Jeugd Senioren/baan Hermes loopgroep Sport overdag MiLa Bestenlijsten
Bestuur Technische commissie PR commissie Wedstrijd organisatie
Activiteitenkalender Vacatures

Uitslagen U-Track Indoor - Vrouwen - losse onderdelen

07-12-2008

Eventuele fouten in de uitslag kunt U melden bij woc@u-track.nl .

 
Meisjes junioren B 50m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
283 444124 Petersen Nancy van 10-05-1992 Cialfo 6.97 sec
558 642477 Ghafoor Madiea 09-09-1992 Sportver.Continental Spor 6.85 sec
509 449665 Gulik Rochelle van 04-08-1993 DK en AV Hercules 7.04 sec
556 467425 Lindaya Anna 17-03-1992 AV Hylas 7.16 sec
559 0 Glennery Amelo 22-11-1993 Sportver.Continental Spor 7.23 sec
515 476451 Stolk Amy 12-11-1992 AV Olympus '70 7.23 sec
505 487936 Zuiderduijn Isa 06-02-1994 DK en AV Hercules 7.25 sec
507 496700 Schoute Nicole 22-12-1992 AV Lycurgus 7.30 sec
504 544176 Vries Iris de 12-11-1993 AV Lionitas 7.31 sec
519 596945 Geise Gabrielle 06-01-1995 O.S.S. - VOLO 7.35 sec
562 482247 Swanenberg Joyce 26-02-1994 Hellas Utrecht 7.36 sec
529 501224 Sipma Berber 01-02-1994 AV Lionitas 7.37 sec
564 486332 Lagemaat Susan van de 15-08-1993 AV Pallas '67 7.39 sec
534 491582 Huigenbosch Marije van 23-06-1993 Almere '81 7.41 sec
548 596070 Wiegertjes Renske 28-01-1993 AV Pallas '67 7.44 sec
537 587230 Tjeerdsma Mariska 14-10-1992 AV Lionitas 7.45 sec
557 491906 Laar Willemijn van 26-04-1993 Cialfo 7.46 sec
525 463892 Groningen Karin van 27-01-1993 AV NOP 7.48 sec
547 596078 Wiegertjes Kim 28-01-1993 AV Pallas '67 7.53 sec
560 476602 Vos Nelie 10-04-1993 O.S.S. - VOLO 7.75 sec
516 525231 Dekker Esther 22-12-1992 AV Olympus '70 7.77 sec
532 452600 Gemert Sofie van 18-03-1993 O.S.S. - VOLO 7.78 sec
Meisjes junioren B 60m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
1518 500464 Makizodila Berthe 14-06-1992 AV Triathlon 7.83 sec
558 642477 Ghafoor Madiea 09-09-1992 Sportver.Continental Spor 8.01 sec
1523 464912 Versteeg Melanie 21-08-1992 GAC 8.26 sec
509 449665 Gulik Rochelle van 04-08-1993 DK en AV Hercules 8.27 sec
1512 460992 Splunteren Jacky van 06-10-1992 GAC 8.40 sec
515 476451 Stolk Amy 12-11-1992 AV Olympus '70 8.41 sec
1526 445846 Rots Maureen 25-02-1993 AV PEC 1910 8.43 sec
556 467425 Lindaya Anna 17-03-1992 AV Hylas 8.45 sec
524 462591 Oosterhuis Anouk 06-03-1992 AV Zuidwal 8.47 sec
559 0 Glennery Amelo 22-11-1993 Sportver.Continental Spor 8.54 sec
1503 477059 Hofstee Michelle 25-04-1993 AV Sprint 8.54 sec
504 544176 Vries Iris de 12-11-1993 AV Lionitas 8.57 sec
1517 446891 Klarenbeek Richel 06-06-1992 AV Triathlon 8.58 sec
534 491582 Huigenbosch Marije van 23-06-1993 Almere '81 8.59 sec
505 487936 Zuiderduijn Isa 06-02-1994 DK en AV Hercules 8.59 sec
562 482247 Swanenberg Joyce 26-02-1994 Hellas Utrecht 8.62 sec
564 486332 Lagemaat Susan van de 15-08-1993 AV Pallas '67 8.63 sec
1514 483865 Lagrand Lisa 25-05-1993 AV Lycurgus 8.66 sec
525 463892 Groningen Karin van 27-01-1993 AV NOP 8.69 sec
519 596945 Geise Gabrielle 06-01-1995 O.S.S. - VOLO 8.69 sec
1504 490539 Gorris Myrte 12-01-1994 GAC 8.70 sec
529 501224 Sipma Berber 01-02-1994 AV Lionitas 8.72 sec
537 587230 Tjeerdsma Mariska 14-10-1992 AV Lionitas 8.72 sec
548 596070 Wiegertjes Renske 28-01-1993 AV Pallas '67 8.74 sec
1500 511625 Klarenbeek Nikki 10-02-1995 AV Pijnenburg 8.79 sec
