastracchi Manes Fabrizio 09-03-1958 AV 1923 11.92 sec
M60 50m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
72 15868 Schouten Hans 21-11-1946 AV Trias 7.44 sec
M60 60m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
72 15868 Schouten Hans 21-11-1946 AV Trias 8.83 sec
M60 60mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
16 570239 Groen Peter 02-07-1949 AV 1923 13.61 sec
M60 kogel
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
47 533434 Laat Frans de 22-06-1946 AV Statina 12.52 m
M65 60m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
814 12731 Jšgers Kees 26-08-1942 GAC 10.35 sec
M65 60mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
814 12731 Jšgers Kees 26-08-1942 GAC 12.01 sec
M75 polshoog
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
41 12738 Giezen Kees van 14-02-1934 GAC 2.30 m