Jeugd Senioren/baan Bestenlijsten

Uitslagen U-Track Indoor

16-01-2009

Eventuele fouten in de uitslag kunt U melden bij woc@u-track.nl .

Bij het polsstokhoogspringen is een fout gemaakt met het meten. De uitslagen zijn hiervoor gecorrigeerd. Het gaat om een correctie van 10 cm erbij. Deze geld niet voor Pim Jehee en Ronald Meijer.

 
Jongens junioren D 50m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
9 529565 Wouters Hilbrand 08-03-1997 AV Triathlon 8.19 sec
11 522610 Bouwman Thijs 21-08-1997 AV Triathlon 8.25 sec
10 546892 Dols Kasper 19-07-1997 AV Triathlon 8.61 sec
Jongens junioren D 60m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
47 509546 Boer Tom de 01-01-1996 AV Zuidwal 8.64 sec
11 522610 Bouwman Thijs 21-08-1997 AV Triathlon 9.85 sec
10 546892 Dols Kasper 19-07-1997 AV Triathlon 10.27 sec
3 577374 Overmaat Reinier 03-09-1996 AV Triathlon 11.54 sec
Jongens junioren D 60mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
47 509546 Boer Tom de 01-01-1996 AV Zuidwal 10.76 sec
96 628188 Franssen-Vermeulen Timo 03-11-1996 U-Track 11.78 sec
98 570543 Heesen Ruben 23-08-1997 U-Track 12.42 sec
11 522610 Bouwman Thijs 21-08-1997 AV Triathlon 12.56 sec
10 546892 Dols Kasper 19-07-1997 AV Triathlon 12.70 sec
9 529565 Wouters Hilbrand 08-03-1997 AV Triathlon 13.31 sec
3 577374 Overmaat Reinier 03-09-1996 AV Triathlon DNS sec
Jongens junioren D ver
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
47 509546 Boer Tom de 01-01-1996 AV Zuidwal 4.41 m
10 546892 Dols Kasper 19-07-1997 AV Triathlon 3.62 m
11 522610 Bouwman Thijs 21-08-1997 AV Triathlon 3.52 m
3 577374 Overmaat Reinier 03-09-1996 AV Triathlon 2.73 m
98 570543 Heesen Ruben 23-08-1997 U-Track DNS m
Meisjes junioren D 50m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
68 512681 Velthuizen Joyce 23-12-1996 Leiden Atletiek 8.60 sec
116 624908 Susan Esmee 21-01-1997 Leiden Atletiek 8.65 sec
107 580116 Schoute Maaike 02-12-1997 AV Lycurgus DNS sec
Meisjes junioren D 60m"
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
6 601124 Verboom Milou 26-10-1996 AV Triathlon 9.76 sec
116 624908 Susan Esmee 21-01-1997 Leiden Atletiek 10.13 sec
7 637622 Schuurman Annika 17-02-1997 AV Triathlon DNS sec
Meisjes junioren D 60mh"
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
107 580116 Schoute Maaike 02-12-1997 AV Lycurgus 12.23 sec
6 601124 Verboom Milou 26-10-1996 AV Triathlon 13.04 sec
68 512681 Velthuizen Joyce 23-12-1996 Leiden Atletiek 13.13 sec
8 572428 Knol Marein 20-11-1997 AV Triathlon 14.44 sec
106 636260 Klap Melissa 25-08-1997 AV Lycurgus 14.59 sec
116 624908 Susan Esmee 21-01-1997 Leiden Atletiek DNS sec
7 637622 Schuurman Annika 17-02-1997 AV Triathlon DNS sec
Meisjes junioren D ver"
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
6 601124 Verboom Milou 26-10-1996 AV Triathlon 3.54 m
303 664170 Morssinkhof Bente 25-09-1996 U-Track 3.18 m
8 572428 Knol Marein 20-11-1997 AV Triathlon 3.16 m
7 637622 Schuurman Annika 17-02-1997 AV Triathlon 3.16 m
