Jeugd Senioren/baan Hermes loopgroep Sport overdag MiLa Bestenlijsten
Bestuur Technische commissie PR commissie Wedstrijd organisatie
Activiteitenkalender Vacatures

Uitslagen U-Track Indoor - Mannen - losse onderdelen

09-12-2007

Eventuele fouten in de uitslag kunt U melden bij woc@u-track.nl .

 
Mannen Masters 50m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
297 482028 Lassooij Andre 22-03-1958 GAC 7.04 sec
596 421275 Wijngaard Wim van den 18-06-1958 Scorpio 7.10 sec
391 528591 Dijk Frank van 25-11-1965 AV Edam 7.42 sec
694 74928 Velthuizen Gert 19-08-1958 Leiden Atletiek 7.44 sec
Mannen Masters 60m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
297 482028 Lassooij Andre 22-03-1958 GAC 8.11 sec
596 421275 Wijngaard Wim van den 18-06-1958 Scorpio 8.22 sec
694 74928 Velthuizen Gert 19-08-1958 Leiden Atletiek 8.73 sec
Mannen Masters 50mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
692 120751 Huijbers Jan 20-05-1951 GAC Gemert 8.51 sec
694 74928 Velthuizen Gert 19-08-1958 Leiden Atletiek 10.09 sec
Mannen Masters 60mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
692 120751 Huijbers Jan 20-05-1951 GAC Gemert 10.12 sec
694 74928 Velthuizen Gert 19-08-1958 Leiden Atletiek 11.47 sec
Mannen Masters ver
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
596 421275 Wijngaard Wim van den 18-06-1958 Scorpio 4.97 m
Mannen Masters polshoog
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
788 12738 Giezen Kees van 14-02-1934 GAC DNF m
476 0 Sharples Tom 26-03-1942 USA DNF m
Mannen Masters kogel
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
586 533434 Laat Frans de 22-06-1946 AV Statina 12.72 m
391 528591 Dijk Frank van 25-11-1965 AV Edam 10.75 m
596 421275 Wijngaard Wim van den 18-06-1958 Scorpio 8.82 m
694 74928 Velthuizen Gert 19-08-1958 Leiden Atletiek 8.09 m
Mannen Senioren 50m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
295 278060 Oti Elliott 21-11-1972 Prins Hendrik 6.35 sec
780 416556 Jansen Tim 25-08-1988 AV Zuidwal 6.41 sec
395 324284 Kleij Ben van der 11-03-1987 AV Sparta 6.43 sec
399 424228 Graaf Sten van der 15-11-1979 Ciko '66 6.49 sec
786 417055 Bezemer Paul 22-09-1985 AV Passaat 6.71 sec
292 49437 Mooyer Manfred 24-03-1968 AV Edam 6.99 sec
392 465110 Bökenkamp Erwin 23-10-1969 AV Edam 7.04 sec
Mannen Senioren 60m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
1424 574429 Meijer Daan 17-02-1983 AV '34 7.23 sec
787 586240 Schenau Job 11-11-1983 AV Parthenon 7.31 sec
295 278060 Oti Elliott 21-11-1972 Prins Hendrik 7.38 sec
593 476553 Smit Arnout 20-05-1979 AV Phoenix 7.41 sec
1412 159486 Vries Marc de 01-11-1978 AV Zaanland 7.47 sec
688 541061 Koelewijn Eelco 21-09-1980 AC TION 7.48 sec
395 324284 Kleij Ben van der 11-03-1987 AV Sparta 7.48 sec
399 424228 Graaf Sten van der 15-11-1979 Ciko '66 7.59 sec
1419 504782 Mout Tim 30-12-1987 AV Pijnenburg 7.71 sec
785 0 Groen Maarten 15-09-1987 AV Hanzesport 7.74 sec
786 417055 Bezemer Paul 22-09-1985 AV Passaat 7.82 sec
292 49437 Mooyer Manfred 24-03-1968 AV Edam 8.21 sec
