Jeugd Senioren/baan Bestenlijsten

Uitslagen U-Track Jeugdindoor

01-03-2008

 
Meisjes Pupillen C
50m Ver Foamspeer Totaal
Plaats Startnr Naam Vereniging Geb.datum Categorie Tijd Punten Afstand Punten Afstand Punten Punten
1 226 Krabbenborg Eva VAV 1/6/2000 MPC 9.10 359 3.09 336 10.31 159 854
2 78 Klapwijk Fenna PAC 2000 MPC 8.83 401 3.00 318 8.39 119 838
3 113 Delft Julia van GAC 3/20/2000 MPC 9.01 373 3.03 324 9.34 139 836
4 234 Tweehuijsen Isa AV Athlos 4/9/2000 MPC 9.55 295 2.84 286 14.50 234 815
5 244 Schellekens Amina Phanos 3/25/2000 MPC 9.57 292 2.80 278 11.79 187 757
6 167 Boon Nikki AV Athlos 8/1/2001 MPC 9.36 322 2.76 270 7.28 94 686
7 80 Steenhoven Esmee van der PAC 2000 MPC 9.76 267 2.61 240 7.88 108 615
8 276 Menick Aylan Clytoneus 2000 MPC 9.16 351 2.70 258 3.37 0 609
9 137 Beelen Megan van De Spartaan 2/24/2001 MPC 9.83 258 2.53 224 8.12 113 595
10 253 Verhoeven Emma Nijmegen Atletiek 8/24/2000 MPC 10.37 192 2.60 238 9.92 151 581
11 10 Sinnige Aniska SAV 7/12/2001 MPC 10.32 198 2.42 202 3.12 0 400
12 195 Slangewal Jorieke Altis 2000 MPC 10.51 176 2.18 154 5.93 61 391
13 222 Berg Leanne van den AV Phoenix 3/22/2000 MPC 11.26 96 2.24 166 6.11 65 327
14 60 Kuijf Renee AAV '36 2001 MPC 11.85 41 2.10 138 5.08 38 217
15 227 Eggenhuizen Clara VAV 10/14/2000 MPC 12.04 24 1.79 76 5.34 45 145
16 83 Asseldonk Maartje van U-Track 5/20/2000 MPC 12.08 21 1.98 114 4.02 7 142
17 88 Smit Larissa AV '40 2/16/2000 MPC 0 1.98 114 0 114
Jongens Pupillen C
50m Ver Foamspeer Totaal
Plaats Startnr Naam Vereniging Geb.datum Categorie Tijd Punten Afstand Punten Afstand Punten Punten
1 564 Steenhoven Finnian van der PAC 5/1/2000 JPC 8.80 406 3.50 418 8.63 124 948
2 547 Waal Wessel van der AV Statina 10/10/2000 JPC 9.04 369 3.11 340 13.78 222 931
3 687 Keulen Kristian VAV 2000 JPC 10.05 230 2.66 250 16.01 258 738
4 713 Franssen-Vermeulen Milan U-Track 2/28/2000 JPC 9.39 317 3.02 322 6.67 79 718
5 582 Schoot Jelle van der U-Track 5/11/2001 JPC 9.90 249 2.68 254 8.94 131 634
6 714 Pol Stefan U-Track 2/1/2000 JPC 10.54 172 2.34 186 10.42 161 519
7 686 Bouw Mathieu VAV 2000 JPC 10.22 209 2.31 180 8.52 122 511
8 567 Nouws Job U-Track 10/19/2000 JPC 10.43 185 2.31 180 9.38 140 505
9 569 Klumpers Samuel U-Track 9/22/2000 JPC 10.63 162 2.49 216 7.52 100 478
10 548 Veluwenkamp Ruurd AV Statina 3/31/2001 JPC 10.37 192 2.31 180 5.57 51 423
11 641 Rompa Maico Altis 2000 JPC 11.06 116 2.35 188 5.43 48 352
12 640 Blokland Daan Altis 2000 JPC 11.34 88 2.13 144 7.19 92 324
13 549 Coenen Rico AV Statina 5/14/2001 JPC 11.68 56 2.26 170 7.27 94 320
14 609 Stijn Jochem van De Spartaan 2001 JPC 11.35 87 1.77 72 5.86 59 218
15 664 Korte Valentijn de U-Track 2/9/2001 JPC 11.78 47 1.87 92 5.71 55 194
16 642 Stadman Robaard Luuk Altis 2000 JPC 11.66 58 1.72 62 6.28 70 190
Meisjes Pupillen B
50m Ver Kogel Totaal
Plaats Startnr Naam Vereniging Geb.datum Categorie Tijd Punten Afstand Punten Afstand Punten Punten
1 76 Jong Isolde de PAC 1999 MPB 8.27 496 3.39 396 6.00 406 1298
2 9 Sinnige Merel SAV 2/10/1999 MPB 8.32 487 3.57 432 5.48 373 1292
3 31 Tool Nienke SAV 3/26/1999 MPB 8.62 435 3.68 454 5.11 349 1238
4 75 Vos Robin de PAC 7/8/1999 MPB 8.61 437 3.47 412 4.70 320 1169
5 140 Eligh Tessel U-Track 8/15/1999 MPB 8.61 437 3.48 414 4.53 308 1159
6 139 Brinkerhof Jasmin De Spartaan 2/18/1999 MPB 8.76 412 3.41 400 4.45 303 1115
7 121 Drift Judy van der AV Haarlemmermeer 3/23/1999 MPB 9.13 355 3.41 400 5.16 352 1107
8 190 Kuiper Femke Altis 8/6/1999 MPB 8.97 379 3.46 410 4.51 307 1096
9 221 Sluis Jinke van der AV Phoenix 7/18/1999 MPB 9.05 367 3.28 374 4.92 336 1077
10 174 Brink Sanne van den AV Athlos 2/22/1999 MPB 8.94 384 3.11 340 4.88 333 1057
11 59 Kuijf Ilse AAV '36 1/13/1999 MPB 9.17 349 3.51 420 3.92 263 1032
12 173 Cornelissen Nienke AV Athlos 3/21/1999 MPB 8.85 398 3.10 338 4.15 281 1017
13 51 Verrips Jamie AV Statina 3/5/1999 MPB 9.28 333 3.07 332 4.80 327 992
14 61 Hartog Chris AV Startbaan 11/2/1999 MPB 8.93 385 3.06 330 4.08 276 991
15 194 Wijkamp Marlijn Altis 9/8/1999 MPB 9.15 352 3.18 354 4.10 277 983
16 122 Manstra Beau AV Haarlemmermeer 5/31/1999 MPB 8.84 400 3.08 334 3.55 234 968
17 143 Pijpers Femke De Spartaan 3/25/1999 MPB 9.54 296 2.80 278 4.75 324 898
18 170 Dam Sharon van AV Athlos 11/21/1999 MPB 9.56 294 2.98 314 4.11 278 886
19 171 Brink Rebecca AV Athlos 1/29/1999 MPB 9.49 303 3.09 336 3.64 241 880
20 209 Ruiter Feja U-Track 6/18/1999 MPB 9.37 320 2.88 294 3.85 258 872
21 52 Stikkelbroek Charlotte AV Statina 3/6/1999 MPB 10.01 235 2.84 286 4.96 338 859
22 141 Stijn Lotte van De Spartaan 8/2/1999 MPB 9.43 312 3.03 324 3.07 194 830
23 53 Gutte Veri AV Statina 7/13/1999 MPB 9.68 278 2.85 288 3.82 256 822
24 172 Mol Emma AV Athlos 3/26/1999 MPB 9.68 278 2.63 244 3.68 245 767
25 191 Markslag Floor Altis 12/8/1999 MPB 10.31 199 2.54 226 3.59 237 662
26 193 Verstraete Femke Fleur Altis 1/31/1999 MPB 10.68 157 2.46 210 3.86 259 626
27 192 Schippers Emma Altis 4/26/1999 MPB 10.49 178 2.43 204 3.05 192 574
Jongens Pupillen B
50m Ver Kogel Totaal
Plaats Startnr Naam Vereniging Geb.datum Categorie Tijd Punten Afstand Punten Afstand Punten Punten
1 701 Maaren David van Almere '81 1997 JPB 8.25 500 3.70 458 6.30 424 1382
2 627 Boon Scott AV Athlos 10/26/1999 JPB 8.10 528 3.59 436 5.49 374 1338
3 524 Saridin Vyron DEM 11/28/1999 JPB 8.66 429 3.70 458 6.55 439 1326
4 700 Plettenberg Denzel Almere '81 4/26/1999 JPB 8.24 502 3.43 404 6.18 417 1323
5 678 Nebbeling Cirrus GAC 7/18/1999 JPB 8.68 425 3.43 404 6.60 442 1271