Jongens junioren C 60m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
29 484974 Mahieu Yannick 17-03-1995 Phanos 7.63 sec
12 517445 Stokkel Jeffrey 06-08-1995 AV Flevo Delta 8.49 sec
36 0 Korte Samuel de 28-01-1994 U-Track 8.75 sec
117 504710 Jenster Thom 11-06-1994 GAC 8.84 sec
Jongens junioren C 60mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
29 484974 Mahieu Yannick 17-03-1995 Phanos 9.15 sec
117 504710 Jenster Thom 11-06-1994 GAC 10.31 sec
12 517445 Stokkel Jeffrey 06-08-1995 AV Flevo Delta 11.14 sec
Jongens junioren C ver
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
117 504710 Jenster Thom 11-06-1994 GAC 4.90 m
12 517445 Stokkel Jeffrey 06-08-1995 AV Flevo Delta 4.58 m
Jongens junioren C polshoog
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
12 517445 Stokkel Jeffrey 06-08-1995 AV Flevo Delta DNF m
Meisjes junioren C 50m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
69 480157 Velthuizen Michelle 27-02-1994 Leiden Atletiek 7.72 sec
37 0 Bloemen Jet 08-11-1994 U-Track 8.24 sec
38 0 Shawky Sammy 29-03-1994 U-Track 8.53 sec
Meisjes junioren C 60m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
75 473561 Witpeerd Maaike 15-08-1994 AV Aalsmeer 8.79 sec
53 526497 Calis Esme 23-11-1994 GAC 8.85 sec
2 591263 Susan Lindsay 09-09-1995 Leiden Atletiek 9.22 sec
51 490449 Rijn Floor van 09-05-1994 GAC 9.31 sec
21 512723 Herk Kim van 31-03-1995 AV Olympus '70 9.70 sec
52 640263 Slob Sacha 01-12-1994 GAC 9.89 sec
35 570561 Quarles van Ufford Sanne 04-10-1994 U-Track DNS sec
37 0 Bloemen Jet 08-11-1994 U-Track DNS sec
38 0 Shawky Sammy 29-03-1994 U-Track DNS sec
Meisjes junioren C 60mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
75 473561 Witpeerd Maaike 15-08-1994 AV Aalsmeer 10.43 sec
53 526497 Calis Esme 23-11-1994 GAC 10.84 sec
66 492068 Klumper Sophie 04-04-1995 Phanos 10.90 sec
2 591263 Susan Lindsay 09-09-1995 Leiden Atletiek 11.38 sec
69 480157 Velthuizen Michelle 27-02-1994 Leiden Atletiek 11.43 sec
51 490449 Rijn Floor van 09-05-1994 GAC 11.79 sec
Meisjes junioren C ver
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
21 512723 Herk Kim van 31-03-1995 AV Olympus '70 4.52 m
53 526497 Calis Esme 23-11-1994 GAC 4.35 m
51 490449 Rijn Floor van 09-05-1994 GAC 3.71 m
52 640263 Slob Sacha 01-12-1994 GAC 3.60 m
66 492068 Klumper Sophie 04-04-1995 Phanos DNS m
2 591263 Susan Lindsay 09-09-1995 Leiden Atletiek DNS m
Jongens junioren B 50m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
132 479566 Janssen Roy 18-03-1992 KAV Holland 6.81 sec
22 459647 Vor Pim de 11-03-1993 GAC 6.88 sec
Jongens junioren B 60m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
50 523509 Oz Ercan 12-01-1993 Hellas Utrecht 7.81 sec
132 479566 Janssen Roy 18-03-1992 KAV Holland 7.85 sec
22 459647 Vor Pim de 11-03-1993 GAC 7.99 sec
49 472397 Peek Jasper 21-04-1992 Hellas Utrecht 8.08 sec
Jongens junioren B 60mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
126 472741 Dijk Mathijs van 11-11-1993 GAC 9.90 sec
