Jeugd Senioren/baan Bestenlijsten

Uitslagen U-Track Indoor - Mannen - losse onderdelen

07-12-2008

Eventuele fouten in de uitslag kunt U melden bij woc@u-track.nl .

 
Jongens junioren B 50m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
61 471888 Meilink Christiaan 08-09-1992 PAC 6.30 sec
50 470765 Nijkamp Wicher 29-01-1992 Spado 6.38 sec
25 511664 Breure Wik 08-01-1992 AV Pijnenburg 6.42 sec
75 642491 Marengo Cyrano 30-11-1993 Sportver.Continental Spor 6.58 sec
17 576835 Vries Stefan de 18-10-1992 Altis 6.60 sec
18 468478 Siteur Alexander 12-01-1992 AV Triathlon 6.63 sec
84 447295 Kranse Sam 11-09-1992 PAC 6.66 sec
21 635724 Blanken Roel 21-06-1993 AV Triathlon 6.77 sec
32 525010 Geise Jonas 23-09-1993 O.S.S. - VOLO 6.87 sec
66 477622 Lucht Ingmar van der 12-09-1993 AV PEC 1910 6.90 sec
80 0 Gerritsen Thijs 31-05-1993 Leiden Atletiek 6.91 sec
11 479578 Hondema Bastiaan 22-09-1992 AV Lycurgus 6.93 sec
57 499661 Jong Joost de 22-06-1994 AV Pallas '67 7.00 sec
37 572499 Jongh Ramon de 24-09-1993 AV Fortuna 7.17 sec
73 534128 Anema Joris 26-02-1992 DEM 7.18 sec
7 556833 Licumahuwa Marc 14-03-1994 AV Lycurgus 7.19 sec
31 509537 Peetoom Jeroen 17-10-1995 AV Zuidwal 7.24 sec
35 458206 Koppelaar Rutger 01-05-1993 AV Unitas 7.49 sec
23 605015 Lettink Stan 24-03-1995 AV Triathlon 7.51 sec
24 563183 Bol Jeroen 28-05-1995 AV Triathlon 7.58 sec
30 529037 Jansen Dylan 18-05-1995 BAV 7.67 sec
81 543412 Bruijn Max de 23-04-1995 AV Zuidwal 7.88 sec
56 537443 Saarberg Kevin 27-09-1992 AV Zuidwal DQ sec
Jongens junioren B 60m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
61 471888 Meilink Christiaan 08-09-1992 PAC 7.31 sec
1003 547101 Roetman Tom 07-02-1993 GAC 7.37 sec
50 470765 Nijkamp Wicher 29-01-1992 Spado 7.39 sec
1020 479521 Rumping Mike 01-01-1992 AV Lycurgus 7.46 sec
25 511664 Breure Wik 08-01-1992 AV Pijnenburg 7.50 sec
67 487616 Wolters Kjell 18-04-1994 AV PEC 1910 7.60 sec
1021 489281 Vellema Lennox 15-01-1993 AV Lycurgus 7.60 sec
18 468478 Siteur Alexander 12-01-1992 AV Triathlon 7.67 sec
54 507790 Graaf Niels de 28-02-1992 AV Atverni 7.67 sec
17 576835 Vries Stefan de 18-10-1992 Altis 7.72 sec
1018 519438 Ellsworth Cliff 17-04-1993 AV Lycurgus 7.77 sec
75 642491 Marengo Cyrano 30-11-1993 Sportver.Continental Spor 7.79 sec
85 489794 Krommendijk Rens 11-02-1992 GAC 7.79 sec
84 447295 Kranse Sam 11-09-1992 PAC 7.80 sec
70 477045 Schaaf Stef van der 26-12-1992 VAV 7.83 sec
1015 447976 Zsch÷ttche Wesley 03-04-1993 AV Zaanland 7.84 sec
1036 490772 Vries Marnix de 12-04-1992 HAC '63/Bouwbedr. Fieko 7.86 sec
1024 447132 Willig Sjoerd 09-06-1992 AV Zuidwal 7.87 sec
1022 469176 Scholten Robin 03-11-1992 AV Wijchen 7.88 sec
21 635724 Blanken Roel 21-06-1993 AV Triathlon 7.91 sec
