Jeugd Senioren/baan Hermes loopgroep Sport overdag
Bestuur Technische commissie PR commissie Sponsor commissie Clubblad Wedstrijd organisatie
Activiteitenkalender Vacatures
Uitslagen U-track indoor
18-12-05
Jongens junioren B
Kleine meerkamp
Stnr Naam vereniging 60m ptn 60mh ptn Ver ptn Hoog ptn Kogel ptn totaal ptn
1055 Robin Fasel VOORSCHOTEN 7.75 589 9.43 597 5.74 546 1.70 587 13.96 726 3045 ptn
347 Jelle Swanenberg Hellas Utrecht 7.68 612 9.33 623 5.99 603 1.65 540 10.42 491 2869 ptn
149 Chris van Lierop AV 't Jasper Sport 7.80 572 9.48 585 5.92 587 1.65 540 11.15 542 2826 ptn
1092 Niels Horstink Cialfo 8.17 457 10.11 436 5.11 398 1.55 444 11.30 552 2287 ptn
1073 Bobby Michielen U-Track 8.33 410 9.67 538 5.13 403 1.60 492 7.76 286 2129 ptn
1067 Erik Zonneveld Hellas Utrecht 8.04 496 dnf 0 5.65 526 1.65 540 10.24 478 2040 ptn
1072 Dave Mulder U-Track 7.93 531 10.29 397 5.01 374 1.50 394 7.77 287 1983 ptn
429 Dylan de Vries AV '34 8.31 416 11.29 203 4.98 366 1.60 492 10.24 478 1955 ptn
419 Floris Heil AV '34 8.09 481 10.47 360 5.15 408 1.40 293 8.75 366 1908 ptn
1074 Donovan Wong-A.Tsoi U-Track 8.33 410 11.98 88 4.77 314 1.65 540 8.07 312 1664 ptn
427 Martijn Lankhorst AV '34 7.92 534 dnf 0 5.21 422 1.45 344 8.35 334 1634 ptn
407 Sander Janssen AV Passaat 8.74 297 11.83 112 4.55 259 1.35 241 10.81 518 1427 ptn
416 Robin Coops Hellas Utrecht dns 0 dns 0 dns 0 1.65 540 dns 0 540 ptn
425 Killian Jansen AV '34 dns 0 dns 0 dns 0 dns 0 dns 0 0 ptn
50m 2 deelnemer(s)
147 Ram, Stijn Ciko '66 6.62 sec
363 Nes, Bart van Rotterdam Atletiek 7.46 sec
60m 10 deelnemer(s)
147 Ram, Stijn Ciko '66 7.45 sec
346 Wullems, Erik Ciko '66 7.51 sec
159 Oplanic, Marco AV Lycurgus 7.52 sec
408 Cronie, Patrick AV Passaat 7.54 sec
435 Witkamp, Roland GAC 7.71 sec
157 Spoelstra, Michiel AV Lycurgus 7.77 sec
1042 Bontje, Harry GAC 7.79 sec
474 Schellekens, Tim Atledo 7.99 sec
1090 Koele, Tom Cialfo 8.82 sec
1044 Furda, Ivo AV PEC 1910 dns sec
50mh 1 deelnemer(s)
161 Doodewaerd, Bjorn van AV Lycurgus 7.95 sec
60mh 6 deelnemer(s)
408 Cronie, Patrick AV Passaat 8.67 sec
158 Vriend, Brian AV Lycurgus 8.99 sec
1042 Bontje, Harry GAC 9.11 sec
161 Doodewaerd, Bjorn van AV Lycurgus 9.17 sec
157 Spoelstra, Michiel AV Lycurgus 10.16 sec
1090 Koele, Tom Cialfo 11.84 sec
ver 13 deelnemer(s)
346 Wullems, Erik Ciko '66 6.15 m
408 Cronie, Patrick AV Passaat 6.12 m
453 Balen, Pascal van Hellas Utrecht 5.77 m
435 Witkamp, Roland GAC 5.64 m
472 Hullenaar, Arne van't Atledo 5.61 m
474 Schellekens, Tim Atledo 5.59 m
367 Koerselman, Wouter Altis 5.08 m
146 Weeren, Wart AV Triathlon 4.61 m
1071 Egdom, Klaas van U-Track 4.59 m