547 596078 Wiegertjes Kim 28-01-1993 AV Pallas '67 8.83 sec
557 491906 Laar Willemijn van 26-04-1993 Cialfo 8.87 sec
1519 471383 Egdom Mandy van 10-08-1993 AV Triathlon 8.95 sec
1502 464362 Maat Donna de 19-11-1992 AV Sprint 8.95 sec
535 488918 Dortmond Maaike 25-08-1993 VAV 9.08 sec
555 483242 Lindaya Fiona 31-05-1994 AV Hylas 9.08 sec
516 525231 Dekker Esther 22-12-1992 AV Olympus '70 9.17 sec
544 477854 Kas Judith 22-09-1992 AV Pallas '67 9.19 sec
560 476602 Vos Nelie 10-04-1993 O.S.S. - VOLO 9.29 sec
1510 490449 Rijn Floor van 09-05-1994 GAC 9.31 sec
Meisjes junioren B 50mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
509 449665 Gulik Rochelle van 04-08-1993 DK en AV Hercules 7.90 sec
525 463892 Groningen Karin van 27-01-1993 AV NOP 8.17 sec
507 496700 Schoute Nicole 22-12-1992 AV Lycurgus 8.25 sec
557 491906 Laar Willemijn van 26-04-1993 Cialfo 8.85 sec
532 452600 Gemert Sofie van 18-03-1993 O.S.S. - VOLO 9.78 sec
Meisjes junioren B 60mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
524 462591 Oosterhuis Anouk 06-03-1992 AV Zuidwal 9.34 sec
1526 445846 Rots Maureen 25-02-1993 AV PEC 1910 9.36 sec
509 449665 Gulik Rochelle van 04-08-1993 DK en AV Hercules 9.51 sec
1523 464912 Versteeg Melanie 21-08-1992 GAC 9.54 sec
1517 446891 Klarenbeek Richel 06-06-1992 AV Triathlon 9.68 sec
1512 460992 Splunteren Jacky van 06-10-1992 GAC 9.69 sec
525 463892 Groningen Karin van 27-01-1993 AV NOP 9.71 sec
557 491906 Laar Willemijn van 26-04-1993 Cialfo 10.28 sec
1500 511625 Klarenbeek Nikki 10-02-1995 AV Pijnenburg 10.38 sec
1514 483865 Lagrand Lisa 25-05-1993 AV Lycurgus 10.72 sec
1504 490539 Gorris Myrte 12-01-1994 GAC 10.74 sec
1519 471383 Egdom Mandy van 10-08-1993 AV Triathlon 10.82 sec
1503 477059 Hofstee Michelle 25-04-1993 AV Sprint 10.85 sec
535 488918 Dortmond Maaike 25-08-1993 VAV 10.86 sec
1502 464362 Maat Donna de 19-11-1992 AV Sprint 13.33 sec
Meisjes junioren B ver
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
524 462591 Oosterhuis Anouk 06-03-1992 AV Zuidwal 5.33 m
552 438705 Klein Marlon 25-04-1992 AV PEC 1910 4.97 m
505 487936 Zuiderduijn Isa 06-02-1994 DK en AV Hercules 4.95 m
529 501224 Sipma Berber 01-02-1994 AV Lionitas 4.86 m
537 587230 Tjeerdsma Mariska 14-10-1992 AV Lionitas 4.66 m
553 481618 Beuling Deborah 20-04-1993 AV PEC 1910 4.65 m
562 482247 Swanenberg Joyce 26-02-1994 Hellas Utrecht 4.63 m
556 467425 Lindaya Anna 17-03-1992 AV Hylas 4.59 m
514 469233 Weeren Lique 10-02-1994 AV Triathlon 4.50 m
548 596070 Wiegertjes Renske 28-01-1993 AV Pallas '67 4.46 m
504 544176 Vries Iris de 12-11-1993 AV Lionitas 4.43 m
546 513982 Ogink Paula 16-01-1992 AV Pallas '67 4.42 m
534 491582 Huigenbosch Marije van 23-06-1993 Almere '81 4.35 m
519 596945 Geise Gabrielle 06-01-1995 O.S.S. - VOLO 4.34 m
547 596078 Wiegertjes Kim 28-01-1993 AV Pallas '67 4.23 m
516 525231 Dekker Esther 22-12-1992 AV Olympus '70 4.14 m
535 488918 Dortmond Maaike 25-08-1993 VAV 4.12 m
543 487481 Boer Vivian 06-10-1993 AV Pallas '67 3.81 m
Meisjes junioren B hoog
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
550 599714 Stralen Anna van 11-03-1994 Phanos 1.55 m
552 438705 Klein Marlon 25-04-1992 AV PEC 1910 1.45 m
544 477854 Kas Judith 22-09-1992 AV Pallas '67 1.45 m
553 481618 Beuling Deborah 20-04-1993 AV PEC 1910 1.40 m