6 603 Mahieu Sandor Startbaan 1999 JPB 8.75 414 3.38 394 5.17 353 1161
7 675 Borninkhof Joep GAC 2/8/1999 JPB 8.60 439 3.39 396 4.75 324 1159
8 592 Huiberts Max AV Haarlemmermeer 1/31/1999 JPB 8.70 422 3.34 386 4.59 313 1121
9 520 Ronde Melvin de AV '40 2/13/1999 JPB 8.98 378 3.37 392 4.92 336 1106
10 558 Brinkman Jasper AV Startbaan 1/30/1999 JPB 9.04 369 3.43 404 4.62 315 1088
11 559 Overtoom Stein AV Startbaan 9/26/1999 JPB 8.81 404 3.33 384 4.18 283 1071
12 665 Coppens Milan U-Track 7/22/1999 JPB 9.10 359 3.23 364 4.91 335 1058
13 657 Rigter Ruben BAV 7/24/1999 JPB 9.08 363 2.70 258 6.36 428 1049
14 545 Westerman Frans AV Statina 7/21/1999 JPB 9.37 320 3.25 368 5.08 347 1035
15 590 Heuperman Siebe GAC 7/21/1999 JPB 8.99 376 3.15 348 4.23 287 1011
16 591 Luyk Danny van GAC 2/17/1999 JPB 9.57 292 2.98 314 5.31 362 968
17 639 Oerlemans Gian Altis 12/3/1999 JPB 9.31 329 2.94 306 4.53 308 943
18 730 Briede Niels Clytoneus 1999 JPB 9.46 307 3.16 350 4.00 269 926
19 729 Kruijff Jochem de Clytoneus 1999 JPB 9.38 319 3.09 336 3.70 246 901
20 614 Bruijn Bas de AV Zuidwal 3/26/1999 JPB 9.51 301 2.95 308 4.22 286 895
21 731 Beijeman Benjamin Clytoneus 1999 JPB 9.30 330 3.02 322 3.53 233 885
22 666 Schoo Brent U-Track 2/23/1999 JPB 9.67 279 3.02 322 4.18 283 884
23 628 Raaijmakers Kjell AV Athlos 7/20/1999 JPB 9.35 323 2.90 298 3.26 210 831
24 626 Bakker Jos AV Athlos 9/1/1999 JPB 9.84 257 2.88 294 3.70 246 797
25 677 Jiskoot Leůn GAC 10/4/1999 JPB 10.72 152 2.61 240 5.41 368 760
26 676 Feijen Patrick GAC 4/25/1999 JPB 10.03 233 2.50 218 4.04 272 723
27 573 Horstman Willem U-Track 5/31/1999 JPB 10.40 188 2.84 286 2.98 186 660
28 732 Bakker Cas Clytoneus 1999 JPB 9.91 248 0 3.04 192 440
29 546 Burg Hugo van der AV Statina 9/14/1999 JPB 12.06 22 2.14 146 3.14 200 368
Jongens Pupillen A1
60m Ver Kogel Totaal
Plaats Startnr Naam Vereniging Geb.datum Categorie Tijd Punten Afstand Punten Afstand Punten Punten
1 501 Schlangen Bram AV '40 2/4/1998 JPA1 9.53 554 4.17 552 5.89 399 1505
2 727 Ham Thomas van der Clytoneus 1998 JPA1 9.79 511 3.69 456 7.30 483 1450
3 562 Wienneke Yaran GAC 2/9/1998 JPA1 10.21 446 3.75 468 6.50 436 1350
4 594 Ingen Bryan van AV Haarlemmermeer 7/28/1998 JPA1 10.27 438 3.53 424 6.21 419 1281
5 560 Hartog Luuk AV Startbaan 8/21/1998 JPA1 10.04 472 3.64 446 5.29 361 1279
6 595 Brandehof Timo AV Haarlemmermeer 8/31/1998 JPA1 9.95 486 3.67 452 4.92 336 1274
7 512 Metaal Devin Spark 2/23/1998 JPA1 10.09 464 3.47 412 5.81 394 1270
8 637 Raaijman Kas Altis 1998 JPA1 10.26 439 3.41 400 5.98 405 1244
9 654 Husken Sam AV Athlos 4/4/1998 JPA1 10.28 436 3.50 418 5.67 385 1239
10 508 Doorn Vincent van Spark 5/28/1998 JPA1 10.08 466 3.14 346 5.56 378 1190
11 723 Wervenbos Luc Clytoneus 1998 JPA1 10.39 420 3.39 396 5.43 370 1186
12 585 Kelders Daniel AV Atverni 6/11/1998 JPA1 10.49 406 3.03 324 6.10 412 1142
13 725 Corbiere Laurens Clytoneus 1998 JPA1 10.87 355 3.20 358 6.25 421 1134
14 635 Heuvel Alex van den Altis 7/20/1998 JPA1 10.53 401 3.06 330 5.78 392 1123
15 643 Karamat Ali Ferdinand Spark 1998 JPA1 10.36 425 3.28 374 4.68 319 1118
16 726 Teil Groenestege Freek Clytoneus 1998 JPA1 10.92 349 3.18 354 6.05 409 1112
17 636 Huurdeman Frank Altis 3/26/1998 JPA1 11.07 329 3.27 372 5.68 386 1087
18 527 Westmeijer Wesley AV Triathlon 7/31/1998 JPA1 10.75 371 2.93 304 5.59 380 1055
19 728 Volinga Daan Clytoneus 1998 JPA1 11.03 335 3.01 320 5.46 372 1027
20 596 Blankestijn Max AV Haarlemmermeer 7/9/1998 JPA1 10.84 359 2.94 306 4.49 306 971
21 518 Wongsodikromo Damian AV Sparta 1998 JPA1 11.23 310 3.08 334 4.18 283 927
22 655 Dijken Hugo van AV Athlos 3/29/1998 JPA1 11.47 281 2.96 310 4.87 332 923
23 634 Graaf Joost van de Altis 1/23/1998 JPA1 11.58 268 3.00 318 4.76 325 911
24 566 Schurink Geerten U-Track 12/14/1998 JPA1 11.31 300 3.12 342 3.82 256 898
25 712 Dik Timo AV Atverni 8/18/1998 JPA1 11.13 322 2.83 284 4.21 285 891
26 653 Dekker Jeroen AV Athlos 3/25/1998 JPA1 11.51 276 2.90 298 4.53 308 882
27 638 Rompa Lloyd Altis 7/6/1998 JPA1 11.45 283 2.76 270 4.58 312 865
28 724 Dijkhuizen Rene Clytoneus 1998 JPA1 11.24 308 2.75 268 4.01 270 846
29 586 Bouwens Marlon AV Atverni 8/17/1998 JPA1 11.17 317 2.73 264 3.85 258 839
30 587 Heuvel Kevin van den AV Atverni 6/29/1998 JPA1 11.33 298 2.80 278 3.76 251 827
31 652 Visser Jorg AV Athlos 1/16/1998 JPA1 11.50 278 2.81 280 3.95 266 824
32 607 Schouten Peter De Spartaan 12/26/1998 JPA1 12.14 207 2.56 230 5.16 352 789
33 583 Houtman Laurens AV Atverni 9/8/1998 JPA1 11.53 274 2.70 258 3.30 214 746
34 571 Asseldonk Ties van U-Track 10/25/1998 JPA1 13.18 107 2.65 248 3.40 222 577
Jongens Pupillen A2
60m Ver Kogel Totaal
Plaats Startnr Naam Vereniging Geb.datum Categorie Tijd Punten Afstand Punten Afstand Punten Punten
1 519 Onbekent Maxwell AV Sparta 7/3/1997 JPA2 9.34 587 4.37 592 8.11 527 1706
2 565 Dongen Dennis van PAC 1997 JPA2 9.32 590 4.02 522 7.80 510 1622
3 647 Visser Joost AV Athlos 1/10/1997 JPA2 9.27 599 3.87 492 8.03 523 1614
4 650 Feitsma Ivan AV Athlos 12/28/1997 JPA2 9.13 624 3.95 508 6.23 420 1552
5 703 Spierings Jitse Nijmegen Atletiek 1/8/1997 JPA2 9.56 549 4.09 536 6.95 463 1548
6 704 Spierings Simon Nijmegen Atletiek 1/8/1997 JPA2 9.53 554 3.73 464 7.88 515 1533
7 632 Heij Pepijn Altis 8/12/1997 JPA2 10.01 476 3.87 492 7.34 485 1453
8 631 Baartmans Bas Altis 6/1/1997 JPA2 9.99 480 3.87 492 6.37 429 1401
9 648 Lodder Job AV Athlos 10/22/1997 JPA2 9.88 497 3.82 482 5.90 400 1379
10 681 Schaaf Rens van der VAV 4/3/1997 JPA2 9.92 490 3.70 458 6.25 421 1369
11 646 Weerdt Nelfin de AV Athlos 9/2/1997 JPA2 9.80 509 3.84 486 5.45 371 1366