Mannen Senioren 50mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
380 226798 Stam Frank 26-03-1979 AV Lycurgus 7.78 sec
585 117186 Zuidema Fons 11-05-1976 AV Statina 8.14 sec
Mannen Senioren 60mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
1424 574429 Meijer Daan 17-02-1983 AV '34 8.63 sec
1412 159486 Vries Marc de 01-11-1978 AV Zaanland 8.71 sec
593 476553 Smit Arnout 20-05-1979 AV Phoenix 8.83 sec
380 226798 Stam Frank 26-03-1979 AV Lycurgus 9.40 sec
585 117186 Zuidema Fons 11-05-1976 AV Statina 9.73 sec
1419 504782 Mout Tim 30-12-1987 AV Pijnenburg 9.75 sec
Mannen Senioren ver,10
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
688 541061 Koelewijn Eelco 21-09-1980 AC TION 6.37 m
593 476553 Smit Arnout 20-05-1979 AV Phoenix 6.33 m
395 324284 Kleij Ben van der 11-03-1987 AV Sparta 6.11 m
785 0 Groen Maarten 15-09-1987 AV Hanzesport 5.63 m
292 49437 Mooyer Manfred 24-03-1968 AV Edam 4.89 m
392 465110 Bökenkamp Erwin 23-10-1969 AV Edam 4.82 m
Mannen Senioren hoog
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
382 352606 Versluis Jurgen 1984 Climax 1.85 m
178 14683 Witpeerd Eric 11-05-1968 AV Aalsmeer 1.70 m
Mannen Senioren kogel
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
783 534747 Slotboom Daan 03-06-1981 GSAV Vitalis 12.34 m
282 631378 Elsbeek Marc 31-01-1972 AV De Keien 12.07 m
392 465110 Bökenkamp Erwin 23-10-1969 AV Edam 11.85 m
178 14683 Witpeerd Eric 11-05-1968 AV Aalsmeer 9.59 m
Jongens junioren A 50m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
279 431188 Frederiks Frits 07-10-1989 AV Edam 6.11 sec
280 437540 Buys Tom 23-07-1990 AV Zaanland 6.34 sec
480 415973 Leeflang Erik 10-08-1989 AV Zuidwal 6.34 sec
698 424350 Berkum Frank van 09-10-1989 Phanos 6.35 sec
576 451358 Hagoort Martijn 24-12-1990 ARV Ilion 6.40 sec
693 545661 Lankvelt Kees van 1990 GAC Gemert 6.44 sec
589 0 Berrenstein Regilio 1989 Rotterdam Atletiek 6.58 sec
697 576240 Rack Lorenzo 29-07-1990 U-Track 6.61 sec
388 559335 Veenboer Rik 30-05-1990 AV Lycurgus 6.75 sec
595 423397 Wijngaard Frank van den 08-12-1990 Scorpio 7.00 sec
387 559331 Veenboer Bram 30-05-1990 AV Lycurgus 7.01 sec
Jongens junioren A 60m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
279 431188 Frederiks Frits 07-10-1989 AV Edam 7.06 sec
1420 429394 Coops Robin 09-09-1990 Hellas Utrecht 7.23 sec
1418 445437 Groen Paul 23-09-1989 GAC 7.24 sec
698 424350 Berkum Frank van 09-10-1989 Phanos 7.27 sec
576 451358 Hagoort Martijn 24-12-1990 ARV Ilion 7.43 sec
280 437540 Buys Tom 23-07-1990 AV Zaanland 7.47 sec
690 408790 Verbeek Tim 22-02-1989 AAC '61 7.47 sec
697 576240 Rack Lorenzo 29-07-1990 U-Track 7.48 sec
480 415973 Leeflang Erik 10-08-1989 AV Zuidwal 7.50 sec
394 517143 Lobela Clement 05-02-1990 AV Sparta 7.52 sec
383 436577 Balen Pascal van 06-03-1990 Hellas Utrecht 7.56 sec
1410 459151 Harms Ivo 26-09-1990 AV Fortuna 7.57 sec
693 545661 Lankvelt Kees van 1990 GAC Gemert 7.58 sec
1415 431421 Voorthuijsen Michiel van 30-06-1989 GAC 7.63 sec
1417 428095 Reiling Thijs 11-02-1989 AV Pijnenburg 7.72 sec
589 0 Berrenstein Regilio 1989 Rotterdam Atletiek 7.78 sec