1090 Koele, Tom Cialfo 4.01 m
158 Vriend, Brian AV Lycurgus 0 m
1079 Huigen, Ashwin U-Track dns m
1078 Rack, Lorenzo U-Track dns m
hoog 5 deelnemer(s)
1061 Calker, Martijn van AV PEC 1910 1.75 m
474 Schellekens, Tim Atledo 1.70 m
156 Doodewaerd, Sven van AV Lycurgus 1.65 m
368 Bruijn, Sijmen de Altis 1.55 m
475 Sunten, Robin van Atledo dns m
kogel 9 deelnemer(s)
408 Cronie, Patrick AV Passaat 16.35 m
159 Oplanic, Marco AV Lycurgus 13.71 m
158 Vriend, Brian AV Lycurgus 11.84 m
1096 Mus, Marnix AV Triathlon 11.74 m
473 Pfrommer, Jordy Atledo 11.63 m
1044 Furda, Ivo AV PEC 1910 11.37 m
363 Nes, Bart van Rotterdam Atletiek 9.92 m
477 Lubbinge, Joost Cialfo 9.75 m
1071 Egdom, Klaas van U-Track dns m
polshoog 4 deelnemer(s)
1105 Bloemen, Ferry AV Startbaan 3.30 m
1104 Tijssen, Stephan AV Startbaan 3.20 m
159 Oplanic, Marco AV Lycurgus 3.20 m
364 Woude, Jurry v.d. AV NOP 2.90 m
Sprint2kamp
Stnr Naam vereniging 50m ptn 60m ptn totaal ptn
412 Remco Wennink AV PEC 1910 6.29 750 7.45 693 1443 ptn
495 Revelinho Eind AV Jahn II 6.56 640 7.65 623 1263 ptn
348 Jarno Boutkam Typhoon 6.62 617 7.75 589 1206 ptn
473 Jordy Pfrommer Atledo 6.65 605 7.82 566 1171 ptn
472 Arne van't Hullenaar Atledo 6.73 575 7.93 531 1106 ptn
368 Sijmen de Bruijn Altis 6.82 542 7.98 515 1057 ptn
1096 Marnix Mus AV Triathlon 6.91 510 8.09 481 991 ptn
367 Wouter Koerselman Altis 7.00 479 8.05 493 972 ptn
497 Maarten Nabbe O.S.S. - VOLO 6.96 493 8.15 463 956 ptn
1071 Klaas van Egdom U-Track 7.44 336 8.88 261 597 ptn
475 Robin van Sunten Atledo 6.76 564 dns 0 564 ptn
146 Wart Weeren AV Triathlon 7.85 218 9.24 174 392 ptn
1091 Stef van de Bedem Cialfo dns 0 dns 0 0 ptn
1078 Lorenzo Rack U-Track dns 0 dns 0 0 ptn
1079 Ashwin Huigen U-Track dns 0 dns 0 0 ptn
Horden2kamp
Stnr Naam vereniging 50mh ptn 60mh ptn totaal ptn
330 Erik Leeflang AV Zuidwal 7.11 831 8.36 904 1735 ptn
412 Remco Wennink AV PEC 1910 7.25 786 8.68 804 1590 ptn
495 Revelinho Eind AV Jahn II 7.44 727 8.56 841 1568 ptn
348 Jarno Boutkam Typhoon 7.41 736 8.69 801 1537 ptn
453 Pascal van Balen Hellas Utrecht 7.81 621 9.26 641 1262 ptn
475 Robin van Sunten Atledo 7.79 627 9.49 582 1209 ptn
451 Joel van Goor Hellas Utrecht 8.20 520 9.52 575 1095 ptn
473 Jordy Pfrommer Atledo 8.28 501 9.97 468 969 ptn
497 Maarten Nabbe O.S.S. - VOLO 8.43 465 9.82 502 967 ptn
1051 Remco Hoeymans AV Valkenswaard 9.50 243 11.46 173 416 ptn
1091 Stef van de Bedem Cialfo dns 0 dns 0 0 ptn
Meisjes junioren B
50m 1 deelnemer(s)
434 Gemert, Aileen van O.S.S. - VOLO 7.57 sec
Kleine meerkamp
Stnr Naam vereniging 60m ptn 60mh ptn Ver ptn Hoog ptn Kogel ptn totaal ptn