26 492421 Scherpenzeel Daniel van 10-12-1992 GAC 9.99 sec
5 490312 Albada Auke van 08-06-1992 AV Triathlon 10.62 sec
42 459203 Koperdraad Bernd 18-03-1993 GAC 11.08 sec
22 459647 Vor Pim de 11-03-1993 GAC 17.37 sec
Jongens junioren B ver
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
113 476939 Jenster Bas 06-05-1992 GAC 5.53 m
126 472741 Dijk Mathijs van 11-11-1993 GAC 5.06 m
42 459203 Koperdraad Bernd 18-03-1993 GAC 4.64 m
26 492421 Scherpenzeel Daniel van 10-12-1992 GAC DNS m
Jongens junioren B polshoog
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
126 472741 Dijk Mathijs van 11-11-1993 GAC 3.20 m
5 490312 Albada Auke van 08-06-1992 AV Triathlon 2.40 m
Meisjes junioren B 60m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
93 464912 Versteeg Melanie 21-08-1992 GAC 8.37 sec
84 519417 Roovers Else 25-07-1993 AV Sprint 8.46 sec
131 449665 Gulik Rochelle van 04-08-1993 DK en AV Hercules 8.48 sec
108 496700 Schoute Nicole 22-12-1992 AV Lycurgus 8.58 sec
54 486145 Heesbeen Laura 10-10-1993 Prins Hendrik 8.60 sec
63 526150 Vliet Leonie van 13-06-1993 AAV '36 8.70 sec
92 511301 Koehorst Dionne 02-03-1993 AC TION 8.80 sec
64 568355 Veld Eveline in 't 19-01-1993 AAV '36 10.13 sec
39 0 Prakken Eva 09-08-1992 U-Track DNS sec
Meisjes junioren B 60mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
93 464912 Versteeg Melanie 21-08-1992 GAC 9.54 sec
131 449665 Gulik Rochelle van 04-08-1993 DK en AV Hercules 9.75 sec
108 496700 Schoute Nicole 22-12-1992 AV Lycurgus 9.79 sec
101 534048 Janssens Suzanne 16-01-1992 AV Sprint 10.11 sec
92 511301 Koehorst Dionne 02-03-1993 AC TION 10.21 sec
127 517111 Oosterbosch Brenda 26-01-1993 GVAC 10.39 sec
84 519417 Roovers Else 25-07-1993 AV Sprint 10.40 sec
125 454787 Heerebeek Anne van 10-03-1993 GVAC 10.90 sec
Meisjes junioren B ver
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
93 464912 Versteeg Melanie 21-08-1992 GAC 5.34 m
101 534048 Janssens Suzanne 16-01-1992 AV Sprint 5.03 m
127 517111 Oosterbosch Brenda 26-01-1993 GVAC 4.94 m
84 519417 Roovers Else 25-07-1993 AV Sprint 4.81 m
63 526150 Vliet Leonie van 13-06-1993 AAV '36 4.65 m
54 486145 Heesbeen Laura 10-10-1993 Prins Hendrik 4.65 m
125 454787 Heerebeek Anne van 10-03-1993 GVAC 4.58 m
Meisjes junioren B polshoog
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
124 0 Nijnanten Amber van 1993 AV Sprint 2.70 m
Jongens junioren A 50m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
32 559724 Lodders Wesley 18-09-1990 PAC 6.62 sec
41 624615 Eeuwijk Mick van 04-08-1990 U-Track 7.05 sec
102 547893 Huurne Bart ter 21-11-1990 AV Venray Regio DNS sec
55 576240 Rack Lorenzo 29-07-1990 U-Track DNS sec
Jongens junioren A 60m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
34 429394 Coops Robin 09-09-1990 Hellas Utrecht 7.24 sec
119 436577 Balen Pascal van 06-03-1990 Hellas Utrecht 7.28 sec
120 436577 Balen Pascal van 06-03-1990 Hellas Utrecht 7.42 sec
114 641926 Oomen Joey 1990 DJA 7.66 sec
32 559724 Lodders Wesley 18-09-1990 PAC 7.75 sec