478 487592 Bastiaanse Bryan 15-06-1989 AV Fortuna 7.86 sec
388 559335 Veenboer Rik 30-05-1990 AV Lycurgus 7.96 sec
595 423397 Wijngaard Frank van den 08-12-1990 Scorpio 8.16 sec
1405 441921 Koekkoek Ewald 15-01-1990 GAC 8.19 sec
387 559331 Veenboer Bram 30-05-1990 AV Lycurgus 8.22 sec
1403 624615 Eeuwijk Mick van 04-08-1990 U-Track 8.35 sec
Jongens junioren A 50mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
480 415973 Leeflang Erik 10-08-1989 AV Zuidwal 6.91 sec
378 440793 Doodewaerd Bjorn van 16-02-1989 AV Lycurgus 7.75 sec
Jongens junioren A 60mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
480 415973 Leeflang Erik 10-08-1989 AV Zuidwal 8.09 sec
1418 445437 Groen Paul 23-09-1989 GAC 8.50 sec
1420 429394 Coops Robin 09-09-1990 Hellas Utrecht 8.69 sec
690 408790 Verbeek Tim 22-02-1989 AAC '61 8.75 sec
580 410370 Krijbolder Jurre 24-01-1990 Prins Hendrik 9.08 sec
279 431188 Frederiks Frits 07-10-1989 AV Edam 9.16 sec
378 440793 Doodewaerd Bjorn van 16-02-1989 AV Lycurgus 9.20 sec
1410 459151 Harms Ivo 26-09-1990 AV Fortuna 9.35 sec
377 535945 Spoelstra Michiel 22-02-1990 AV Lycurgus 9.42 sec
478 487592 Bastiaanse Bryan 15-06-1989 AV Fortuna 9.67 sec
1417 428095 Reiling Thijs 11-02-1989 AV Pijnenburg 9.70 sec
182 487403 Kuin Peter 11-01-1990 AV Trias 9.71 sec
379 440803 Doodewaerd Sven van 11-10-1990 AV Lycurgus 9.75 sec
1425 430102 Gelderen Erik-Jan van 22-04-1990 VAV 10.22 sec
1415 431421 Voorthuijsen Michiel van 30-06-1989 GAC 10.32 sec
1405 441921 Koekkoek Ewald 15-01-1990 GAC 11.47 sec
1403 624615 Eeuwijk Mick van 04-08-1990 U-Track 11.84 sec
Jongens junioren A ver
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
280 437540 Buys Tom 23-07-1990 AV Zaanland 6.48 m
383 436577 Balen Pascal van 06-03-1990 Hellas Utrecht 6.32 m
478 487592 Bastiaanse Bryan 15-06-1989 AV Fortuna 6.13 m
394 517143 Lobela Clement 05-02-1990 AV Sparta 5.95 m
595 423397 Wijngaard Frank van den 08-12-1990 Scorpio 5.49 m
388 559335 Veenboer Rik 30-05-1990 AV Lycurgus 5.03 m
387 559331 Veenboer Bram 30-05-1990 AV Lycurgus 4.77 m
Jongens junioren A hoog
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
379 440803 Doodewaerd Sven van 11-10-1990 AV Lycurgus 1.75 m
177 426751 Bras Jasper 17-04-1989 AV Aalsmeer 1.70 m
Jongens junioren A polshoog
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
291 447404 Ellen Leon ter 22-10-1990 AC TION 3.20 m
581 437626 Geenen Randy van 1990 Almere '81 2.80 m
Jongens junioren A kogel
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
288 406384 Cronie Patrick 05-11-1989 AV Passaat 17.20 m
281 412626 Tichelaar Peter 20-06-1989 Isala '96 15.20 m
581 437626 Geenen Randy van 1990 Almere '81 11.34 m
595 423397 Wijngaard Frank van den 08-12-1990 Scorpio 8.97 m
Jongens junioren B 50m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
691 462097 Haver Tom 26-01-1991 AV Pallas '67 6.39 sec
284 568764 Smid Julio 01-01-1991 Cialfo 6.43 sec
381 547101 Roetman Tom 07-02-1993 GAC 6.48 sec
195 468478 Siteur Alexander 12-01-1992 AV Triathlon 6.61 sec