12 568 Swart Dille U-Track 7/11/1997 JPA2 9.79 511 3.40 398 6.29 424 1333
13 671 Sluis Thimon van der AV Phoenix 1/28/1997 JPA2 9.78 513 3.40 398 5.74 390 1301
14 542 Brinke Idse ten AV Statina 4/28/1997 JPA2 10.34 427 3.32 382 6.78 453 1262
15 649 Veen Niek AV Athlos 6/24/1997 JPA2 10.40 419 3.39 396 6.17 416 1231
16 722 Boogaard Jeroen van den Clytoneus 1997 JPA2 10.51 403 3.31 380 5.69 387 1170
17 683 Achterberg Luuk VAV 5/11/1997 JPA2 11.50 278 3.28 374 7.36 486 1138
18 682 Gent Sander van VAV 1997 JPA2 11.07 329 2.87 292 6.92 461 1082
19 680 Goodijk Arno VAV 4/14/1997 JPA2 11.56 271 3.27 372 5.91 400 1043
20 633 Roest Ryan Altis 9/26/1997 JPA2 11.28 304 3.09 336 5.57 379 1019
21 672 Berg Thimo van den AV Phoenix 5/27/1997 JPA2 10.76 369 3.34 386 0 755
Meisjes Pupillen A1
60m Ver Kogel Totaal
Plaats Startnr Naam Vereniging Geb.datum Categorie Tijd Punten Afstand Punten Afstand Punten Punten
1 219 Velzen Luna van AV Phoenix 2/9/1998 MPA1 9.57 547 3.87 492 6.97 464 1503
2 123 Srtijland Merel AV Haarlemmermeer 1998 MPA1 9.56 549 4.14 546 5.49 374 1469
3 256 Heer Judith de Alemere '81 1998 MPA1 9.70 526 3.93 504 5.94 402 1432
4 204 Benek Larissa AV Athlos 1/7/1998 MPA1 10.05 470 3.64 446 5.49 374 1290
5 21 Ouwehand Romy Spark 6/30/1998 MPA1 10.21 446 3.58 434 6.06 410 1290
6 189 Slangewal Annemarie Altis 9/12/1998 MPA1 10.00 478 3.38 394 5.02 343 1215
7 38 Berge Emma van den AV Triathlon 9/10/1998 MPA1 10.10 463 3.48 414 4.66 318 1195
8 112 Delft Isa van GAC 3/8/1998 MPA1 10.27 438 3.44 406 4.89 334 1178
9 86 Bakker Ilse SAV 8/24/1998 MPA1 10.39 420 3.66 450 4.47 304 1174
10 1004 Kuckelkorn Anne Fleur Almere 81 6/17/1998 MPA1 10.35 426 3.40 398 5.09 347 1171
11 202 Schoonenberg Marieke AV Athlos 2/25/1998 MPA1 10.11 461 3.30 378 4.32 293 1132
12 201 Hoeve Anouk AV Athlos 5/28/1998 MPA1 10.45 412 3.43 404 4.37 297 1113
13 81 Amoah Nadiak OSM '75 1998 MPA1 10.00 478 3.23 364 3.89 261 1103
14 49 Verweij Jamie AV Statina 1998 MPA1 10.34 427 3.33 384 4.27 290 1101
15 26 Seymor Evani Spark 9/13/1998 MPA1 10.69 379 3.08 334 5.70 387 1100
16 6 Veldhoen Isabel Spark 6/26/1998 MPA1 10.78 367 3.16 350 5.33 363 1080
17 84 Rixoort Stťphanie van Spark 9/4/1998 MPA1 10.73 373 3.08 334 5.44 370 1077
18 93 Heijstee Ivanka AV Atverni 1998 MPA1 10.39 420 3.33 384 3.90 262 1066
19 243 Bogerd Emma Phanos 9/25/1998 MPA1 11.06 331 3.33 384 5.03 343 1058
20 50 Coenen Villa AV Statina 7/6/1998 MPA1 10.81 363 3.26 370 4.47 304 1037
21 220 Willemsens Merel AV Phoenix 9/18/1998 MPA1 11.28 304 3.38 394 4.93 336 1034
22 188 Schoenmakers Kelly Altis 7/23/1998 MPA1 10.96 343 3.06 330 4.96 338 1011
23 187 Oost Chris Altis 1/18/1998 MPA1 11.22 311 3.24 366 4.81 328 1005
24 1003 Heida Nienke Clytoneus 1998 MPA1 11.04 333 3.16 350 4.68 319 1002
25 77 Klapwijk Babette PAC 3/13/1998 MPA1 10.77 368 2.78 274 4.48 305 947
26 92 Matulessya Lori AV Atverni 1998 MPA1 11.17 317 2.91 300 3.89 261 878
27 135 Beer Bo de GAC 12/13/1998 MPA1 10.85 358 3.05 328 2.40 133 819
28 101 Frericks Joyce AV Atverni 1998 MPA1 12.44 177 2.71 260 5.27 359 796
29 228 Berg Julia VAV 2/17/1998 MPA1 11.66 259 2.66 250 3.88 260 769
30 175 Sakkers Esmee U-Track 9/26/1998 MPA1 11.95 227 2.45 208 4.22 286 721
31 94 Houtman Anne-Mijn AV Atverni 9/8/1998 MPA1 11.93 229 2.72 262 3.32 215 706
32 208 Korte Marilou de U-Track 11/17/1998 MPA1 11.84 239 2.46 210 3.21 206 655
33 14 Stolk Mischa Spark 12/11/1998 MPA1 12.54 167 2.45 208 4.13 279 654
34 277 Ruiter Kelly de AV Atverni 1998 MPA1 13.39 89 1.82 82 3.88 260 431
35 203 Meijberg Eva AV Athlos 5/18/1998 MPA1 0 3.30 378 0 378
Meisjes Pupillen A2
60m Ver Kogel Totaal
Plaats Startnr Naam Vereniging Geb.datum Categorie Tijd Punten Afstand Punten Afstand Punten Punten
1 55 Hendriksen Lotte AV De Liemers 11/7/1997 MPA2 9.24 604 4.11 540 7.01 466 1610
2 233 Turkesteen Marieke VAV 4/16/1997 MPA2 9.43 571 4.20 558 6.97 464 1593
3 252 Reichgelt Sanne Nijmegen Atletiek 1/7/1997 MPA2 9.36 583 4.36 590 6.05 409 1582
4 70 Vos Kim de PAC 4/2/1997 MPA2 9.55 550 3.90 498 6.77 452 1500
5 73 Weller Leideke PAC 2/21/1997 MPA2 9.88 497 3.85 488 7.56 497 1482
6 142 Vermeij Sanne De Spartaan 6/6/1997 MPA2 9.47 564 3.99 516 5.88 399 1479
7 3 Pater Carolien de Avantri 1997 MPA2 9.60 542 3.73 464 6.71 449 1455
8 180 Ee Jessy van Altis 9/17/1997 MPA2 9.69 527 3.72 462 6.91 460 1449
9 30 Hesseling Sabine AV De Liemers 9/15/1997 MPA2 9.76 516 3.82 482 6.60 442 1440
10 197 Vollema Nadja AV Athlos 6/24/1997 MPA2 9.74 519 3.61 440 7.01 466 1425
11 87 Tetteroo Eva AV Olympus '70 7/26/1997 MPA2 9.98 481 3.93 504 6.11 413 1398
12 126 Brand Eveline AV De Liemers 1/22/1997 MPA2 9.84 503 3.76 470 6.28 423 1396
13 242 Weijsters Zomer Phanos 2/12/1997 MPA2 9.81 508 3.93 504 5.63 383 1395
14 148 Kuiper Amber VAV 1/3/1997 MPA2 10.08 466 3.66 450 7.17 475 1391
15 186 Stadman-Robaard Pien Altis 12/19/1997 MPA2 9.69 527 3.83 484 5.35 365 1376
16 62 Tinkhof Danielle PAC 11/11/1997 MPA2 9.48 562 3.75 468 4.96 338 1368
17 136 Poel Zyna van de De Spartaan 7/23/1997 MPA2 9.96 484 3.97 512 5.34 364 1360
18 66 Eekman Stevie PAC 9/19/1997 MPA2 9.74 519 3.22 362 6.51 437 1318
19 124 Egerton Ayanna AV Haarlemmermeer 1997 MPA2 9.65 534 3.73 464 4.52 308 1306
20 105 Oostveen Nairobi van AV Atverni 2/20/1997 MPA2 9.71 524 3.44 406 5.25 358 1288
21 120 Wijk Simone van GAC 4/18/1997 MPA2 10.27 438 3.65 448 5.84 396 1282
22 1005 Schmidt Lieke Leiden Atletiek 2/2/1997 MPA2 10.84 359 3.65 448 5.99 405 1212
23 71 Graaf Ellis de PAC 3/12/1997 MPA2 10.16 454 3.18 354 5.92 401 1209