46 422676 Koperdraad Alle 17-01-1991 GAC 7.80 sec
41 624615 Eeuwijk Mick van 04-08-1990 U-Track 8.27 sec
19 484857 Zijl Alex van 19-09-1991 U-Track 8.34 sec
102 547893 Huurne Bart ter 21-11-1990 AV Venray Regio DNS sec
55 576240 Rack Lorenzo 29-07-1990 U-Track DNS sec
Jongens junioren A 60mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
34 429394 Coops Robin 09-09-1990 Hellas Utrecht 8.62 sec
46 422676 Koperdraad Alle 17-01-1991 GAC 9.67 sec
19 484857 Zijl Alex van 19-09-1991 U-Track 11.33 sec
Jongens junioren A ver
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
91 447404 Ellen Leon ter 22-10-1990 AC TION 5.55 m
46 422676 Koperdraad Alle 17-01-1991 GAC DNS m
34 429394 Coops Robin 09-09-1990 Hellas Utrecht DNS m
41 624615 Eeuwijk Mick van 04-08-1990 U-Track DNS m
Meisjes junioren A 50m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
80 433640 Evers Dide 19-07-1990 AV Sprint 7.02 sec
40 0 Obispo Ariaantje 14-10-1990 U-Track 7.28 sec
59 439834 Captein Michelle 07-09-1991 AAV '36 7.50 sec
61 508531 Leeuwen Susanne van 04-12-1990 AAV '36 7.54 sec
Meisjes junioren A 60m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
80 433640 Evers Dide 19-07-1990 AV Sprint 8.34 sec
40 0 Obispo Ariaantje 14-10-1990 U-Track 8.39 sec
79 523663 Thoolen Myrte 17-11-1991 AV Sprint 8.52 sec
27 547145 Sprang Manouk 13-03-1990 U-Track 8.71 sec
59 439834 Captein Michelle 07-09-1991 AAV '36 8.71 sec
61 508531 Leeuwen Susanne van 04-12-1990 AAV '36 8.74 sec
86 432191 Egberts Heike 23-06-1991 AAV '36 8.77 sec
Meisjes junioren A 60mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
80 433640 Evers Dide 19-07-1990 AV Sprint 9.73 sec
30 435812 Elsinger Dorien 15-05-1990 U-Track 10.24 sec
86 432191 Egberts Heike 23-06-1991 AAV '36 11.11 sec
23 433477 Hellebrekers Nina 24-04-1991 AV Unitas 11.54 sec
100 450930 Harlingen Rachél van 16-11-1991 AV Sprint DQ sec
Meisjes junioren A ver
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
100 450930 Harlingen Rachél van 16-11-1991 AV Sprint 5.34 m
79 523663 Thoolen Myrte 17-11-1991 AV Sprint 4.88 m
59 439834 Captein Michelle 07-09-1991 AAV '36 4.69 m
23 433477 Hellebrekers Nina 24-04-1991 AV Unitas 4.33 m
Mannen Senioren 50m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
103 310729 Vroone Bas 24-03-1984 PAC 6.42 sec
94 324093 Andrea Werner 20-08-1971 AV Phoenix 6.52 sec
111 315753 Overgaauw Erwin 31-03-1986 AV Sprint 6.53 sec
24 0 Witteveen Jeroen 05-01-1989 AV Phoenix 6.70 sec
71 132751 Masteling Bas 13-10-1974 SV Kombijsport 6.83 sec
128 432915 Scheepers Philippe 05-06-1977 AV Attila DNS sec
81 422972 Kesteren Jelle van 21-11-1985 AV Sprint DNS sec
1 550775 Godefrooij Daniël 19-11-1987 AV Phoenix DNS sec
Mannen Senioren 60m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
70 293495 Timmers Arjan 21-03-1985 PSV Atletiek 7.16 sec
122 306478 Esajas Ruben 29-07-1986 Rotterdam Atletiek 7.19 sec
25 445437 Groen Paul 23-09-1989 GAC 7.28 sec
164 653953 Lasahido Zar 18-08-1989 Phanos 7.29 sec