519 596945 Geise Gabrielle 06-01-1995 O.S.S. - VOLO 1.35 m
Meisjes junioren B kogel
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
501 466951 Nugter Corinne 28-03-1992 AV NOP 15.62 m
514 469233 Weeren Lique 10-02-1994 AV Triathlon 10.18 m
515 476451 Stolk Amy 12-11-1992 AV Olympus '70 9.17 m
535 488918 Dortmond Maaike 25-08-1993 VAV 8.96 m
555 483242 Lindaya Fiona 31-05-1994 AV Hylas 8.13 m
543 487481 Boer Vivian 06-10-1993 AV Pallas '67 7.49 m
Meisjes junioren A 50m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
521 410995 Leuveren Nicky van 20-05-1990 Phanos 6.86 sec
536 460908 Boersma Wilmke 18-03-1991 AV Horror 7.16 sec
Meisjes junioren A 60m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
521 410995 Leuveren Nicky van 20-05-1990 Phanos 8.00 sec
1508 446661 Touw Jetske 21-02-1991 GAC 8.21 sec
536 460908 Boersma Wilmke 18-03-1991 AV Horror 8.41 sec
1525 476965 Kruijk Tessa de 07-08-1991 GAC 8.46 sec
2000 0 Obispo Ariaantje 14-10-1990 U-Track 8.54 sec
528 547145 Sprang Manouk 13-03-1990 U-Track 8.69 sec
526 415970 Roon Eline van 07-09-1990 AV Zuidwal 8.70 sec
502 443976 Popping Sacha 18-03-1991 Cialfo 8.84 sec
1528 563274 Bor Marleen van den 25-08-1990 AV Attila 9.20 sec
1509 447307 Koekkoek Sandra 20-08-1991 GAC 10.17 sec
Meisjes junioren A 50mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
522 444741 Lam Nicky 15-04-1990 Phanos 8.27 sec
Meisjes junioren A 60mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
522 444741 Lam Nicky 15-04-1990 Phanos 9.85 sec
1508 446661 Touw Jetske 21-02-1991 GAC 9.98 sec
527 435812 Elsinger Dorien 15-05-1990 U-Track 10.17 sec
526 415970 Roon Eline van 07-09-1990 AV Zuidwal 10.36 sec
1525 476965 Kruijk Tessa de 07-08-1991 GAC 10.39 sec
512 441299 Rawee Floortje 07-11-1991 AV Triathlon 10.79 sec
502 443976 Popping Sacha 18-03-1991 Cialfo 10.90 sec
503 446754 Dekker Lilian 17-01-1991 AV Sprint 11.66 sec
1528 563274 Bor Marleen van den 25-08-1990 AV Attila 12.15 sec
1509 447307 Koekkoek Sandra 20-08-1991 GAC 12.40 sec
Meisjes junioren A ver
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
522 444741 Lam Nicky 15-04-1990 Phanos 5.29 m
512 441299 Rawee Floortje 07-11-1991 AV Triathlon 4.61 m
2000 0 Obispo Ariaantje 14-10-1990 U-Track 4.52 m
Meisjes junioren A hoog
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
512 441299 Rawee Floortje 07-11-1991 AV Triathlon 1.60 m
Meisjes junioren A kogel
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
508 416814 Kiel Pamela 09-04-1991 DK en AV Hercules 12.41 m
502 443976 Popping Sacha 18-03-1991 Cialfo 10.22 m
511 429744 Cluistra Romy 19-06-1991 AV Triathlon 9.83 m
2000 0 Obispo Ariaantje 14-10-1990 U-Track 9.05 m
Vrouwen Senioren 50m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
561 317384 Wang Kyoma 07-06-1987 AV Atverni 6.93 sec
518 427656 Lugt Lianne van der 22-06-1988 AV Olympus '70 6.93 sec
533 314601 Bitter Mariska 14-03-1986 SC Reeuwijk 7.38 sec
554 403021 Gemert Aileen van 25-03-1989 Haag Atletiek 7.95 sec
Vrouwen Senioren 60m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
561 317384 Wang Kyoma 07-06-1987 AV Atverni 8.10 sec
542 481759 Fortuin Annelies 01-08-1988 AV PEC 1910 8.16 sec
518 427656 Lugt Lianne van der 22-06-1988 AV Olympus '70 8.21 sec
1524 243154 Scheek Marloes 03-06-1981 AV Fortuna 8.43 sec