1037 489958 Hallegraeff Joris 23-03-1993 AV Reusel '69 7.97 sec
1000 459647 Vor Pim de 11-03-1993 GAC 7.99 sec
80 0 Gerritsen Thijs 31-05-1993 Leiden Atletiek 8.00 sec
8 537764 Vloon Menno 11-05-1994 AV Lycurgus 8.02 sec
32 525010 Geise Jonas 23-09-1993 O.S.S. - VOLO 8.03 sec
66 477622 Lucht Ingmar van der 12-09-1993 AV PEC 1910 8.10 sec
1011 464340 Zwartele Bas 19-06-1992 AV Sprint 8.11 sec
11 479578 Hondema Bastiaan 22-09-1992 AV Lycurgus 8.11 sec
69 548394 Ogink Tom 09-03-1993 AV Pallas '67 8.19 sec
1017 0 Coppens Ruben 03-07-1993 GAC 8.22 sec
1004 472741 Dijk Mathijs van 11-11-1993 GAC 8.27 sec
1038 466301 Elings Jelger 26-07-1993 AV Pallas '67 8.28 sec
1028 475755 Rasch Christian 22-01-1993 AV Pijnenburg 8.34 sec
56 537443 Saarberg Kevin 27-09-1992 AV Zuidwal 8.34 sec
1013 491624 Visser Sven 14-12-1992 AV Wijchen 8.35 sec
1027 475720 Wouters Jurriaan 18-04-1993 AV Triathlon 8.36 sec
73 534128 Anema Joris 26-02-1992 DEM 8.41 sec
31 509537 Peetoom Jeroen 17-10-1995 AV Zuidwal 8.43 sec
1019 656292 Jantjes Maurice 28-02-1993 AV Lycurgus 8.44 sec
1023 550561 Fliervoet Niels 30-08-1992 AV Wijchen 8.44 sec
1001 459203 Koperdraad Bernd 18-03-1993 GAC 8.48 sec
37 572499 Jongh Ramon de 24-09-1993 AV Fortuna 8.56 sec
7 556833 Licumahuwa Marc 14-03-1994 AV Lycurgus 8.61 sec
1007 492421 Scherpenzeel Daniel van 10-12-1992 GAC 8.68 sec
22 489436 Ginneken Casper van 02-04-1994 AV Triathlon 8.78 sec
1030 440042 Breugel Rutger van 05-03-1992 AV Wijchen 8.81 sec
35 458206 Koppelaar Rutger 01-05-1993 AV Unitas 8.90 sec
23 605015 Lettink Stan 24-03-1995 AV Triathlon 8.94 sec
81 543412 Bruijn Max de 23-04-1995 AV Zuidwal 9.04 sec
30 529037 Jansen Dylan 18-05-1995 BAV 9.04 sec
24 563183 Bol Jeroen 28-05-1995 AV Triathlon 9.06 sec
Jongens junioren B 50mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
28 457892 Smet Koen 09-08-1992 Phanos 7.22 sec
50 470765 Nijkamp Wicher 29-01-1992 Spado 7.25 sec
65 469173 Jong Koen de 08-04-1994 AV Wijchen 8.50 sec
4 477547 Grob Eduard 09-01-1993 GAC 8.77 sec
57 499661 Jong Joost de 22-06-1994 AV Pallas '67 8.86 sec
20 490312 Albada Auke van 08-06-1992 AV Triathlon 8.97 sec
Jongens junioren B 60mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
1012 509080 Braun Pieter 21-01-1993 AV Sprint 8.28 sec
16 535434 Jacobs Mark 20-04-1992 GVAC 8.32 sec
1021 489281 Vellema Lennox 15-01-1993 AV Lycurgus 8.56 sec
50 470765 Nijkamp Wicher 29-01-1992 Spado 8.57 sec
28 457892 Smet Koen 09-08-1992 Phanos 8.57 sec
1020 479521 Rumping Mike 01-01-1992 AV Lycurgus 8.61 sec
1003 547101 Roetman Tom 07-02-1993 GAC 8.79 sec
1018 519438 Ellsworth Cliff 17-04-1993 AV Lycurgus 9.18 sec
1015 447976 Zsch÷ttche Wesley 03-04-1993 AV Zaanland 9.25 sec
85 489794 Krommendijk Rens 11-02-1992 GAC 9.29 sec
1037 489958 Hallegraeff Joris 23-03-1993 AV Reusel '69 9.47 sec