24 67 Reem Floor van PAC 8/25/1997 MPA2 10.48 408 3.61 440 5.25 358 1206
25 196 Drost Ellen AV Athlos 2/9/1997 MPA2 10.34 427 3.43 404 5.42 369 1200
26 48 Veluwenkamp Anke AV Statina 4/4/1997 MPA2 10.51 403 3.33 384 6.06 410 1197
27 184 Pasker Elianne Altis 1/6/1997 MPA2 11.03 335 3.35 388 6.95 463 1186
28 114 Grob Leonie GAC 4/9/1997 MPA2 10.57 395 3.27 372 6.13 414 1181
29 181 Knoop Jeneh Altis 6/5/1997 MPA2 10.29 435 3.22 362 5.28 360 1157
30 119 Vries Jeske de GAC 5/10/1997 MPA2 10.64 386 3.23 364 5.93 402 1152
31 1001 Elcadi Yasmine Phanos 1997 MPA2 10.36 425 3.02 322 5.93 402 1149
32 69 Dingenouts Julia PAC 4/17/1997 MPA2 10.31 432 3.17 352 5.15 351 1135
33 74 Velde Lise van de PAC 1/29/1997 MPA2 10.71 376 3.28 374 5.56 378 1128
34 183 Oerlemans Iris Altis 4/4/1997 MPA2 10.61 390 3.18 354 5.48 373 1117
35 230 Kommerie Femke VAV 6/16/1997 MPA2 10.61 390 3.39 396 4.81 328 1114
36 182 Meijer Lotte Altis 4/28/1997 MPA2 11.62 264 3.25 368 6.88 459 1091
37 245 Plettenberg Danitsha Almere '81 1997 MPA2 9.99 480 3.21 360 3.71 247 1087
38 103 Pastoors Simone AV Atverni 12/5/1997 MPA2 10.50 405 3.18 354 4.58 312 1071
39 198 Righolt Charida AV Athlos 3/16/1997 MPA2 10.36 425 3.22 362 4.17 282 1069
40 138 Kate Annemarie ten De Spartaan 10/6/1997 MPA2 10.62 388 3.14 346 4.89 334 1068
41 232 Kruistum Janine van VAV 4/22/1997 MPA2 11.64 262 3.11 340 6.67 446 1048
42 72 Castillo Fuertes Carmen PAC 9/3/1997 MPA2 11.02 336 2.92 302 6.00 406 1044
43 1002 Reuver Danielle de Clytoneus 1997 MPA2 10.74 372 3.30 378 4.16 281 1031
44 116 Heuperman Jeltje GAC 2/9/1997 MPA2 10.97 342 3.12 342 4.72 322 1006
45 229 Pol Naomi van de VAV 1997 MPA2 11.19 315 3.06 330 5.15 351 996
46 65 Larmene Lisanne PAC 10/28/1997 MPA2 11.11 324 3.01 320 4.39 298 942
47 128 Leentjens Marieke GAC 8/14/1997 MPA2 10.95 345 2.74 266 4.62 315 926
48 64 Valentijn Veerle PAC 1997 MPA2 10.71 376 2.84 286 3.90 262 924
49 90 Immink Femke AV Atverni 8/4/1997 MPA2 11.00 338 2.69 256 4.45 303 897
50 1000 Harmsen Anne GAC 10/7/1997 MPA2 10.82 362 2.86 290 3.39 221 873
51 200 Schalkwijk Sarife AV Athlos 8/5/1997 MPA2 11.21 312 2.64 246 4.49 306 864
52 185 Schoenmakers Kim Altis 8/5/1997 MPA2 11.57 270 2.81 280 4.59 313 863
53 115 Beld Anne van den GAC 1997 MPA2 11.93 229 2.57 232 3.67 244 705
54 199 Sassen Rune AV Athlos 9/24/1997 MPA2 12.18 203 2.20 158 4.02 271 632
Jongens Junioren D1
60m Ver Kogel Totaal
Plaats Startnr Naam Vereniging Geb.datum Categorie Tijd Punten Afstand Punten Afstand Punten Punten
1 658 Rigter Emiel BAV 2/25/1996 JD1 9.26 501 4.35 488 10.14 529 1518
2 515 Blok Sybren PAC 6/25/1996 JD1 8.98 553 4.12 442 8.86 466 1461
3 554 Furda Duco AV PEC 1910 6/7/1996 JD1 9.04 541 4.34 486 7.96 419 1446
4 656 Ritmeijer Mees AV 1923 2/15/1996 JD1 9.27 499 4.16 450 8.48 446 1395
5 661 Swildens Okke U-Track 4/3/1996 JD1 8.93 562 4.05 428 7.60 399 1389
6 575 Pranger Gido Almere '81 1/5/1996 JD1 9.26 501 3.99 416 8.89 468 1385
7 715 Thomas Beau AV Haarlemmermeer 5/13/1996 JD1 8.97 554 4.19 456 6.73 350 1360
8 699 Bleecke Shaquille Almere '81 2/21/1996 JD1 9.51 457 3.92 402 8.73 459 1318
9 659 Zahradnik Koen BAV 12/19/1996 JD1 9.08 534 4.19 456 6.31 325 1315
10 513 Winiarczyk Kevin Leiden Atletiek 3/4/1996 JD1 9.16 519 4.30 478 5.94 302 1299
11 570 Franssen-Vermeulen Timo U-Track 11/3/1996 JD1 9.31 492 3.93 404 6.68 347 1243
12 597 Treep DaniŽl AV Haarlemmermeer 4/8/1996 JD1 9.46 466 4.03 424 5.84 296 1186
13 589 Mol Jeremiah AV Atverni 10/5/1996 JD1 9.62 439 4.00 418 6.30 324 1181
14 697 Olymph Tyro Almere '81 6/26/1996 JD1 9.23 506 3.65 348 6.29 324 1178
15 581 Langestraat Julian Almere '81 1/13/1996 JD1 9.78 413 3.84 386 6.83 356 1155
16 507 Vrind Sam Phanos 6/24/1996 JD1 9.17 517 3.70 358 5.54 277 1152
17 629 Smits Loek Hellas Utrecht 2/25/1996 JD1 9.26 501 3.73 364 5.41 268 1133
18 556 Lucht Yannick v.d. AV PEC 1910 8/21/1996 JD1 9.67 430 3.84 386 5.38 266 1082
19 690 Bonder Stijn AAC 1/6/1996 JD1 9.80 409 3.69 356 5.80 293 1058
20 514 Winiarczyk Roy Leiden Atletiek 3/4/1996 JD1 9.84 403 3.91 400 4.83 230 1033
21 620 Bakker Tim AV Athlos 3/11/1996 JD1 10.16 354 3.43 304 6.79 353 1011
22 684 Krabbenborg Jesse VAV 11/11/1996 JD1 10.00 378 3.67 352 5.45 271 1001
23 721 Wouters Roel Clytoneus 1/29/1996 JD1 10.09 364 3.33 284 6.79 353 1001
24 580 Nagel Michael Almere '81 9/9/1996 JD1 9.94 387 3.53 324 5.59 280 991
25 698 Piek EtiŽnne Almere '81 10/28/1996 JD1 10.02 375 3.37 292 5.85 297 964
26 553 Loos Pim van der AV PEC 1910 2/10/1996 JD1 10.45 312 3.39 296 6.54 339 947
27 576 Bennis Thomas Almere '81 12/10/1996 JD1 10.38 322 3.32 282 5.93 302 906
28 579 Visscher Klaas Almere '81 2/28/1996 JD1 11.19 215 3.37 292 6.77 352 859
29 511 Bogerd Sam Phanos 4/15/1996 JD1 10.73 273 3.39 296 5.47 272 841
30 540 Westerman Peter AV Statina 11/21/1996 JD1 11.02 236 3.28 274 5.43 270 780
31 621 Mol Robbin AV Athlos 1996 JD1 11.15 220 2.76 170 4.16 181 571
Jongens Junioren D2
60m Ver Kogel Totaal
Plaats Startnr Naam Vereniging Geb.datum Categorie Tijd Punten Afstand Punten Afstand Punten Punten
1 517 Boumans Jeroen AV Sparta 1/16/1995 JD2 8.29 695 5.40 699 11.26 581 1975
2 505 Mahieu Yannick Phanos 3/17/1995 JD2 7.96 772 5.05 631 10.69 555 1958
3 598 Winden Maarten van der AV Haarlemmermeer 8/21/1995 JD2 8.51 647 4.55 529 8.41 443 1619
4 622 Weerdt Trystan de AV Athlos 7/17/1995 JD2 8.41 668 4.54 527 7.39 388 1583
5 660 Jansen Dylan BAV 5/18/1995 JD2 8.73 602 4.24 466 8.23 433 1501
6 584 Stigter Rick AV Atverni 1995 JD2 8.58 632 4.60 540 6.23 320 1492