1516 404788 Berghouwer Nicole 01-03-1989 SAV 8.49 sec
1515 322468 Bokhorst Kirsten van 21-05-1988 GAC 8.57 sec
533 314601 Bitter Mariska 14-03-1986 SC Reeuwijk 8.66 sec
1506 476975 Baar Anne 18-11-1989 GAC 8.78 sec
1527 460263 Klaassen Jamie 08-01-1989 AV Attila 9.05 sec
1513 328546 Ram Marleen 02-02-1988 GAC 9.07 sec
1530 448337 Klaassen Marielle 05-08-1989 AV Castricum 9.27 sec
1520 420948 Muilwijk Mirthe 19-04-1989 AV Phoenix 9.33 sec
1507 401410 Hennipman Monique 12-02-1988 GAC 9.41 sec
Vrouwen Senioren 50mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
540 250148 Loendersloot Femke van 30-09-1982 AV Wijchen 8.43 sec
541 418297 Rijken Noortje 31-08-1984 AV Wijchen 8.75 sec
Vrouwen Senioren 60mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
1524 243154 Scheek Marloes 03-06-1981 AV Fortuna 9.80 sec
1516 404788 Berghouwer Nicole 01-03-1989 SAV 10.06 sec
1515 322468 Bokhorst Kirsten van 21-05-1988 GAC 10.07 sec
540 250148 Loendersloot Femke van 30-09-1982 AV Wijchen 10.19 sec
1506 476975 Baar Anne 18-11-1989 GAC 10.35 sec
1513 328546 Ram Marleen 02-02-1988 GAC 10.76 sec
1530 448337 Klaassen Marielle 05-08-1989 AV Castricum 10.79 sec
541 418297 Rijken Noortje 31-08-1984 AV Wijchen 10.86 sec
1507 401410 Hennipman Monique 12-02-1988 GAC 11.32 sec
1520 420948 Muilwijk Mirthe 19-04-1989 AV Phoenix 11.37 sec
1527 460263 Klaassen Jamie 08-01-1989 AV Attila 12.42 sec
Vrouwen Senioren ver
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
542 481759 Fortuin Annelies 01-08-1988 AV PEC 1910 5.50 m
518 427656 Lugt Lianne van der 22-06-1988 AV Olympus '70 5.31 m
Vrouwen Senioren hoog
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
530 421622 Huisman Joyce 05-05-1989 Phanos 1.70 m
Vrouwen Senioren polshoog
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
539 557068 Dunnink Annemieke 1980 AV Phoenix 3.20 m
531 565946 Florusse Sigrid 04-03-1981 AV Parthenon 2.80 m
Vrouwen Senioren kogel
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
523 314621 Veth Simone 25-04-1979 AV Passaat 10.34 m
V40 60m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
1522 458327 Smith-Tolsma Tinka 23-09-1968 Leiden Atletiek 8.68 sec
V40 50mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
520 449045 Peeters Rian 14-03-1967 Atledo 9.11 sec
V40 60mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
1522 458327 Smith-Tolsma Tinka 23-09-1968 Leiden Atletiek 9.89 sec
520 449045 Peeters Rian 14-03-1967 Atledo 11.05 sec
V45 50m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
538 490419 Augustin Mary 27-08-1962 AV Sparta 7.59 sec
500 411143 Oers Liesbeth van 26-02-1962 AV Groene Ster 8.18 sec
V45 60m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
538 490419 Augustin Mary 27-08-1962 AV Sparta 8.92 sec
500 411143 Oers Liesbeth van 26-02-1962 AV Groene Ster 9.67 sec
V45 60m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
549 466299 Groendijk-Wilders Nynke 17-04-1956 AV Pallas '67 9.80 sec
V45 Kogel
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
549 466299 Groendijk-Wilders Nynke 17-04-1956 AV Pallas '67 7.49 m
V65 50m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
510 114151 Jonkers-Slegers Riet 04-10-1943 AV Attila 8.61 sec
V65 50mH
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
510 114151 Jonkers-Slegers Riet 04-10-1943 AV Attila 10.12 sec