452 Ellen van der Veer Hellas Utrecht 8.40 662 9.53 777 5.20 724 1.65 883 12.64 758 3804 ptn
341 Marielle Klaassen AV Castricum 8.70 582 9.90 705 4.82 633 1.55 779 11.33 677 3376 ptn
148 Nicole Berghouwer SAV 8.90 533 10.13 663 4.70 603 1.45 672 11.70 700 3171 ptn
480 Angela Sluimer AV Fortuna 8.80 557 10.70 565 4.30 502 1.55 779 9.21 535 2938 ptn
166 Joyce Huisman Phanos 9.36 426 10.93 529 4.38 523 1.60 832 9.48 554 2864 ptn
144 Romy Cluistra AV Triathlon 9.04 499 10.83 545 4.50 553 1.35 550 9.80 576 2723 ptn
424 Martine van Duijvenbode AV '34 9.06 494 10.48 602 0.00 0 1.50 726 7.77 428 2250 ptn
151 Iris Dekkers Los AV 't Jasper Sport 9.46 405 11.33 469 4.02 428 1.30 484 7.56 412 2198 ptn
431 Marit Bakker AV '40 9.07 492 10.49 600 4.35 515 0.00 0 8.69 497 2104 ptn
488 Miranda Ram GAC 9.60 375 11.82 402 4.02 428 1.25 417 8.39 475 2097 ptn
422 Myrthe van Weerdenburg AV '34 9.65 364 12.13 362 4.01 425 1.35 550 7.26 388 2089 ptn
421 Iris Berends AV '34 9.20 462 dnf 0 4.21 478 1.25 417 9.01 520 1877 ptn
423 Tara Vastenhout AV '34 9.64 367 11.64 426 3.60 312 1.25 417 5.47 236 1758 ptn
150 Ellen Welbers AV 't Jasper Sport 9.98 298 14.45 117 3.62 318 1.40 615 7.09 375 1723 ptn
432 Maaike Eken AV '40 8.65 595 dns 0 4.38 523 dns 0 dns 0 1118 ptn
kogel 11 deelnemer(s)
337 Schol, Lisanne AV NEA-Volharding 12.81 m
454 Lam, Nicky Phanos 10.96 m
360 Nes, Laura van Rotterdam Atletiek 10.94 m
1094 Donk, Sacha van der Hellas 10.59 m
359 Bakker, Stephanie Rotterdam Atletiek 9.29 m
434 Gemert, Aileen van O.S.S. - VOLO 8.76 m
153 Spoelstra, Eline AV Lycurgus 8.70 m
344 Damen, Carolijn Ciko '66 8.14 m
418 Urbanus, Tosca AV '34 7.68 m
1043 Polen, Linda van AV Haarlemmermeer 7.26 m
365 Groenestein, Jaymie Altis 5.97 m
hoog 10 deelnemer(s)
410 Korteland, Sanne AV Passaat 1.55 m
468 Broersen, Nadine Atledo 1.55 m
454 Lam, Nicky Phanos 1.50 m
469 Evers, Evie Atledo 1.50 m
438 Vermeulen, Alma PAC 1.50 m
359 Bakker, Stephanie Rotterdam Atletiek 1.35 m
1081 Elsinger, Dorien U-Track 1.30 m
418 Urbanus, Tosca AV '34 1.30 m
366 Steenbeek, Lisannne Altis dns m
1076 Hegger, Judith U-Track dns m
ver 12 deelnemer(s)
139 Wagtendonk, Carola van AV Hera 5.60 m
337 Schol, Lisanne AV NEA-Volharding 5.14 m
470 Hullenaar, Marit van 't Atledo 5.09 m
479 Vries, Susan de AV Fortuna 5.09 m
455 Fortuin, Mariska AV Start '78 4.89 m
366 Steenbeek, Lisannne Altis 3.96 m
1052 Hoeymans, Nicole AV Valkenswaard 3.66 m
344 Damen, Carolijn Ciko '66 3.60 m
1043 Polen, Linda van AV Haarlemmermeer 3.59 m
345 Dalen, Lisette van Ciko '66 3.59 m
365 Groenestein, Jaymie Altis 3.07 m
1076 Hegger, Judith U-Track dns m
60mh 7 deelnemer(s)
139 Wagtendonk, Carola van AV Hera 9.33 sec