7 578 Taling Daan Almere '81 4/5/1995 JD2 8.70 608 4.14 446 7.41 389 1443
8 711 Stokkel Jeffrey AV Flevo Delta 8/6/1995 JD2 9.10 530 4.21 460 8.37 441 1431
9 552 Kater David AV PEC 1910 6/24/1995 JD2 9.25 503 4.19 456 7.95 418 1377
10 685 Krabbenborg Mathijs VAV 3/21/1995 JD2 9.17 517 4.44 506 5.58 279 1302
11 613 Bruijn Max de AV Zuidwal 4/23/1995 JD2 9.26 501 4.06 430 6.73 350 1281
12 577 Berg-de Jong Jesper van den Almere '81 7/29/1995 JD2 10.05 370 3.79 376 9.50 498 1244
13 510 Kroon Bas AV '40 6/1/1995 JD2 9.67 430 4.04 426 6.81 355 1211
14 623 Leydesdorff Hedde AV Athlos 1/31/1995 JD2 9.82 406 3.94 406 7.11 372 1184
15 716 Smith Ronan Almere '81 11/5/1995 JD2 9.44 469 3.98 414 5.87 298 1181
16 688 Comenentia Denzel AAC 11/25/1995 JD2 9.91 392 3.52 322 8.71 458 1172
17 679 Albada Melle GAC 5/4/1995 JD2 9.81 408 3.89 396 7.03 367 1171
18 599 Donse Daniel AV Haarlemmermeer 10/24/1995 JD2 9.61 440 3.76 370 6.06 310 1120
19 588 Harkel Jelle ten AV Atverni 1/21/1995 JD2 9.50 459 3.69 356 5.83 295 1110
20 612 Jansen Leon AV Zuidwal 9/2/1995 JD2 9.88 397 3.55 328 6.98 364 1089
21 500 Marconi Mart Phanos 8/12/1995 JD2 9.56 449 3.77 372 5.33 263 1084
22 600 Riksten Thomas AV Haarlemmermeer 1995 JD2 9.68 429 3.44 306 5.58 279 1014
23 574 Wijk Patrick GAC 7/16/1995 JD2 10.15 355 3.63 344 5.82 295 994
24 538 Zwambag Roy AV Statina 5/1/1995 JD2 10.00 378 3.28 274 6.18 317 969
25 720 Balzer Conrad Clytoneus 1995 JD2 9.70 426 3.40 298 4.59 213 937
26 624 Arkel Thomas van AV Athlos 6/15/1995 JD2 10.22 345 3.30 278 5.70 287 910
27 525 Roozendaal Koen AV Triathlon 11/18/1995 JD2 10.26 339 2.79 176 5.52 276 791
28 539 Houtschild Damiaan AV Statina 5/7/1995 JD2 10.63 287 3.28 274 4.68 219 780
29 719 Bessems Lucas Clytoneus 1995 JD2 0 0 0 0
Meisjes Junioren D1
60m Ver Kogel Totaal
Plaats Startnr Naam Vereniging Geb.datum Categorie Tijd Punten Afstand Punten Afstand Punten Punten
1 100 Koster Esmay AV Atverni 6/11/1996 MD1 8.66 616 4.20 458 8.07 425 1499
2 8 Wissen Chantal van Phanos 2/10/1996 MD1 8.91 566 4.29 476 8.06 424 1466
3 22 Spruit Romy DEM 5/26/1996 MD1 9.06 537 4.24 466 8.06 424 1427
4 161 Bauman Rosalien AV Athlos 2/13/1996 MD1 8.84 580 4.20 458 7.32 384 1422
5 133 Jansen Luka AV 1923 2/5/1996 MD1 9.44 469 4.13 444 9.60 503 1416
6 236 Jebose Sarha AAC 1996 MD1 8.71 606 4.31 480 5.95 303 1389
7 127 Hooploot Esmeralda AV Sparta 6/9/1996 MD1 9.00 549 3.88 394 6.78 353 1296
8 91 Matulessya Romy AV Atverni 1996 MD1 9.02 545 3.93 404 6.35 327 1276
9 279 Beer Kylie de GAC 4/12/1996 MD1 9.31 492 3.89 396 7.21 378 1266
10 215 Weeda Famke U-Track 7/18/1996 MD1 9.19 513 3.76 370 7.25 380 1263
11 271 Baardman Franka Clytoneus 1996 MD1 9.46 466 4.02 422 6.74 351 1239
12 54 Visser Dana GAC 6/15/1996 MD1 9.55 450 3.78 374 7.28 382 1206
13 249 Kohlen Marit Nijmegen Atletiek 7/15/1996 MD1 9.47 464 3.54 326 7.07 370 1160
14 272 Lansing Femke Clytoneus 1996 MD1 9.81 408 3.74 366 6.91 360 1134
15 36 Verboom Milou AV Triathlon 10/26/1996 MD1 9.83 405 3.62 342 7.31 383 1130
16 58 Slijkhuis Deborah AV PEC 1910 4/4/1996 MD1 9.77 414 3.55 328 6.76 352 1094
17 24 Onbekent Felicia AV Sparta 3/7/1996 MD1 10.07 367 3.32 282 7.93 417 1066
18 162 Olthuis Heidi AV Athlos 7/11/1996 MD1 10.37 323 3.26 270 6.85 357 950
19 147 Pikker Tiffany AV Zuidwal 3/29/1996 MD1 10.03 373 3.02 222 6.35 327 922
20 35 Wolsing Aniek AV Triathlon 6/24/1996 MD1 10.02 375 3.31 280 5.12 249 904
21 46 Ramdani Kaoutar AV Statina 10/21/1996 MD1 9.96 384 2.97 212 5.85 297 893
22 47 Besten Ruby den AV Statina 7/31/1996 MD1 10.01 376 2.87 192 5.47 272 840
23 95 Pastoors Laura AV Atverni 4/5/1996 MD1 10.55 298 3.01 220 5.80 293 811
24 263 Morssinkhof Bente U-Track 9/25/1996 MD1 10.85 258 3.14 246 5.01 242 746
25 248 Verhoeven Marleen Nijmegen Atletiek 10/23/1996 MD1 11.01 237 3.04 226 4.96 238 701
26 37 Nelissen Mei AV Triathlon 11/27/1996 MD1 11.00 238 3.12 242 4.65 217 697
27 99 Keijzer Eliza de AV Atverni 10/20/1996 MD1 10.98 241 2.85 188 5.38 266 695
28 5 Schlangen Miek AV '40 8/22/1996 MD1 0 0 6.03 308 308
Meisjes Junioren D2
60m Ver Kogel Totaal
Plaats Startnr Naam Vereniging Geb.datum Categorie Tijd Punten Afstand Punten Afstand Punten Punten
1 163 Brink Lieke van den AV Athlos 7/12/1995 MD2 8.39 673 4.53 525 10.17 531 1729
2 1 Mukanay Jip AKU 12/19/1995 MD2 9.18 515 4.72 564 11.02 570 1649
3 145 Klaassen Lentine AV Castricum 4/18/1995 MD2 8.96 556 4.53 525 10.79 560 1641
4 12 Klumper Sophie Phanos 4/4/1995 MD2 9.02 545 4.57 533 9.88 517 1595
5 18 Gootjes Saskia AV Flevo Delta 1/19/1995 MD2 8.96 556 4.23 464 9.27 487 1507
6 235 Haan Charlotte de AAC 5/28/1995 MD2 8.76 595 4.14 446 8.83 465 1506
7 107 Wit Janine de AV Atverni 1/30/1995 MD2 9.30 494 4.05 428 10.92 566 1488
8 25 Tjin A-Lim Sjoera AV Sparta 12/7/1995 MD2 8.99 551 4.38 494 7.75 408 1453
9 146 Veelo Lotte AV Zuidwal 2/19/1995 MD2 9.07 536 4.38 494 7.55 397 1427
10 246 Herk Kim van AV Olympus '70 3/31/1995 MD2 9.52 455 4.03 424 10.41 542 1421
11 19 Vlaming Ilse AV Flevo Delta 1/3/1995 MD2 8.79 590 3.78 374 7.15 374 1338
12 223 Oosterhuis Marye AV Zuidwal 6/5/1995 MD2 9.39 478 3.94 406 8.45 445 1329
13 179 Slangewal Katja Altis 12/27/1995 MD2 9.13 524 4.13 444 6.13 314 1282
14 106 Lamain Anne AV Atverni 2/12/1995 MD2 9.61 440 3.70 358 9.10 478 1276
15 82 Kanaris Vicky U-Track 2/13/1995 MD2 9.34 487 3.96 410 7.19 376 1273
16 178 Lucht Karlien van der Altis 8/16/1995 MD2 9.52 455 3.99 416 7.00 366 1237
17 45 Berkers Iris AV Statina 9/26/1995 MD2 9.77 414 3.69 356 7.88 415 1185
18 165 Weber Inge AV Athlos 1995 MD2 10.18 351 3.77 372 8.35 440 1163