84 447295 Kranse Sam 11-09-1992 PAC 9.54 sec
1036 490772 Vries Marnix de 12-04-1992 HAC '63/Bouwbedr. Fieko 9.68 sec
1024 447132 Willig Sjoerd 09-06-1992 AV Zuidwal 9.71 sec
1004 472741 Dijk Mathijs van 11-11-1993 GAC 9.76 sec
1017 0 Coppens Ruben 03-07-1993 GAC 9.87 sec
65 469173 Jong Koen de 08-04-1994 AV Wijchen 9.90 sec
1011 464340 Zwartele Bas 19-06-1992 AV Sprint 9.95 sec
1007 492421 Scherpenzeel Daniel van 10-12-1992 GAC 9.96 sec
4 477547 Grob Eduard 09-01-1993 GAC 10.14 sec
1022 469176 Scholten Robin 03-11-1992 AV Wijchen 10.27 sec
1027 475720 Wouters Jurriaan 18-04-1993 AV Triathlon 10.31 sec
1028 475755 Rasch Christian 22-01-1993 AV Pijnenburg 10.40 sec
20 490312 Albada Auke van 08-06-1992 AV Triathlon 10.55 sec
1013 491624 Visser Sven 14-12-1992 AV Wijchen 10.72 sec
1038 466301 Elings Jelger 26-07-1993 AV Pallas '67 10.74 sec
1000 459647 Vor Pim de 11-03-1993 GAC 10.93 sec
2 0 Tuijp Jan 30-01-1993 AV Edam 11.05 sec
1019 656292 Jantjes Maurice 28-02-1993 AV Lycurgus 11.22 sec
1001 459203 Koperdraad Bernd 18-03-1993 GAC 11.55 sec
1023 550561 Fliervoet Niels 30-08-1992 AV Wijchen 11.77 sec
1030 440042 Breugel Rutger van 05-03-1992 AV Wijchen 12.36 sec
Jongens junioren B ver
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
17 576835 Vries Stefan de 18-10-1992 Altis 6.57 m
25 511664 Breure Wik 08-01-1992 AV Pijnenburg 6.44 m
16 535434 Jacobs Mark 20-04-1992 GVAC 6.14 m
54 507790 Graaf Niels de 28-02-1992 AV Atverni 6.01 m
67 487616 Wolters Kjell 18-04-1994 AV PEC 1910 5.92 m
66 477622 Lucht Ingmar van der 12-09-1993 AV PEC 1910 5.57 m
8 537764 Vloon Menno 11-05-1994 AV Lycurgus 5.23 m
69 548394 Ogink Tom 09-03-1993 AV Pallas '67 5.12 m
73 534128 Anema Joris 26-02-1992 DEM 5.02 m
2 0 Tuijp Jan 30-01-1993 AV Edam 4.65 m
11 479578 Hondema Bastiaan 22-09-1992 AV Lycurgus 4.25 m
22 489436 Ginneken Casper van 02-04-1994 AV Triathlon 4.19 m
Jongens junioren B hoog
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
70 477045 Schaaf Stef van der 26-12-1992 VAV 1.85 m
19 446215 Weeren Wart 29-01-1992 AV Triathlon 1.75 m
73 534128 Anema Joris 26-02-1992 DEM 1.65 m
8 537764 Vloon Menno 11-05-1994 AV Lycurgus 1.60 m
68 477861 Buuren Fynn van 17-06-1993 AV Pallas '67 1.55 m
32 525010 Geise Jonas 23-09-1993 O.S.S. - VOLO 1.55 m
2 0 Tuijp Jan 30-01-1993 AV Edam 1.50 m
6 548562 Blonk Jorrit 19-05-1994 AV Lycurgus 1.50 m
37 572499 Jongh Ramon de 24-09-1993 AV Fortuna 1.50 m
22 489436 Ginneken Casper van 02-04-1994 AV Triathlon 1.40 m
Jongens junioren B polshoog
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
16 535434 Jacobs Mark 20-04-1992 GVAC 3.70 m
1015 447976 Zsch÷ttche Wesley 03-04-1993 AV Zaanland 2.90 m
6 548562 Blonk Jorrit 19-05-1994 AV Lycurgus 2.50 m