470 Hullenaar, Marit van 't Atledo 9.60 sec
153 Spoelstra, Eline AV Lycurgus 9.90 sec
410 Korteland, Sanne AV Passaat 10.20 sec
418 Urbanus, Tosca AV '34 10.83 sec
1052 Hoeymans, Nicole AV Valkenswaard 17.66 sec
479 Vries, Susan de AV Fortuna dns sec
60m 10 deelnemer(s)
139 Wagtendonk, Carola van AV Hera 7.85 sec
470 Hullenaar, Marit van 't Atledo 8.14 sec
410 Korteland, Sanne AV Passaat 8.32 sec
337 Schol, Lisanne AV NEA-Volharding 8.37 sec
479 Vries, Susan de AV Fortuna 8.61 sec
1075 Sprang, Manouk U-Track 8.69 sec
433 Den, Heike ten AV Salland 9.11 sec
345 Dalen, Lisette van Ciko '66 9.66 sec
365 Groenestein, Jaymie Altis 10.23 sec
1076 Hegger, Judith U-Track dns sec
Sprint2kamp
Stnr Naam vereniging 50m ptn 60m ptn totaal ptn
1108 Ilse van Beek AV Atverni 6.93 718 8.19 720 1438 ptn
471 Bieke Merkx Atledo 7.06 675 8.11 744 1419 ptn
436 Evita Breeman PAC 7.05 679 8.17 726 1405 ptn
143 Laura van Leijenhorst AV Triathlon 7.08 669 8.23 709 1378 ptn
454 Nicky Lam Phanos 7.24 618 8.50 635 1253 ptn
335 Nikki Rodenburg DEM 7.28 606 8.47 643 1249 ptn
1045 Vera Teepe AV PEC 1910 7.37 579 8.62 603 1182 ptn
455 Mariska Fortuin AV Start '78 7.42 564 8.60 608 1172 ptn
449 Ryanne van Veluwen BAV 7.47 549 8.69 585 1134 ptn
142 Marleen Herbrink AV Triathlon 7.54 529 8.75 570 1099 ptn
469 Evie Evers Atledo 7.73 476 9.03 502 978 ptn
448 Juliette ten Have BAV 7.76 468 9.07 492 960 ptn
360 Laura van Nes Rotterdam Atletiek 8.16 365 9.43 411 776 ptn
Horden2kamp
Stnr Naam vereniging 50mh ptn 60mh ptn totaal ptn
336 Thaisa Huis AV NEA-Volharding 7.88 819 9.14 860 1679 ptn
335 Nikki Rodenburg DEM 8.06 774 9.40 804 1578 ptn
468 Nadine Broersen Atledo 8.18 744 9.50 784 1528 ptn
339 Tanja Reuver AV NEA-Volharding 8.10 764 9.71 741 1505 ptn
1081 Dorien Elsinger U-Track 8.72 623 10.61 580 1203 ptn
343 Liset Olyve ACW '66 8.70 628 11.71 416 1044 ptn
433 Heike ten Den AV Salland 9.31 507 11.19 490 997 ptn
445 Jordan Pels BAV 9.50 473 11.25 481 954 ptn
1089 Josť Bosch Cialfo 9.92 401 12.06 371 772 ptn
polshoog 3 deelnemer(s)
1050 Laat, Marlieke de AV Sprint 2.40 m
1052 Hoeymans, Nicole AV Valkenswaard 2.30 m
487 Baar, Jenny GAC 0.00 m
Jongens junioren A
50m 1 deelnemer(s)
417 Broekhuis, Bas AV '34 6.59 sec
60m 1 deelnemer(s)
1041 Wittenberg, Martijn ARV Achilles dns sec
60mh 3 deelnemer(s)
1088 Kiekens, Rody AV Hera 8.85 sec
1041 Wittenberg, Martijn ARV Achilles 9.81 sec
1093 Campenhout, Mathijs van AV Sprint 10.38 sec
ver 10 deelnemer(s)
1088 Kiekens, Rody AV Hera 6.49 m
1058 Kleij, Ben van der AV Sparta 6.32 m
138 Wagtendonk, Oscar van AV Hera 6.22 m
417 Broekhuis, Bas AV '34 6.10 m