497 511664 Breure Wik 08-01-1992 AV Pijnenburg 6.70 sec
181 497241 Roo Wouter de 08-03-1991 Isala '96 6.72 sec
198 475704 Kil Joost 23-03-1992 THOR 6.83 sec
294 477547 Grob Eduard 09-01-1993 GAC 6.96 sec
482 0 Sminia Teun 04-10-1992 AV Lycurgus 7.01 sec
779 439141 Jansen Rick 02-02-1991 AV Zuidwal 7.02 sec
488 490184 Koster Maurice 10-08-1992 CAV Energie 7.10 sec
389 596873 Majoor Martijn 08-03-1993 GAC 7.10 sec
293 459647 Vor Pim de 11-03-1993 GAC 7.12 sec
484 442063 Faessen Niel 11-02-1991 AV Generaal Michaelis 7.15 sec
386 459203 Koperdraad Bernd 18-03-1993 GAC 7.46 sec
481 479578 Hondema Bastiaan 22-09-1992 AV Lycurgus 7.47 sec
496 472741 Dijk Mathijs van 11-11-1993 GAC 7.49 sec
Jongens junioren B 60m
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
691 462097 Haver Tom 26-01-1991 AV Pallas '67 7.41 sec
284 568764 Smid Julio 01-01-1991 Cialfo 7.46 sec
381 547101 Roetman Tom 07-02-1993 GAC 7.49 sec
583 535434 Jacobs Mark 20-04-1992 GVAC 7.55 sec
1414 429445 Water Timo de 05-11-1991 ARV Ilion 7.64 sec
696 523510 Vrede Nifen 23-01-1993 U-Track 7.67 sec
1404 506633 Bust Harald-Peter 03-06-1992 AV Jahn II 7.69 sec
1423 440875 Kruithof Thierry 17-04-1991 KAV Holland 7.72 sec
195 468478 Siteur Alexander 12-01-1992 AV Triathlon 7.73 sec
181 497241 Roo Wouter de 08-03-1991 Isala '96 7.75 sec
497 511664 Breure Wik 08-01-1992 AV Pijnenburg 7.83 sec
1407 428094 Andriessen Dominique 19-01-1991 AV Pijnenburg 7.84 sec
1416 466646 Pasch Bart van der 24-05-1992 AV Generaal Michaelis 7.89 sec
1428 511286 Coehoorn Dennis 27-09-1992 AC TION 7.91 sec
198 475704 Kil Joost 23-03-1992 THOR 7.93 sec
482 0 Sminia Teun 04-10-1992 AV Lycurgus 7.94 sec
1406 489794 Krommendijk Rens 11-02-1992 GAC 7.95 sec
1426 422676 Koperdraad Alle 17-01-1991 GAC 7.95 sec
590 457892 Smet Koen 09-08-1992 Phanos 8.03 sec
384 456261 Hagenstein Daan 04-08-1992 GAC 8.07 sec
298 519438 Ellsworth Cliff 17-04-1993 AV Lycurgus 8.10 sec
294 477547 Grob Eduard 09-01-1993 GAC 8.12 sec
484 442063 Faessen Niel 11-02-1991 AV Generaal Michaelis 8.19 sec
1422 476939 Jenster Bas 06-05-1992 GAC 8.21 sec
1411 485879 Bastiaanse Nick 14-04-1991 AV Fortuna 8.22 sec
588 449508 Koldenhof Bram 11-04-1991 AV Statina 8.23 sec
1409 445058 Boon Ryan 06-04-1991 AV Fortuna 8.33 sec
293 459647 Vor Pim de 11-03-1993 GAC 8.38 sec
389 596873 Majoor Martijn 08-03-1993 GAC 8.39 sec
481 479578 Hondema Bastiaan 22-09-1992 AV Lycurgus 8.59 sec
1408 452796 Crombach Daan 12-10-1991 AV Generaal Michaelis 8.63 sec
1421 492421 Scherpenzeel Daniel van 10-12-1992 GAC 8.73 sec
386 459203 Koperdraad Bernd 18-03-1993 GAC 8.73 sec
496 472741 Dijk Mathijs van 11-11-1993 GAC 8.76 sec
296 504710 Jenster Thom 11-06-1994 GAC 9.25 sec
Jongens junioren B 50mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
181 497241 Roo Wouter de 08-03-1991 Isala '96 7.94 sec
488 490184 Koster Maurice 10-08-1992 CAV Energie 9.24 sec
Jongens junioren B 60mh
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
583 535434 Jacobs Mark 20-04-1992 GVAC 8.55 sec
1414 429445 Water Timo de 05-11-1991 ARV Ilion 8.59 sec