Jongens junioren B kogel
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
52 477594 Spijkerman Roy 08-05-1992 AV Daventria 1906 16.41 m
29 656161 Goetheer Remco 05-10-1992 AV Passaat 11.58 m
19 446215 Weeren Wart 29-01-1992 AV Triathlon 11.25 m
68 477861 Buuren Fynn van 17-06-1993 AV Pallas '67 10.77 m
53 485567 Spijkerman Davy 18-12-1993 AV Daventria 1906 10.14 m
8 537764 Vloon Menno 11-05-1994 AV Lycurgus 9.79 m
32 525010 Geise Jonas 23-09-1993 O.S.S. - VOLO 9.49 m
Jongens junioren A 50m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
36 552014 Baltissen Jip 22-01-1991 AV Pallas '67 6.26 sec
39 468358 Bruijs You 25-09-1991 AV Fortuna 6.65 sec
40 428728 Meerman Jelle 28-02-1991 AV Fortuna 6.75 sec
49 439141 Jansen Rick 02-02-1991 AV Zuidwal 6.81 sec
63 568764 Smid Julio 01-01-1991 Cialfo DQ sec
Jongens junioren A 60m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
36 552014 Baltissen Jip 22-01-1991 AV Pallas '67 7.31 sec
1016 429394 Coops Robin 09-09-1990 Hellas Utrecht 7.31 sec
5 437540 Buys Tom 23-07-1990 AV Zaanland 7.32 sec
63 568764 Smid Julio 01-01-1991 Cialfo 7.35 sec
1039 493236 Tijssen Stephan 07-04-1990 AV Startbaan 7.47 sec
47 450355 Lagrand Robin 15-02-1991 AV Lycurgus 7.61 sec
39 468358 Bruijs You 25-09-1991 AV Fortuna 7.61 sec
71 430102 Gelderen Erik-Jan van 22-04-1990 VAV 7.62 sec
1033 459151 Harms Ivo 26-09-1990 AV Fortuna 7.70 sec
27 428094 Andriessen Dominique 19-01-1991 AV Pijnenburg 7.76 sec
1002 422676 Koperdraad Alle 17-01-1991 GAC 7.83 sec
40 428728 Meerman Jelle 28-02-1991 AV Fortuna 7.96 sec
49 439141 Jansen Rick 02-02-1991 AV Zuidwal 7.96 sec
1010 446755 Coertjens Maurice 21-09-1991 AV Sprint 8.31 sec
Jongens junioren A 60mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
1016 429394 Coops Robin 09-09-1990 Hellas Utrecht 8.62 sec
1039 493236 Tijssen Stephan 07-04-1990 AV Startbaan 9.19 sec
1033 459151 Harms Ivo 26-09-1990 AV Fortuna 9.43 sec
1002 422676 Koperdraad Alle 17-01-1991 GAC 9.49 sec
71 430102 Gelderen Erik-Jan van 22-04-1990 VAV 10.23 sec
1010 446755 Coertjens Maurice 21-09-1991 AV Sprint 11.48 sec
Jongens junioren A ver
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
5 437540 Buys Tom 23-07-1990 AV Zaanland 6.95 m
47 450355 Lagrand Robin 15-02-1991 AV Lycurgus 6.35 m
74 450316 Amse Keon 23-04-1990 DEM 6.04 m
71 430102 Gelderen Erik-Jan van 22-04-1990 VAV 5.80 m
10 410862 Lok Bas 12-02-1990 AV Lycurgus 5.72 m
41 484988 Ketting Michael 08-04-1991 AV Fortuna 5.69 m
27 428094 Andriessen Dominique 19-01-1991 AV Pijnenburg 5.50 m
Jongens junioren A hoog
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
74 450316 Amse Keon 23-04-1990 DEM 1.85 m
10 410862 Lok Bas 12-02-1990 AV Lycurgus 1.80 m
41 484988 Ketting Michael 08-04-1991 AV Fortuna 1.55 m