415 Jonker, Mark Isala '96 6.08 m
1060 Engers, Jochem van AAV '36 5.83 m
1093 Campenhout, Mathijs van AV Sprint 5.75 m
409 Janssen, Jeroen AV Passaat 5.28 m
1070 Wong-a Tsoi, Sidney U-Track 4.92 m
1080 Wolfjager, Taipio U-Track 4.62 m
hoog 6 deelnemer(s)
440 Klein, Gerben THOR 1.80 m
1088 Kiekens, Rody AV Hera 1.80 m
439 Keijzer, Marco de PAC 1.80 m
428 Wijsman, Olivier AV '34 1.75 m
478 Hoogerwerf, Rogier AV Fortuna 1.65 m
457 Roeloffs, Maarten ARV Achilles dns m
kogel 3 deelnemer(s)
467 Persoon, Maarten AAV '36 16.30 m
1070 Wong-a Tsoi, Sidney U-Track 7.86 m
141 Cluistra, Daan AV Triathlon dns m
polshoog 1 deelnemer(s)
430 Roos, Tom de AV Sparta 3.40 m
Kleine meerkamp
Stnr Naam vereniging 60m ptn 60mh ptn Ver ptn Hoog ptn Kogel ptn totaal ptn
1053 Stephan Hoeymans AV Valkenswaard 7.95 524 9.70 531 5.49 488 1.60 492 9.83 448 2483 ptn
342 Rutger Bloks AV Jahn II 7.68 612 10.70 313 5.32 448 1.55 444 9.46 420 2237 ptn
Sprint2kamp
Stnr Naam vereniging 50m ptn 60m ptn totaal ptn
1058 Ben van der Kleij AV Sparta 6.43 692 7.49 678 1370 ptn
478 Rogier Hoogerwerf AV Fortuna 6.45 684 7.50 675 1359 ptn
404 Kaj Emanuel Fit 6.52 656 7.51 671 1327 ptn
138 Oscar van Wagtendonk AV Hera 6.52 656 7.52 668 1324 ptn
439 Marco de Keijzer PAC 6.63 613 7.58 647 1260 ptn
1069 D.A. Godefrooij AV Phoenix 6.69 590 7.66 619 1209 ptn
409 Jeroen Janssen AV Passaat 6.86 528 8.01 505 1033 ptn
362 Terrence Pinas Rotterdam Atletiek 6.87 524 8.03 499 1023 ptn
1070 Sidney Wong-a Tsoi U-Track 7.07 455 8.20 448 903 ptn
361 Azzouz Zaroual Rotterdam Atletiek 7.26 393 8.31 416 809 ptn
1080 Taipio Wolfjager U-Track 7.31 377 8.50 362 739 ptn
415 Mark Jonker Isala '96 6.47 676 dns 0 676 ptn
1054 Tim Jansen AV Zuidwal 6.52 656 dns 0 656 ptn
140 Luuk Huygen AV Triathlon dns 0 7.81 569 569 ptn
141 Daan Cluistra AV Triathlon dns 0 dns 0 0 ptn
Horden2kamp
Stnr Naam vereniging 50mh ptn 60mh ptn totaal ptn
1054 Tim Jansen AV Zuidwal 7.58 899 9.00 712 1398 ptn
1060 Jochem van Engers AAV '36 7.96 799 9.37 613 1194 ptn
457 Maarten Roeloffs ARV Achilles dns 0 9.52 575 575 ptn
Meisjes junioren A
60m 2 deelnemer(s)
154 Schoenmaker, Jose AV Lycurgus 8.81 sec
437 Boland, Melinde PAC 9.01 sec
polshoog 1 deelnemer(s)
154 Schoenmaker, Jose AV Lycurgus 2.80 m
kogel 1 deelnemer(s)
1098 Bennett, Anne AV Sparta 8.92 m
ver 5 deelnemer(s)
358 Meel, Anetha van Rotterdam Atletiek 5.05 m
437 Boland, Melinde PAC 4.83 m
397 Borsen, Kim Altis 4.10 m
388 IJken, Esme van Altis 3.80 m
1077 Roon, Renee de U-Track dns m
hoog 1 deelnemer(s)
437 Boland, Melinde PAC 1.35 m
Kleine meerkamp
Stnr Naam vereniging 60m ptn 60mh ptn Ver ptn Hoog ptn Kogel ptn totaal ptn
