Jeugd Senioren/baan Hermes loopgroep Sport overdag MiLa Bestenlijsten
Bestuur Technische commissie PR commissie Wedstrijd organisatie
Activiteitenkalender Vacatures

Uitslagen U-Track Indoor - Vrouwen - Kleine Meerkamp

07-12-2008

Eventuele fouten in de uitslag kunt U melden bij woc@u-track.nl .

 
V40 * Punten moeten nog worden uitgerekend)
Plaats Stnr knaunr naam geb.datum vereniging 60m 60mh ver hoog kogel totaal
1 1522 458327 Smith-Tolsma Tinka 23-09-1968 Leiden Atletiek 8.68 9.89 4.93 0 ptn
Vrouwen senioren
Plaats Stnr knaunr naam geb.datum vereniging 60m 60mh ver hoog kogel totaal
1 1516 404788 Berghouwer Nicole 01-03-1989 SAV 8.49 10.06 4.66 1.45 11.24 3249 ptn
2 1515 322468 Bokhorst Kirsten van 21-05-1988 GAC 8.57 10.07 5.17 1.45 9.34 3222 ptn
3 1524 243154 Scheek Marloes 03-06-1981 AV Fortuna 8.43 9.80 4.52 1.45 8.97 3125 ptn
4 1506 476975 Baar Anne 18-11-1989 GAC 8.78 10.35 4.76 1.40 9.12 2947 ptn
5 1530 448337 Klaassen Marielle 05-08-1989 AV Castricum 9.27 10.79 4.54 1.45 8.67 2728 ptn
6 1520 420948 Muilwijk Mirthe 19-04-1989 AV Phoenix 9.33 11.37 4.62 1.45 7.48 2559 ptn
7 1507 401410 Hennipman Monique 12-02-1988 GAC 9.41 11.32 4.18 1.30 8.76 2343 ptn
8 1527 460263 Klaassen Jamie 08-01-1989 AV Attila 9.05 12.42 4.18 1.35 6.31 2154 ptn
9 1513 328546 Ram Marleen 02-02-1988 GAC 9.07 10.76 4.46 7.80 2022 ptn
Meisjes Junioren A
Plaats Stnr knaunr naam geb.datum vereniging 60m 60mh ver hoog kogel totaal
1 1508 446661 Touw Jetske 21-02-1991 GAC 8.21 9.98 4.67 1.40 7.52 3025 ptn
2 1525 476965 Kruijk Tessa de 07-08-1991 GAC 8.46 10.39 4.71 1.40 5.86 2754 ptn
3 1528 563274 Bor Marleen van den 25-08-1990 AV Attila 9.20 12.15 3.99 DNF 6.96 1605 ptn
4 1509 447307 Koekkoek Sandra 20-08-1991 GAC 10.17 12.40 3.53 1.25 6.07 1589 ptn
Meisjes Junioren B
Plaats Stnr knaunr naam geb.datum vereniging 60m 60mh ver hoog kogel totaal
1 1523 464912 Versteeg Melanie 21-08-1992 GAC 8.26 9.54 5.17 1.55 13.26 3766 ptn
2 1512 460992 Splunteren Jacky van 06-10-1992 GAC 8.40 9.69 5.12 1.50 12.88 3611 ptn
3 1526 445846 Rots Maureen 25-02-1993 AV PEC 1910 8.43 9.36 5.01 1.60 9.50 3532 ptn
4 1517 446891 Klarenbeek Richel 06-06-1992 AV Triathlon 8.58 9.68 4.95 1.60 10.19 3459 ptn
5 1514 483865 Lagrand Lisa 25-05-1993 AV Lycurgus 8.66 10.72 4.64 1.50 9.64 3035 ptn
6 1503 477059 Hofstee Michelle 25-04-1993 AV Sprint 8.54 10.85 4.86 1.40 9.02 2945 ptn
7 1500 511625 Klarenbeek Nikki 10-02-1995 AV Pijnenburg 8.79 10.38 4.56 1.35 9.90 2880 ptn
8 1519 471383 Egdom Mandy van 10-08-1993 AV Triathlon 8.95 10.82 4.10 1.40 11.63 2827 ptn
9 1504 490539 Gorris Myrte 12-01-1994 GAC 8.70 10.74 4.42 1.30 7.31 2550 ptn
10 1502 464362 Maat Donna de 19-11-1992 AV Sprint 8.95 13.33 4.61 1.45 7.73 2424 ptn
11 1518 500464 Makizodila Berthe 14-06-1992 AV Triathlon 7.83 5.42 10.73 2243 ptn
12 1510 490449 Rijn Floor van 09-05-1994 GAC 9.31 3.88 1.30 7.95 1753 ptn
13 1521 458767 Hufen Els 12-04-1992 Leiden Atletiek 4.53 561 ptn
14 1511 526497 Calis Esme 23-11-1994 GAC 4.37 520 ptn
15 1501 485660 Laat Marlieke de 20-04-1992 AV Sprint 0 ptn
16 1529 567124 Mulder Laura 05-11-1993 Hellas Utrecht 0 ptn