19 164 Nijenhuis Karen AV Athlos 5/16/1995 MD2 9.96 384 3.62 342 7.76 408 1134
20 43 Schaik Ruby van AV Statina 12/19/1995 MD2 9.98 381 3.49 316 6.70 348 1045
21 278 Winter Emma de AV PEC 1910 1995 MD2 9.77 414 3.38 294 6.48 335 1043
22 270 Clercq Jessica Le Clytoneus 1995 MD2 9.54 452 3.53 324 5.34 264 1040
23 97 Cloosterman Ayla AV Atverni 4/14/1995 MD2 10.02 375 3.38 294 6.29 324 993
24 269 Corbiere Femke Clytoneus 1995 MD2 10.54 299 3.35 288 7.05 368 955
25 44 Maatougui Fatima AV Statina 1995 MD2 10.41 317 2.97 212 7.65 402 931
26 176 Waard Sira de U-Track 12/22/1995 MD2 10.01 376 3.14 246 5.76 291 913
27 166 Hulleman Josien AV Athlos 11/10/1995 MD2 10.35 326 3.39 296 5.34 264 886
Jongens Junioren C
60m Ver Kogel Totaal
Plaats Startnr Naam Vereniging Geb.datum Categorie Tijd Punten Afstand Punten Afstand Punten Punten
1 708 Vellema Lennox DEM 1/15/1993 JC 7.59 866 5.70 755 14.70 727 2348
2 662 Vrede Nifen U-Track 1/23/1993 JC 7.41 915 6.01 812 11.66 599 2326
3 551 Roetman Tom GAC 2/7/1993 JC 7.48 896 5.98 806 9.66 506 2208
4 705 Megens Jeroen Nijmegen Atletiek 1/7/1993 JC 7.93 779 5.43 704 12.89 652 2135
5 604 Bos Remco AV Daventria 1906 4/3/1993 JC 7.80 811 5.56 729 10.70 556 2096
6 616 Nagelkerke Maurice AAV '36 2/18/1993 JC 7.67 845 5.12 644 11.10 574 2063
7 630 Meijer Bren AV NEA-Volharding 1/5/1993 JC 7.99 765 5.22 664 11.58 596 2025
8 563 Schrijver Nick de Rotterdam Atletiek 3/14/1993 JC 8.11 736 5.47 712 9.55 501 1949
9 523 Laan Manno Ciko '66 1/4/1993 JC 7.89 789 4.48 515 12.33 629 1933
10 521 Vor Pim de GAC 3/11/1993 JC 8.35 682 5.12 644 11.64 598 1924
11 694 Geest Ingmar van der AV De Keien 8/15/1994 JC 8.30 693 4.98 617 9.85 515 1825
12 555 Afman Joris AV PEC 1910 2/11/1994 JC 8.19 718 4.82 585 9.85 515 1818
13 522 Majoor Martijn GAC 3/8/1993 JC 8.23 708 4.72 564 9.95 520 1792
14 561 Grob Eduard GAC 1/9/1993 JC 8.19 718 4.96 613 8.61 453 1784
15 718 Baardman Luc Clytoneus 1994 JC 8.39 673 5.13 646 7.89 415 1734
16 557 Lucht Ingmar van der AV PEC 1910 9/12/1993 JC 8.33 686 5.19 658 7.36 386 1730
17 696 Nahar Yael Almere '81 4/27/1994 JC 8.38 675 4.63 546 9.16 481 1702
18 537 Laake Merlan van AV Statina 2/12/1994 JC 8.21 713 4.46 510 8.45 445 1668
19 707 Dijk Mathijs van GAC 11/11/1993 JC 8.53 643 4.71 562 8.76 461 1666
20 617 Driesten Quincy van AV Athlos 7/8/1993 JC 8.68 612 4.80 580 8.37 441 1633
21 709 Blonk Jorrit AV Lycurgus 5/19/1994 JC 8.56 636 4.73 566 7.75 408 1610
22 606 Strikwerda Ynze AV 1923 2/1/1993 JC 8.60 628 4.59 537 8.38 441 1606
23 706 Mulder Sebastiaan Nijmegen Atletiek 6/12/1994 JC 8.38 675 4.70 560 6.87 358 1593
24 605 Kuijpers Melvin AV Sparta 7/19/1994 JC 8.39 673 4.40 498 7.26 380 1551
25 536 Spruit Martin AV Statina 1/17/1994 JC 9.07 536 4.30 478 10.27 535 1549
26 506 Looze Ralf Phanos 8/27/1994 JC 8.67 614 4.55 529 6.38 329 1472
27 526 Buuren Fynn van AV Pallas '67 6/17/1993 JC 9.47 464 4.14 446 10.70 556 1466
28 663 Korte Samuel de U-Track 1/28/1994 JC 8.42 666 3.89 396 6.71 349 1411
29 1006 Nijs Joey de U-Track 1994 JC 8.83 582 4.22 462 7.00 366 1410
30 669 Rashad Hiwad AV Phoenix 12/21/1994 JC 8.82 584 4.23 464 6.78 353 1401
31 602 Plaats Daniel van der AV Haarlemmermeer 4/9/1994 JC 8.76 595 4.17 452 6.68 347 1394
32 645 Monnickendam Koen GAC 1/26/1994 JC 8.99 551 4.40 498 6.51 337 1386
33 601 Kate Sean ten AV Haarlemmermeer 5/14/1994 JC 9.14 523 4.22 462 7.59 399 1384
34 644 Linden Yari van der GAC 12/15/1993 JC 8.89 570 4.38 494 6.07 310 1374
35 618 Knoet Ashwin AV Athlos 1993 JC 9.99 380 3.80 378 9.22 484 1242
36 516 Wongsodikromo Jeffrey AV Sparta 3/15/1994 JC 9.28 497 3.64 346 6.18 317 1160
37 695 Hobijn Christiaan Almere '81 5/31/1994 JC 9.67 430 4.00 418 5.97 304 1152
Meisjes Junioren C
60m Ver Kogel Totaal
Plaats Startnr Naam Vereniging Geb.datum Categorie Tijd Punten Afstand Punten Afstand Punten Punten
1 13 Meer Mandy van der ARV Ilion 7/31/1993 MC 8.57 634 4.86 593 9.97 521 1748
2 211 Groningen Karin van AV NOP 1/27/1993 MC 8.50 649 4.74 568 9.66 506 1723
3 241 Zwerver Elizabeth AAC 4/4/1994 MC 8.34 684 4.26 470 10.66 554 1708
4 254 Schoenaker Britt Nijmegen Atletiek 4/3/1993 MC 8.70 608 4.52 523 10.54 548 1679
5 177 Lucht Bente van der Altis 11/3/1993 MC 8.79 590 4.87 595 7.27 381 1566
6 15 Bijsterveld Wendy AV '40 8/14/1993 MC 8.65 618 4.42 502 8.44 444 1564
7 16 Zonneveld Inge AV '40 8/8/1993 MC 9.03 543 4.03 424 11.01 570 1537
8 132 Strijp Tessa AV 1923 2/15/1994 MC 8.72 604 4.54 527 7.57 398 1529
9 23 Bennett Irene AV Sparta 5/22/1994 MC 8.78 592 4.39 496 7.71 405 1493
10 258 Schellekens Fleur Nijmegen Atletiek 9/29/1993 MC 8.56 636 4.48 515 6.59 342 1493
11 259 Barajas Elisa Nijmegen Atletiek 2/11/1994 MC 8.98 553 4.44 506 8.20 432 1491
12 240 Kremers Brigitte AAC 2/15/1993 MC 8.94 560 4.24 466 8.20 432 1458
13 108 Dortmond Maaike VAV 8/25/1993 MC 9.07 536 4.28 474 8.40 442 1452
14 42 Smorenburg Karlijn AV Statina 9/1/1994 MC 8.79 590 4.30 478 7.06 369 1437
15 79 Ooij Janne van Clytoneus 1994 MC 8.57 634 4.11 440 6.65 345 1419
16 214 Markvoort Sophie AV Rijssen 3/16/1994 MC 9.12 526 4.27 472 7.73 406 1404
17 212 Kippers Anne AV Rijssen 10/13/1994 MC 9.14 523 4.28 474 7.15 374 1371
18 239 Lokhorst Niobe van AAC 7/6/1994 MC 8.98 553 3.91 400 7.70 405 1358
19 154 Visser Merel AV Athlos 2/5/1994 MC 8.96 556 4.08 434 6.90 360 1350
20 130 Jansen Sammie AV 1923 4/18/1993 MC 9.27 499 4.19 456 7.44 390 1345
21 265 Heij Sofie Altis 11/26/1993 MC 8.99 551 4.13 444 6.28 323 1318
22 224 Bruininks Rachel GAC 4/6/1993 MC 9.47 464 4.20 458 7.10 371 1293
23 160 Koppe Tamara AV Athlos 10/30/1993 MC 9.36 483 4.18 454 6.66 346 1283