456 Annelies Fortuin AV Start '78 8.15 732 9.54 775 5.55 806 1.55 779 8.46 480 3572 ptn
483 Brenda Baar GAC 8.45 648 9.93 699 5.38 767 1.55 779 11.32 676 3569 ptn
484 Kirsten van Bokhorst GAC 8.62 603 10.05 677 4.84 638 1.40 615 9.23 536 3069 ptn
486 Marleen Ram GAC 9.00 509 10.88 537 4.16 465 1.40 615 7.25 388 2514 ptn
1107 Charlotte van Esch BAV 9.11 483 11.42 457 4.18 471 1.25 417 7.35 396 2224 ptn
485 Monique Hennipman GAC 9.18 467 11.40 459 4.22 481 1.25 417 7.34 395 2219 ptn
446 Mara Bloo BAV 9.15 474 10.42 612 4.16 465 dns 0 10.13 598 2149 ptn
Sprint2kamp
Stnr Naam vereniging 50m ptn 60m ptn totaal ptn
1109 Eline van Beek AV Atverni 7.04 682 8.07 755 1437 ptn
496 Moniek Riemersma AV De Keien 6.99 698 8.16 729 1427 ptn
329 Ilse Leeflang AV Zuidwal 7.06 675 8.32 684 1359 ptn
1111 Shimada Bajon AV Atverni 7.23 621 8.21 715 1336 ptn
358 Anetha van Meel Rotterdam Atletiek 7.18 637 8.45 648 1285 ptn
357 Stephany Suykerbuyk Rotterdam Atletiek 7.38 576 8.66 593 1169 ptn
1077 Renee de Roon U-Track 8.59 266 dns 0 266 ptn
Horden2kamp
Stnr Naam vereniging 50mh ptn 60mh ptn totaal ptn
329 Ilse Leeflang AV Zuidwal 7.99 791 9.41 802 1593 ptn
496 Moniek Riemersma AV De Keien 8.17 747 9.60 763 1510 ptn
Mannen Senioren
Kleine meerkamp
Stnr Naam vereniging 60m ptn 60mh ptn Ver ptn Hoog ptn Kogel ptn totaal ptn
1040 Adriaan Saman AV '34 7.57 650 8.74 786 6.74 765 1.90 769 11.78 585 3555 ptn
167 Bas Klinkhamer Groningen 7.58 647 8.73 789 5.74 546 1.80 680 12.86 656 3318 ptn
1068 Jan Ormel Hellas Utrecht 7.75 589 9.25 644 6.36 684 1.80 680 9.46 420 3017 ptn
399 Jan-Roel de Lange Altis 7.98 515 10.90 275 5.28 439 1.70 587 10.60 503 2319 ptn
426 Daniel Wanders AV '34 8.04 496 11.46 173 5.38 463 1.80 680 9.08 391 2203 ptn
50m 1 deelnemer(s)
466 Smit, Arnout AV Phoenix 6.54 sec
60m 3 deelnemer(s)
1083 Velthof, Jeroen AV Zuidwal 7.57 sec
163 Schrijnders, Dennis AV Lycurgus 7.68 sec
461 Harn, Arjan van GAC 7.94 sec
60mh 2 deelnemer(s)
466 Smit, Arnout AV Phoenix 9.12 sec
163 Schrijnders, Dennis AV Lycurgus dns sec
kogel 4 deelnemer(s)
1116 Danes, Theo AV 1923 11.93 m
461 Harn, Arjan van GAC 11.80 m
1083 Velthof, Jeroen AV Zuidwal 11.35 m
476 Beerens, Kris Atledo 9.56 m
ver 3 deelnemer(s)
163 Schrijnders, Dennis AV Lycurgus 6.16 m
411 Cronie, Ruben AV Passaat 6.10 m
1112 Bleiswijk, Jorg van AV `40 dns m
hoog 3 deelnemer(s)
1116 Danes, Theo AV 1923 1.95 m
1059 Voort, Arjan van der AV Sparta 1.80 m
398 Meijer, Ronald Altis dns m
polshoog 5 deelnemer(s)
398 Meijer, Ronald Altis 4.30 m
1116 Danes, Theo AV 1923 3.80 m
352 Husslage, Paul AV Sprint 3.80 m
1106 Knevel, Sjoerd AV Startbaan 3.00 m