1423 440875 Kruithof Thierry 17-04-1991 KAV Holland 8.64 sec
1404 506633 Bust Harald-Peter 03-06-1992 AV Jahn II 8.78 sec
181 497241 Roo Wouter de 08-03-1991 Isala '96 9.13 sec
1426 422676 Koperdraad Alle 17-01-1991 GAC 9.14 sec
590 457892 Smet Koen 09-08-1992 Phanos 9.29 sec
591 444799 Verlint Max 01-04-1992 Phanos 9.44 sec
1409 445058 Boon Ryan 06-04-1991 AV Fortuna 9.47 sec
1407 428094 Andriessen Dominique 19-01-1991 AV Pijnenburg 9.47 sec
1416 466646 Pasch Bart van der 24-05-1992 AV Generaal Michaelis 9.47 sec
1411 485879 Bastiaanse Nick 14-04-1991 AV Fortuna 9.68 sec
1428 511286 Coehoorn Dennis 27-09-1992 AC TION 9.99 sec
1406 489794 Krommendijk Rens 11-02-1992 GAC 10.10 sec
1422 476939 Jenster Bas 06-05-1992 GAC 10.17 sec
1421 492421 Scherpenzeel Daniel van 10-12-1992 GAC 10.18 sec
384 456261 Hagenstein Daan 04-08-1992 GAC 10.43 sec
Jongens junioren B ver
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
583 535434 Jacobs Mark 20-04-1992 GVAC 6.14 m
497 511664 Breure Wik 08-01-1992 AV Pijnenburg 5.96 m
696 523510 Vrede Nifen 23-01-1993 U-Track 5.96 m
591 444799 Verlint Max 01-04-1992 Phanos 5.75 m
1 582015 Cock Koen de 10-05-1991 GAC 5.57 m
298 519438 Ellsworth Cliff 17-04-1993 AV Lycurgus 5.29 m
482 0 Sminia Teun 04-10-1992 AV Lycurgus 4.93 m
293 459647 Vor Pim de 11-03-1993 GAC 4.93 m
299 548562 Blonk Jorrit 19-05-1994 AV Lycurgus 4.70 m
296 504710 Jenster Thom 11-06-1994 GAC 4.64 m
384 456261 Hagenstein Daan 04-08-1992 GAC 4.56 m
588 449508 Koldenhof Bram 11-04-1991 AV Statina 4.51 m
496 472741 Dijk Mathijs van 11-11-1993 GAC 4.42 m
197 492687 Ginderen Rik van 18-03-1992 THOR 4.40 m
389 596873 Majoor Martijn 08-03-1993 GAC 4.40 m
183 512954 Klein Jeroen 31-01-1992 THOR 4.36 m
386 459203 Koperdraad Bernd 18-03-1993 GAC 4.21 m
294 477547 Grob Eduard 09-01-1993 GAC 3.94 m
481 479578 Hondema Bastiaan 22-09-1992 AV Lycurgus 3.63 m
Jongens junioren B hoog
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
1 582015 Cock Koen de 10-05-1991 GAC 1.80 m
696 523510 Vrede Nifen 23-01-1993 U-Track 1.75 m
381 547101 Roetman Tom 07-02-1993 GAC 1.70 m
196 446215 Weeren Wart 29-01-1992 AV Triathlon 1.60 m
496 472741 Dijk Mathijs van 11-11-1993 GAC 1.55 m
296 504710 Jenster Thom 11-06-1994 GAC 1.55 m
588 449508 Koldenhof Bram 11-04-1991 AV Statina 1.45 m
294 477547 Grob Eduard 09-01-1993 GAC 1.45 m
299 548562 Blonk Jorrit 19-05-1994 AV Lycurgus 1.45 m
293 459647 Vor Pim de 11-03-1993 GAC 1.35 m
Jongens junioren B polshoog
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
1416 466646 Pasch Bart van der 24-05-1992 AV Generaal Michaelis 3.60 m
1428 511286 Coehoorn Dennis 27-09-1992 AC TION 3.20 m
Jongens junioren B kogel
Stnr knaunr naam geb.datum vereniging prestatie
479 477594 Spijkerman Roy 08-05-1992 AV Daventria 1906 16.11 m
582 447132 Willig Sjoerd 09-06-1992 AV Zuidwal 13.52 m
196 446215 Weeren Wart 29-01-1992 AV Triathlon 10.83 m
587 564259 Zwambag Mike 31-07-1992 AV Statina 10.56 m
484 442063 Faessen Niel 11-02-1991 AV Generaal Michaelis 10.29 m
384 456261 Hagenstein Daan 04-08-1992 GAC 9.44 m