24 2 Pater MariŽlle de Avantri 5/18/1994 MC 9.29 495 3.88 394 7.46 392 1281
25 98 Hansen Linda AV Atverni 6/14/1994 MC 9.34 487 3.96 410 7.33 384 1281
26 157 Verwey Eef AV Athlos 11/2/1994 MC 8.91 566 3.71 360 5.84 296 1222
27 57 Boeve Emma AV PEC 1910 9/1/1994 MC 9.29 495 3.81 380 5.77 292 1167
28 213 Klein Leetink Darien AV Rijssen 4/21/1994 MC 10.21 346 3.67 352 8.68 457 1155
29 155 Haas Floor AV Athlos 1/24/1994 MC 9.40 476 3.65 348 6.19 318 1142
30 156 Reckman Lane AV Athlos 12/17/1994 MC 9.76 416 3.82 382 6.52 338 1136
31 153 Maaten Merel van der AV Athlos 2/5/1994 MC 10.18 351 3.60 338 7.64 402 1091
32 109 Berg Willine van den VAV 9/7/1993 MC 9.54 452 3.65 348 5.74 290 1090
33 158 Krijgsman Liselot AV Athlos 1/26/1993 MC 9.52 455 3.83 384 5.12 249 1088
34 255 Mulder Renťe Nijmegen Atletiek 1/29/1993 MC 9.62 439 3.64 346 5.70 287 1072
35 110 Berg Iris VAV 6/29/1993 MC 9.73 421 3.62 342 4.29 191 954
36 217 Minjon Nikki AV Phoenix 10/25/1993 MC 9.28 497 4.19 456 0 953
37 159 Noltee Laura AV Athlos 8/12/1993 MC 9.88 397 3.39 296 5.08 247 940
38 238 Veenstra Miriam AAC 8/17/1994 MC 10.10 363 3.40 298 5.40 268 929
39 225 Dijk Linda van Clytoneus 1994 MC 9.84 403 3.47 312 4.47 204 919
40 111 Chouaref Imane VAV 3/12/1994 MC 10.25 341 3.48 314 4.61 214 869
41 257 Suijdam Anne Nijmegen Atletiek 7/19/1993 MC 9.88 397 2.59 136 5.93 302 835
42 102 Hasheminasab Anahita AV Atverni 3/3/1994 MC 10.24 342 2.92 202 5.74 290 834
43 96 Houtman Bente AV Atverni 12/3/1994 MC 10.27 338 3.17 252 4.62 215 805
44 216 Post Roos AV Phoenix 5/18/1993 MC 0 3.96 410 7.09 371 781
45 237 Oudwater Tamara AAC 1/12/1994 MC 0 3.36 290 7.00 366 656
Jongens Junioren B
60m Ver Kogel Totaal
Plaats Startnr Naam Vereniging Geb.datum Categorie Tijd Punten Afstand Punten Afstand Punten Punten
1 692 Geest Olaf van der AV De Keien 9/29/1992 JB 7.69 609 5.53 498 13.24 681 1788
2 502 Verberkt Bodo Clytoneus 1992 JB 7.80 572 5.83 567 9.66 435 1574
3 593 Straver Gijs Clytoneus 1992 JB 7.90 540 5.79 558 8.66 359 1457
4 529 Leeuwen Rick van Clytoneus 1992 JB 8.07 487 5.60 514 8.93 380 1381
5 693 Schook Tyko AV De Keien 3/29/1992 JB 8.07 487 5.60 514 8.41 339 1340
6 717 Belkada Adlan Clytoneus 1992 JB 8.17 457 5.50 491 8.44 341 1289
7 572 Hagenstein Daan GAC 8/4/1992 JB 8.11 475 4.70 297 10.11 468 1240
8 528 Baardman Joost Clytoneus 1992 JB 8.07 487 5.09 393 7.38 254 1134
9 531 Mertens Gerben AV Statina 10/30/1991 JB 8.75 295 4.82 327 9.10 393 1015
10 674 Dankers Tom GAC 7/12/1992 JB 8.22 442 4.67 289 6.93 215 946
11 667 Tergouw Ruben van AV Phoenix 3/25/1992 JB 9.00 232 4.40 220 7.35 252 704
12 535 Henning Lennart AV Statina 4/27/1992 JB 8.86 267 4.35 207 6.46 173 647
13 532 Zwambag Mike AV Statina 7/31/1992 JB 0 0 10.14 470 470
14 533 Vermeulen Robert AV Statina 10/1/1992 JB 0 0 8.68 360 360
15 615 Willemsen Martijn AAV '36 10/14/1992 JB 8.92 251 0 5.20 52 303
Meisjes Junioren B
60m Ver Kogel Totaal
Plaats Startnr Naam Vereniging Geb.datum Categorie Tijd Punten Afstand Punten Afstand Punten Punten
1 34 Makizodila Berthe AV Triathlon 6/14/1992 MB 7.99 779 5.41 774 10.31 610 2163
2 152 Stralen Jarmilla van AAV '36 7/28/1991 MB 8.33 681 4.92 657 10.09 595 1933
3 27 Dijkstra Femke AV De Liemers 11/4/1991 MB 8.65 595 4.51 556 13.00 780 1931
4 129 Groen Robin AV 1923 11/23/1991 MB 8.90 533 4.84 638 9.85 579 1750
5 41 Kaan Marje AV Statina 12/1/1992 MB 8.67 590 4.42 533 7.98 444 1567
6 210 Wijck Suzanne van U-Track 9/9/1992 MB 8.94 523 4.73 611 7.49 407 1541
7 28 Gardien Laura AV De Liemers 7/4/1991 MB 8.88 538 4.42 533 8.21 462 1533
8 206 Swart Hedwig U-Track 7/5/1991 MB 9.00 509 4.36 517 8.45 480 1506
9 205 Jong Rosa de AV 1923 5/15/1991 MB 8.79 560 4.31 505 7.91 439 1504
10 169 Pouw Valeska Clytoneus 1992 MB 8.93 525 4.49 551 6.93 362 1438
11 17 Herk Nikki van AV Olympus '70 8/16/1991 MB 9.20 462 4.16 465 8.84 508 1435
12 29 Hulsbos Marjolijn AV De Liemers 1/28/1991 MB 9.36 426 4.01 425 8.30 469 1320
13 32 Hoeven Susanne van der AV Pijnenburg 2/6/1992 MB 9.15 474 4.01 425 7.55 411 1310
14 4 Pater Jessica de Avantri 6/27/1992 MB 9.35 429 3.50 284 7.52 409 1122
15 40 Schaik Lucia van AV Statina 1/13/1992 MB 10.04 287 3.08 159 7.66 420 866
33 Boer Ilon de AV Pijnenburg 2/13/1992 MB 10.36 228 3.49 281 6.39 317 826
 
Meisjes junioren D(1e jrs)
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
236 0 Jebose Sarha 1996 AAC 11.24 sec
127 584687 Hooploot Esmeralda 9-6-1996 AV Sparta 11.71 sec
22 522753 Spruit Romy 26-5-1996 DEM 11.77 sec
100 563415 Koster Esmay 11-6-1996 AV Atverni 11.86 sec
133 510969 Jansen Luka 5-2-1996 AV 1923 12.12 sec
215 512262 Weeda Famke 18-7-1996 U-Track 12.14 sec
249 513903 Kohlen Marit 15-7-1996 Nijmegen Atletiek 12.21 sec
161 515536 Bauman Rosalien 13-2-1996 AV Athlos 12.39 sec
279 560339 Beer Kylie de 12-4-1996 GAC 12.87 sec
58 516557 Slijkhuis Deborah 4-4-1996 AV PEC 1910 12.93 sec
36 601124 Verboom Milou 26-10-1996 AV Triathlon 13.15 sec
54 569854 Visser Dana 15-6-1996 GAC 13.39 sec
35 506892 Wolsing Aniek 24-6-1996 AV Triathlon 13.50 sec
24 549643 Onbekent Felicia 7-3-1996 AV Sparta 14.78 sec
Meisjes junioren D(2e jrs)
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
25 488545 Tjin A-Lim Sjoera 7-12-1995 AV Sparta 10.17 sec
163 524643 Brink Lieke van den 12-7-1995 AV Athlos 10.57 sec
145 515111 Klaassen Lentine 18-4-1995 AV Castricum 10.66 sec
179 527921 Slangewal Katja 27-12-1995 Altis 11.05 sec
178 521316 Lucht Karlien van der 16-8-1995 Altis 11.35 sec
12 492068 Klumper Sophie 4-4-1995 Phanos 11.38 sec