89 532154 Vlek Maurice 26-10-1980 Phanos 7.33 sec
1 550775 Godefrooij Daniël 19-11-1987 AV Phoenix 7.35 sec
99 257109 Gasteren Frank van 22-03-1984 AV Phoenix 7.41 sec
103 310729 Vroone Bas 24-03-1984 PAC 7.46 sec
111 315753 Overgaauw Erwin 31-03-1986 AV Sprint 7.46 sec
94 324093 Andrea Werner 20-08-1971 AV Phoenix 7.46 sec
88 293185 Duinsbergen Jelle 19-03-1985 GAC 7.78 sec
24 0 Witteveen Jeroen 05-01-1989 AV Phoenix 7.89 sec
71 132751 Masteling Bas 13-10-1974 SV Kombijsport 7.89 sec
115 470667 Bömer David 12-04-1970 DJA 8.10 sec
81 422972 Kesteren Jelle van 21-11-1985 AV Sprint DNS sec
128 432915 Scheepers Philippe 05-06-1977 AV Attila DNS sec
17 539956 Peppel Martijn van de 05-03-1972 VAV DNS sec
Mannen Senioren 60mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
122 306478 Esajas Ruben 29-07-1986 Rotterdam Atletiek 8.39 sec
25 445437 Groen Paul 23-09-1989 GAC 8.60 sec
15 470638 Olsthoorn Mike 31-01-1986 Rotterdam Atletiek 8.60 sec
99 257109 Gasteren Frank van 22-03-1984 AV Phoenix 8.75 sec
110 422995 Campenhout Mathijs van 20-11-1988 AV Sprint 8.88 sec
13 286968 Meijer Ronald 20-01-1982 Altis 9.08 sec
Mannen Senioren ver
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
85 330401 Jehee Pim 04-05-1988 AV Gouda 6.67 m
109 0 Cortjens Bart 07-01-1987 AV Startbaan 6.28 m
83 505697 Weltak Kevin 15-07-1989 PAC 6.25 m
88 293185 Duinsbergen Jelle 19-03-1985 GAC 5.92 m
17 539956 Peppel Martijn van de 05-03-1972 VAV 4.59 m
25 445437 Groen Paul 23-09-1989 GAC DNS m
Mannen Senioren polshoog
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
85 330401 Jehee Pim 04-05-1988 AV Gouda 4.30 m
13 286968 Meijer Ronald 20-01-1982 Altis 4.20 m
121 431421 Voorthuijsen Michiel van 30-06-1989 GAC DNF m
123 422971 Jonkers Leandor 02-12-1989 AV Sprint DNF m
Vrouwen Senioren 50m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
31 317384 Wang Kyoma 07-06-1987 AV Atverni 6.90 sec
43 418653 Beek Eline van 14-03-1987 AV Atverni 7.00 sec
44 400834 Beek Ilse van 21-08-1989 AV Atverni 7.20 sec
104 119860 Hulten Neeltje van 08-02-1976 AV Pallas '67 7.41 sec
57 0 Acton Afra 22-08-1985 U-Track 7.61 sec
48 518904 Gull Josephine 04-02-1989 Altis 7.64 sec
73 435921 Verdonk Marianne 31-08-1986 AV Generaal Michaelis 7.74 sec
60 601568 Straalen Mirjam van 15-11-1989 AAV '36 7.81 sec
130 654525 Roosendahl Paula 23-06-1989 AV NOP 7.85 sec
65 0 Penninx Lotte 12-11-1988 U-Track 7.99 sec
56 459533 Dam Andrea van 26-12-1988 U-Track 8.22 sec
Vrouwen Senioren 60m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
31 317384 Wang Kyoma 07-06-1987 AV Atverni 8.06 sec
43 418653 Beek Eline van 14-03-1987 AV Atverni 8.11 sec
4 304305 Weltak Rianne 03-09-1986 PAC 8.30 sec
133 438803 Fonville Esther 01-10-1989 AV Startbaan 8.31 sec
44 400834 Beek Ilse van 21-08-1989 AV Atverni 8.47 sec
104 119860 Hulten Neeltje van 08-02-1976 AV Pallas '67 8.63 sec
28 476975 Baar Anne 18-11-1989 GAC 8.68 sec
48 518904 Gull Josephine 04-02-1989 Altis 8.79 sec
60 601568 Straalen Mirjam van 15-11-1989 AAV '36 8.95 sec