Jongens junioren A polshoog
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
74 450316 Amse Keon 23-04-1990 DEM 2.90 m
71 430102 Gelderen Erik-Jan van 22-04-1990 VAV 2.70 m
Jongens junioren A kogel
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
45 489776 Wapperom Stephan 11-12-1990 AV Parthenon 13.97 m
27 428094 Andriessen Dominique 19-01-1991 AV Pijnenburg 11.54 m
41 484988 Ketting Michael 08-04-1991 AV Fortuna 9.93 m
Mannen Senioren 50m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
77 548083 Peprah Edwin 29-06-1988 Sportver.Continental Spor 6.32 sec
48 416556 Jansen Tim 25-08-1988 AV Zuidwal 6.33 sec
83 262562 Hilberts Frank 07-01-1983 AV Hylas 6.50 sec
76 544865 Nac Fabian Mac 30-10-1988 Sportver.Continental Spor 6.63 sec
15 440793 Doodewaerd Bjorn van 16-02-1989 AV Lycurgus 6.64 sec
46 226905 Broek Maarten 15-06-1981 GAC 6.78 sec
14 539956 Peppel Martijn van de 05-03-1972 VAV 7.41 sec
78 0 Kevin Hiwat 21-04-1988 Sportver.Continental Spor sec
12 442482 Gerritsen Mirko 04-05-1989 AV Lycurgus DQ sec
Mannen Senioren 60m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
77 548083 Peprah Edwin 29-06-1988 Sportver.Continental Spor 7.35 sec
1008 445437 Groen Paul 23-09-1989 GAC 7.36 sec
48 416556 Jansen Tim 25-08-1988 AV Zuidwal 7.38 sec
1026 574429 Meijer Daan 17-02-1983 AV '34 7.38 sec
1014 159486 Vries Marc de 01-11-1978 AV Zaanland 7.52 sec
83 262562 Hilberts Frank 07-01-1983 AV Hylas 7.53 sec
15 440793 Doodewaerd Bjorn van 16-02-1989 AV Lycurgus 7.61 sec
76 544865 Nac Fabian Mac 30-10-1988 Sportver.Continental Spor 7.68 sec
1005 431421 Voorthuijsen Michiel van 30-06-1989 GAC 7.71 sec
1006 293185 Duinsbergen Jelle 19-03-1985 GAC 7.81 sec
1031 503322 Ormel Jan 19-12-1986 Hellas Utrecht 7.81 sec
1032 227175 Eersel Edwin 16-06-1982 AV Passaat 7.83 sec
62 0 Bugani Tiziano 17-11-1970 ITA 7.94 sec
46 226905 Broek Maarten 15-06-1981 GAC 7.96 sec
1034 571467 Harraz Abdelkader 14-06-1976 AV Sparta 8.13 sec
12 442482 Gerritsen Mirko 04-05-1989 AV Lycurgus 8.20 sec
59 647161 Bolte Nahomi 04-10-1988 AV Sparta 8.30 sec
14 539956 Peppel Martijn van de 05-03-1972 VAV 8.70 sec
Mannen Senioren 50mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
13 226798 Stam Frank 26-03-1979 AV Lycurgus 7.78 sec
Mannen Senioren 60mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
1014 159486 Vries Marc de 01-11-1978 AV Zaanland 8.59 sec
1008 445437 Groen Paul 23-09-1989 GAC 8.82 sec
1026 574429 Meijer Daan 17-02-1983 AV '34 8.92 sec
13 226798 Stam Frank 26-03-1979 AV Lycurgus 9.04 sec
1031 503322 Ormel Jan 19-12-1986 Hellas Utrecht 9.22 sec
1032 227175 Eersel Edwin 16-06-1982 AV Passaat 9.67 sec
1006 293185 Duinsbergen Jelle 19-03-1985 GAC 9.68 sec
1005 431421 Voorthuijsen Michiel van 30-06-1989 GAC 10.05 sec