223 509534 Oosterhuis Marye 5-6-1995 AV Zuidwal 11.42 sec
146 523938 Veelo Lotte 19-2-1995 AV Zuidwal 11.96 sec
19 524742 Vlaming Ilse 3-1-1995 AV Flevo Delta 11.99 sec
82 570539 Kanaris Vicky 13-2-1995 U-Track 12.02 sec
278 0 Winter Emma de 1995 AV PEC 1910 13.01 sec
97 514636 Cloosterman Ayla 14-4-1995 AV Atverni 13.04 sec
Meisjes junioren C
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
211 463892 Groningen Karin van 27-1-1993 AV NOP 9.66 sec
241 514715 Zwerver Elizabeth 4-4-1994 AAC 9.74 sec
13 468490 Meer Mandy van der 31-7-1993 ARV Ilion 9.96 sec
177 486983 Lucht Bente van der 3-11-1993 Altis 10.45 sec
254 471081 Schoenaker Britt 3-4-1993 Nijmegen Atletiek 10.53 sec
15 475143 Bijsterveld Wendy 14-8-1993 AV '40 10.57 sec
132 488703 Strijp Tessa 15-2-1994 AV 1923 10.82 sec
108 488918 Dortmond Maaike 25-8-1993 VAV 11.24 sec
154 498766 Visser Merel 5-2-1994 AV Athlos 11.31 sec
160 631183 Koppe Tamara 30-10-1993 AV Athlos 11.52 sec
239 523810 Lokhorst Niobe van 6-7-1994 AAC 11.62 sec
157 510404 Verwey Eef 2-11-1994 AV Athlos 11.70 sec
98 552552 Hansen Linda 14-6-1994 AV Atverni 11.85 sec
212 504984 Kippers Anne 13-10-1994 AV Rijssen 12.22 sec
79 0 Ooij Janne van 1994 Clytoneus 12.25 sec
109 492854 Berg Willine van den 7-9-1993 VAV 12.59 sec
158 526543 Krijgsman Liselot 26-1-1993 AV Athlos 12.68 sec
57 588960 Boeve Emma 1-9-1994 AV PEC 1910 12.82 sec
156 565249 Reckman Lane 17-12-1994 AV Athlos 12.88 sec
159 510420 Noltee Laura 12-8-1993 AV Athlos 12.93 sec
111 547665 Chouaref Imane 12-3-1994 VAV 13.18 sec
155 515535 Haas Floor 24-1-1994 AV Athlos 13.19 sec
110 509480 Berg Iris 29-6-1993 VAV 13.72 sec
153 502765 Maaten Merel van der 5-2-1994 AV Athlos 14.29 sec
Meisjes junioren B
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
34 500464 Makizodila Berthe 14-6-1992 AV Triathlon 9.61 sec
206 518214 Swart Hedwig 5-7-1991 U-Track 10.79 sec
210 564006 Wijck Suzanne van 9-9-1992 U-Track 10.80 sec
169 0 Pouw Valeska 1992 Clytoneus 12.32 sec
41 505450 Kaan Marje 1-12-1992 AV Statina 12.41 sec
4 552501 Pater Jessica de 27-6-1992 Avantri 12.56 sec
Jongens junioren D(1e jrs)
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
554 524663 Furda Duco 7-6-1996 AV PEC 1910 10.59 sec
515 510375 Blok Sybren 25-6-1996 PAC 10.67 sec
658 511531 Rigter Emiel 25-2-1996 BAV 11.07 sec
661 0 Swildens Okke 3-4-1996 U-Track 11.21 sec
690 600647 Bonder Stijn 26-6-1996 AAC 12.40 sec
721 0 Wouters Roel 1996 Clytoneus 12.46 sec
659 529060 Zahradnik Koen 19-12-1996 BAV 12.47 sec
629 537382 Smits Loek 25-2-1996 Hellas Utrecht 12.50 sec
656 505864 Ritmeijer Mees 15-2-1996 AV 1923 12.60 sec
570 628188 Franssen-Vermeulen Timo 3-11-1996 U-Track 12.73 sec
580 518074 Nagel Michael 9-9-1996 Almere '81 13.16 sec
684 537461 Krabbenborg Jesse 11-11-1996 VAV 13.34 sec
581 601154 Langestraat Julian 13-1-1996 Almere '81 13.51 sec
575 539158 Pranger Gido 5-1-1996 Almere '81 13.60 sec
579 519987 Visscher Klaas 28-2-1996 Almere '81 13.62 sec
553 524934 Loos Pim van der 10-2-1996 AV PEC 1910 13.87 sec
Jongens junioren D(2e jrs)
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
505 484974 Mahieu Yannick 17-3-1995 Phanos 9.72 sec
517 521502 Boumans Jeroen 16-01-1995 AV Sparta 9.95 sec
660 529037 Jansen Dylan 18-5-1995 BAV 10.24 sec
613 543412 Bruijn Max de 23-4-1995 AV Zuidwal 10.59 sec
622 508597 Weerdt Trystan de 17-7-1995 AV Athlos 10.70 sec
578 498963 Taling Daan 5-4-1995 Almere '81 11.18 sec
584 0 Stigter Rick 1995 AV Atverni 11.24 sec
711 517445 Stokkel Jeffrey 6-8-1995 AV Flevo Delta 11.35 sec
685 515069 Krabbenborg Mathijs 21-3-1995 VAV 11.44 sec
510 502249 Kroon Bas 1-6-1995 AV '40 11.50 sec
716 542293 Smith Ronan 5-11-1995 Almere '81 12.17 sec
500 599716 Marconi Mart 12-08-1995 Phanos 12.28 sec
600 0 Riksten Thomas 1995 AV Haarlemmermeer 12.43 sec
612 498436 Jansen Leon 2-9-1995 AV Zuidwal 12.57 sec
623 565247 Leydesdorff Hedde 31-1-1995 AV Athlos 12.75 sec
574 544976 Wijk Patrick 16-7-1995 GAC 12.80 sec
720 0 Balzer Conrad 1995 Clytoneus 13.48 sec
624 510396 Arkel Thomas van 15-6-1995 AV Athlos 13.55 sec
Jongens junioren C
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
662 523510 Vrede Nifen 23-1-1993 U-Track 8.43 sec
551 547101 Roetman Tom 7-2-1993 GAC 8.63 sec
708 489281 Vellema Lennox 15-1-1993 DEM 8.72 sec
705 476706 Megens Jeroen 7-1-1993 Nijmegen Atletiek 9.30 sec
604 492871 Bos Remco 3-4-1993 AV Daventria 1906 9.30 sec
555 477620 Afman Joris 11-2-1994 AV PEC 1910 9.84 sec
561 477547 Grob Eduard 9-1-1993 GAC 9.87 sec
709 548562 Blonk Jorrit 19-5-1994 AV Lycurgus 10.08 sec
707 472741 Dijk Mathijs van 11-11-1993 GAC 10.12 sec
706 483912 Mulder Sebastiaan 12-6-1994 Nijmegen Atletiek 10.17 sec
605 493749 Kuijpers Melvin 19-7-1994 AV Sparta 10.18 sec
521 459647 Vor Pim de 11-3-1993 GAC 10.27 sec
718 0 Baardman Luc 1994 Clytoneus 10.38 sec
563 517364 Schrijver Nick de 14-3-1993 Rotterdam Atletiek 10.49 sec
644 492812 Linden Yari van der 15-12-1993 GAC 11.20 sec
617 465064 Driesten Quincy van 8-7-1993 AV Athlos 11.55 sec
516 534175 Wongsodikromo Jeffrey 15-3-1994 AV Sparta 12.25 sec
522 596873 Majoor Martijn 8-3-1993 GAC 12.57 sec
602 636263 Plaats Daniel van der 9-4-1994 AV Haarlemmermeer 12.77 sec
Jongens junioren B
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
502 0 Verberkt Bodo 1992 Clytoneus 9.87 sec
717 0 Belkada Adlan 1992 Clytoneus 10.24 sec
593 0 Straver Gijs 1992 Clytoneus 10.87 sec
528 0 Baardman Joost 1992 Clytoneus 11.07 sec
529 0 Leeuwen Rick van 1992 Clytoneus 11.10 sec
674 464910 Dankers Tom 12-7-1992 GAC 11.11 sec