112 328546 Ram Marleen 02-02-1988 GAC 9.13 sec
73 435921 Verdonk Marianne 31-08-1986 AV Generaal Michaelis 9.17 sec
130 654525 Roosendahl Paula 23-06-1989 AV NOP 9.17 sec
65 0 Penninx Lotte 12-11-1988 U-Track 9.24 sec
56 459533 Dam Andrea van 26-12-1988 U-Track 9.73 sec
14 404788 Berghouwer Nicole 01-03-1989 AV Hera DNS sec
57 0 Acton Afra 22-08-1985 U-Track DNS sec
74 315168 Riemersma Moniek 12-01-1987 NSAV 't Haasje DNS sec
Vrouwen Senioren 60mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
4 304305 Weltak Rianne 03-09-1986 PAC 9.42 sec
104 119860 Hulten Neeltje van 08-02-1976 AV Pallas '67 9.64 sec
28 476975 Baar Anne 18-11-1989 GAC 10.54 sec
112 328546 Ram Marleen 02-02-1988 GAC 10.82 sec
73 435921 Verdonk Marianne 31-08-1986 AV Generaal Michaelis 11.32 sec
16 420948 Muilwijk Mirthe 19-04-1989 AV Phoenix 11.59 sec
14 404788 Berghouwer Nicole 01-03-1989 AV Hera DNS sec
74 315168 Riemersma Moniek 12-01-1987 NSAV 't Haasje DNS sec
Vrouwen Senioren ver
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
60 601568 Straalen Mirjam van 15-11-1989 AAV '36 4.70 m
28 476975 Baar Anne 18-11-1989 GAC 4.61 m
112 328546 Ram Marleen 02-02-1988 GAC 4.56 m
16 420948 Muilwijk Mirthe 19-04-1989 AV Phoenix 4.39 m
14 404788 Berghouwer Nicole 01-03-1989 AV Hera 4.23 m
Vrouwen Senioren polshoog
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
18 557068 Dunnink Annemieke 1980 AV Phoenix 3.10 m
118 455686 Timmer Monique 30-01-1982 AV Phoenix 2.90 m
20 555719 Jansen Moniek 17-07-1985 AV Sprint 2.80 m
M35 60m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
58 585113 Noordpool Gene 01-08-1971 VAV 8.09 sec
129 0 Bugani Tiziano 17-11-1970 ITA DNS sec
M35 ver
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
58 585113 Noordpool Gene 01-08-1971 VAV 5.66 m
V35 50m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
77 330448 Kamp-Steverink Iris 03-03-1971 AV Phoenix 7.56 sec
72 454097 Schure Pascale 24-11-1973 AV Phoenix 7.59 sec
V35 60m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
77 330448 Kamp-Steverink Iris 03-03-1971 AV Phoenix 8.87 sec
72 454097 Schure Pascale 24-11-1973 AV Phoenix 8.95 sec
V45 polshoog
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
78 406412 Kamp Brigitte van de 15-06-1960 GAC DNF m
M50 50m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
76 304237 Jellema Peter 24-10-1957 AV Phoenix 6.90 sec
97 482028 Lassooij Andre 22-03-1958 GAC 7.07 sec
67 74928 Velthuizen Gert 19-08-1958 Leiden Atletiek 7.47 sec
M50 60m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
76 304237 Jellema Peter 24-10-1957 AV Phoenix 8.07 sec
97 482028 Lassooij Andre 22-03-1958 GAC 8.31 sec
M50 60mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
67 74928 Velthuizen Gert 19-08-1958 Leiden Atletiek 10.93 sec
M65 polshoog
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
90 0 Sharples Thomas 26-03-1942 USA 2.50 m
M70 polshoog
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
82 12738 Giezen Kees van 14-02-1934 GAC DNF m