1034 571467 Harraz Abdelkader 14-06-1976 AV Sparta 11.48 sec
Mannen Senioren ver
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
83 262562 Hilberts Frank 07-01-1983 AV Hylas 5.89 m
72 406145 Bellord Loek 18-09-1988 AV Hylas 5.67 m
14 539956 Peppel Martijn van de 05-03-1972 VAV 4.87 m
Mannen Senioren hoog
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
72 406145 Bellord Loek 18-09-1988 AV Hylas 1.80 m
58 458569 Bretveld Bastiaan 25-05-1989 Phanos 1.80 m
Mannen Senioren polshoog
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
1014 159486 Vries Marc de 01-11-1978 AV Zaanland 4.20 m
Mannen Senioren kogel
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
55 406384 Cronie Patrick 05-11-1989 Phanos 15.49 m
14 539956 Peppel Martijn van de 05-03-1972 VAV 9.16 m
M40 50m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
1 49437 Mooyer Manfred 24-03-1968 AV Edam 6.84 sec
42 221198 Palacio-Serrat Tony 21-07-1966 AV Parthenon 6.96 sec
M40 60m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
1 49437 Mooyer Manfred 24-03-1968 AV Edam 8.01 sec
42 221198 Palacio-Serrat Tony 21-07-1966 AV Parthenon 8.04 sec
M40 50mH
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
82 78361 Bakx Wan 05-02-1964 AC TION 7.45 sec
86 271332 Warmerdam Jos 14-04-1965 U-Track 8.41 sec
M40 60mH
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
82 78361 Bakx Wan 05-02-1964 AC TION 8.92 sec
1 49437 Mooyer Manfred 24-03-1968 AV Edam 10.05 sec
M40 polshoog
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
86 271332 Warmerdam Jos 14-04-1965 U-Track 3.50 m
M50 50m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
43 188224 Hill Ricardo 09-10-1955 AV Parthenon 6.66 sec
60 74928 Velthuizen Gert 19-08-1958 Leiden Atletiek 7.61 sec
M50 560m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
43 188224 Hill Ricardo 09-10-1955 AV Parthenon 7.86 sec
60 74928 Velthuizen Gert 19-08-1958 Leiden Atletiek 8.84 sec
M50 50mH
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
60 74928 Velthuizen Gert 19-08-1958 Leiden Atletiek 9.41 sec
M50 60mH
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
60 74928 Velthuizen Gert 19-08-1958 Leiden Atletiek 10.91 sec
M50 kogel
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
51 550921 Spijkerman Bert 17-07-1958 AV Daventria 1906 10.04 m
M55 50m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
44 20562 Florusse Ko 30-05-1950 AV Parthenon 6.93 sec
M55 60m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
44 20562 Florusse Ko 30-05-1950 AV Parthenon 8.05 sec
M65 polshoog
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
26 0 Sharples Thomas 26-03-1942 USA 2.40 m
M70 polshoog
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
87 12738 Giezen Kees van 14-02-1934 GAC DNF m