162 Hoorn, Tim van de AV Lycurgus dns m
Sprint2kamp
Stnr Naam vereniging 50m ptn 60m ptn totaal ptn
490 Tim van Ommen Hellas Utrecht 6.47 676 7.46 689 1365 ptn
1087 Bas Jubels AV Phoenix 6.59 628 7.58 647 1275 ptn
1097 Pepijn Droog PAC 6.58 632 7.71 602 1234 ptn
447 Niels Sitters BAV 6.62 617 7.72 599 1216 ptn
493 Frederik Geers Hellas Utrecht 6.71 583 7.75 589 1172 ptn
489 Maarten Broek GAC 6.75 568 7.84 559 1127 ptn
442 Martin Zwaal GAC 6.82 542 7.87 550 1092 ptn
492 Johnny Seerden Hellas Utrecht 6.98 486 8.04 496 982 ptn
411 Ruben Cronie AV Passaat 6.46 680 dsq 0 680 ptn
494 Thijmen Klaarenbeek Hellas Utrecht 6.77 560 dns 0 560 ptn
Horden2kamp
Stnr Naam vereniging 50mh ptn 60mh ptn totaal ptn
1066 Kevin Woldberg AV PEC 1910 7.51 706 8.67 807 1513 ptn
164 Frank Stam AV Lycurgus 7.60 680 8.94 728 1408 ptn
490 Tim van Ommen Hellas Utrecht 7.65 666 8.96 723 1389 ptn
405 Erwin Overgaauw AV Sprint 7.96 581 9.29 633 1214 ptn
489 Maarten Broek GAC 8.47 456 10.19 419 875 ptn
165 Bryan Veenema AV Lycurgus dnf 0 dns 0 0 ptn
Vrouwen Senioren
60m 1 deelnemer(s)
413 Woude, Marieke van der U-Track 8.78 sec
ver 2 deelnemer(s)
464 Pol, Esther van den AV Phoenix 5.64 m
403 Steenbeek, Marsha Altis 4.96 m
hoog 3 deelnemer(s)
401 IJken, Nienke van Altis 1.70 m
1100 Ham, Esther van Atledo 1.55 m
413 Woude, Marieke van der U-Track 1.25 m
polshoog 5 deelnemer(s)
349 Husslage, Marlieke AV Sprint 3.10 m
465 Timmer, Monique AV Phoenix 3.00 m
351 Peerboom, Anne AV Sprint 0.00 m
350 Koenraads, L.H.M. AV Sprint 0.00 m
464 Pol, Esther van den AV Phoenix dns m
kogel 4 deelnemer(s)
353 Haan, Desiree de AV Zaanland 10.72 m
1100 Ham, Esther van Atledo 9.42 m
413 Woude, Marieke van der U-Track 7.54 m
450 Bokhorst, Elin van GAC dns m
Kleine meerkamp
Stnr Naam vereniging 60m ptn 60mh ptn Ver ptn Hoog ptn Kogel ptn totaal ptn
168 Marjon Leeuwis Groningen Atletiek 8.53 627 9.79 726 5.24 734 1.65 883 13.09 785 3755 ptn
356 Trudy Horden Rotterdam Atletiek 8.41 659 9.62 759 5.05 689 1.35 550 13.18 790 3447 ptn
334 Karin Guijt AV Atletics Nijverdal 8.65 595 10.02 683 5.16 715 1.45 672 10.43 618 3283 ptn
1062 Amelie Blankenzee GAC 8.54 624 10.14 661 4.73 611 1.45 672 8.40 476 3044 ptn
355 Hester Lingsma Rotterdam Atletiek 9.48 400 11.84 399 4.05 436 dns 0 8.36 473 1708 ptn
420 Hanneke Verhoeven AV '34 11.34 67 dns 0 3.07 156 dns 0 dns 0 223 ptn
Sprint2kamp
Stnr Naam vereniging 50m ptn 60m ptn totaal ptn
1110 Tamara Ruben AV Atverni 6.89 732 8.01 773 1505 ptn
354 Karin Mastenbroek AV De Keien 6.99 698 8.00 776 1474 ptn
1102 Kimberley Viola Rotterdam Atletiek 7.19 634 8.41 659 1293 ptn
155 Rianna Galiart AV Lycurgus 7.21 627 8.40 662 1289 ptn
1065 Martje Hoekmeijer Phanos 7.24 618 8.42 656 1274 ptn
450 Elin van Bokhorst GAC 7.51 537 8.75 570 1107 ptn
Horden2kamp
Stnr Naam vereniging 50mh 60mh ptn
354 Karin Mastenbroek AV De Keien 7.80 840 9.04 883 1723 ptn
462 Elize Berg AV Phoenix 8.49 673 10.10 668 1341 ptn
463 Lisa Kruisheer AV Phoenix 8.80 607 10.71 564 1171 ptn
152 Leentje van Wirdum U-Track 10.41 325 11.74 412 737 ptn
V35
Sprint2kamp
Stnr Naam vereniging 50m ptn 60m ptn totaal ptn
1064 Angelina Hammond Phanos 7.3 600 8.69 585 1185
V45
polshoog 1 deelnemer(s)
481 Kamp-Linnebank, Brigitte v.d. GAC 3.00 m
V50
Horden2kamp
Stnr Naam vereniging 50mh ptn 60mh ptn totaal ptn
340 Anja Akkerman-Smits DEM 9.14 539 10.65 574 1113
Sprint2kamp
Stnr Naam vereniging 50m ptn 60m ptn totaal ptn
340 Anja Akkerman-Smits DEM 7.73 476 8.97 516 992
M40
50m 1 deelnemer(s)
1085 Warmerdam, Jos U-Track 7.06 sec
50mh 1 deelnemer(s)
1085 Warmerdam, Jos U-Track 8.17 sec
polshoog 2 deelnemer(s)
1085 Warmerdam, Jos U-Track 3.20 m
441 Linden, Hans van der DAK 0.00 m
Kleine meerkamp
Stnr Naam vereniging 60m ptn 60mh ptn Ver ptn Hoog ptn Kogel ptn totaal ptn
1085 Jos Warmerdam U-Track 8.26 430 9.48 585 5.29 441 1.50 394 8.71 363 2213
1082 Ton Aker AV '47 8.30 418 11.83 112 4.99 369 1.45 344 7.22 240 1483
Sprint2kamp
Stnr Naam vereniging 50m ptn 60m ptn totaal ptn
1048 Maarten Smitskamp AV Startbaan 6.36 721 7.39 714 1435
M45
50mh 1 deelnemer(s)
460 Velthuizen, Gert AV Argo 9.35 sec
Kleine meerkamp
Stnr Naam vereniging 60m ptn 60mh ptn Ver ptn Hoog ptn Kogel ptn totaal ptn
460 Gert Velthuizen AV Argo 8.89 259 11.26 208 4.49 243 1.40 293 6.98 220 1223
Sprint2kamp
Stnr Naam vereniging 50m ptn 60m ptn totaal ptn
1101 Andre Lassooij GAC Hilversum 7.09 448 8.15 463 911
1095 Johan Loland AAC '61 dns dns 0 0
M50
Sprint2kamp
Stnr Naam vereniging 50m ptn 60m ptn totaal ptn
498 Ricardo Hill AV Parthenon 6.54 648 dns 0 648
Horden2kamp
Stnr Naam vereniging 50mh ptn 60mh ptn totaal ptn
1086 Jan Huijbers Gemert 8.58 430 10.19 419 849
M55
kogel 1 deelnemer(s)
443 Heijden, Toon van de DES 10.33 m
Sprint2kamp
Stnr Naam vereniging 50m ptn 60m ptn totaal ptn
1057 W. Scholtes AV Sparta 6.99 482 8.17 457 939
332 Henk Nordt AV Zuidwal 7.27 389 8.57 343 732
331 Huub Casander AV Zuidwal 7.81 229 9.14 198 427
Horden2kamp
Stnr Naam vereniging 50mh ptn 60mh ptn totaal ptn
332 Henk Nordt AV Zuidwal 9.26 288 11.26 208 496
331 Huub Casander AV Zuidwal 9.94 166 11.86 107 273
M60
kogel
444 Knapen, Henk DES 7.04 m
M65
Sprint2kamp
Stnr Naam vereniging 50m ptn 60m ptn totaal ptn
406 Ton Oude Nijhuis Sparta 7.84 221 9.18 188 409
M70
polshoog
482 Giezen, Cees van GAC 2.10 m